نرم افزار هک پسورد اینستاگراماینستاگرام یکی از مهم ترین برنامه هایی است که امروزه بسیاری از ما ایرانیان و در واقع بسیاری از افراد در جهان از آن استفاده می کنیم و در آن به فعالیت های مختلفی می پردازیم. اینستاگرام در سال های اخیر از مهم ترین شبکه های اجتماعی بوده که از آن برای تفریح و وقت گذرانی، خبر رسانی، کسب در آمد یا حتی تبلیغ کسب و کار استفاده می شده است و اهمیت زیادی برای همه ما ایرانیان دارد و اکانت های اینستاگراممان برایمان اهمیت زیادی دارند.

هک اینستاگرام یکی از عباراتی است که امروزه بسیاری از افراد نگران آن هستند و میترسند که اکانتشان هک شود و آن را از دست بدهند. از طرفی دیگر نیز بسیاری از افراد هستند که دوست دارند تا موفق شوند تا اکانت های آشنایان و نزدیکان خود را هک کنند تا به فعالیت های آنها نظارت و کنترل داشته باشند. یکی از روش های هک اینستاگرام، هک کردن آن به وسیله برنامه های مختلف است.

هک اینستا با برنامه یکی از روش های هک کردن اینستاگرام است که بسیاری از افراد به دنبال برنامه های مختلف می گردند تا بتوانند به واسطه آنها اکانت دیگران را هک کنند و بتوانند به آنها نظارت داشته باشند. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را به طور کامل با چند نرم افزار هک پسورد اینستاگرام آشنا کنیم.

هک پسورد اینستاگرام چیست؟

یکی از مهم ترین روش های هک کردن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، توییتر یا فیسبوک؛ که شما باید با یوزر نیم و پسورد وارد آنها شوید، روش Password Cracking است. پسورد کرکینگ یا شکستن پسورد یکی از روش های عادی هک است که در بیشتر مکان ها و اکانت هایی که هک می شوند، مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در بسیاری از حمله های سایبری، هکر ها در تلاش برای کرک کردن پسورد و رمز عبور سیستم یا اکانت هستند.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستا با پسورد لیست - هک اینستا با ترموکس با یک کلیک!

کرک کردن پسورد یکی از ساده ترین روش های هک کردن اینستاگرام است؛ البته به شرطی که اکانتی که قصد هک کردن آن را دارید، پسورد ساده و معمولی داشته باشد که البته امروزه کمتر کسی از رمز های ساده استفاده می کند. اما در کل این روش بسیار آسان است. شما فقط کافی است که برنامه و ابزار این کار را پیدا کنید، زمان کافی به آن بدهید و برنامه رمز های مختلف را برای شما تست می کند و اکانت را هک می کند.

کرک پسورد
کرک پسورد

متاسفانه اینستاگرام قابلیت من ربات نیستم را برای سایت خود فعال نکرده است و این باعث می شود تا برنامه های مختلف بتوانند میلیون ها میلیون رمز مختلف را در آن تست کنند تا موفق شوند که اکانت مورد نظر خودشان را هک کنند. اما نکته مهم این است که هیچ چیزی مانند یک رمز ضعیف نمی توانند هکر هایی که از این راه هک کردن اکانت های اینستاگرام را هک می کنند، خوشحال کند. پسورد های ضعیف به آسانی و در کمترین زمان ممکن هک می شوند و کار هکر ها را آسان می کنند. در جدول پایین می توانید لیست 20 پسورد ضعیف در سال 2019 را مشاهده کنید.

1: 123452: 123456
3: 1234567894: test1
5: password6: 12345678
7: zinch8: g_czechout
9: asdf10: qwerty
11: 123456789012: 1234567
13: Aa12345614: iloveyou
15: 123416: abc123
17: 11111118: 123123
19: dubsmash20: test

معرفی چند نرم افزار هک پسورد اینستاگرام

1: ترموکس (Termux)

ترموکس یکی از معروف ترین و محبوب ترین ابزار هک و کرک پسورد در بین کامپیوتری هاست که به عنوان یکی از شناخته شده ترین ابزار های هک در سیستم عامل لینوکس شناخته می شود و یکی از قوی ترین انواع پسورد کرکر در دنیا می باشد. این پسورد کرکر را می توانید به جان برنامه های مختلفی مثل اینستاگرام، توییتر، فیسبوک یا حتی واتساپ بیاندازید و به کمک آن اکانت های مورد نظر خود را به راحتی هر چه تمام تر هک کنید.

پیشنهاد مطالعه :  چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ (دریافت سریع تیک آبی)

2: اینساشیپ (Instasheep)

اینستاشیپ یکی دیگر از برنامه هایی است که مخصوص کرک کردن پسورد های اینستاگرامی مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند تا با آن اکانت هایی که پسورد های ساده دارند را هک کنند و به آنها دسترسی داشته باشند. البته بر سر این برنامه در دنیای اینترنت دعواست. برخی می گویند که یک برنامه تقلبی و صرفا برای سرگرمی است، برخی می گویند که این برنامه گوشی خود شخص هک کننده را هک می کند و برخی دیگر نیز درباره این که این برنامه به خوبی کار می کند ضمانت می دهند.

3: سنتری ام بی آی (SENTRY MBI)

یکی دیگر از برنامه هایی که می توانید با ویندوز از آن استفاده کنید و به واسطه آن اکانت های اینستاگرام مختلف را هک کنید، برنامه Sentry MBI است که در واقع یک ابزار حمله خودکار به حساب می آید و در حملات سایبری مختلف برای تصاحب حساب های کاربری در وب سایت های مختلف مثل سایت اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه به سرعت میلیون ها یوزر نیم و پسورد مختلف را بررسی می کند و هک را انجام می دهد.

روش مقابله با هک پسورد اینستاگرام
روش مقابله با هک پسورد اینستاگرام

روش مقابله با برنامه های هک پسورد

  1. انتخاب یک پسورد قوی: گذاشتن یک پسورد قوی برای اکانت، می تواند بهترین راه شما برای مقابله با هک شدن آن توسط هکر های مختلف باشد. برای یک پسورد قوی شما باید در آن از حروف انگلیسی کوچک (a, b, c, …)، حروف انگلیسی بزرگ (A, B, C, …)، اعداد (1, 2, 3, …) و کاراکتر های خاص مثل (!@#$%&) استفاده کنید تا یک پسورد قوی بسازید. اگر هم حوصله این کار را ندارید، میتوانید از سایت های پسورد ساز مثل Password Generatorیا Last Pass استفاده کنید و پسورد مورد نظر خودتان را بسازید و آن را در جایی ذخیره کنید.
  2. تغییر دوره ای پسورد: یکی دیگر از راه های شما نیز این است که پسورد خود را ماهانه یا دو هفته ای یک بار تعویض کنید تا به این صورت امکان هک شدن را پایین بیاورید.
پیشنهاد مطالعه :  بازیابی دایرکت اینستاگرام (بازیابی پیام های اینستاگرام)

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با پسورد کرکینگ، نرم افزار هک پسورد اینستاگرام و روش های مقابله با آنها را به شما آموزش دهیم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور