آیا تا به حال از دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا استفاده کرده اید؟ رسید ساز آپ یکی از جدیدترین برنامه های دانلود شده می باشد که برای ساخت رسید ساز جعلی مورد استفاده قرار می گیرد. تصور داشته باشید با دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم شما دیگر نیازی به واریز اصلی فیش خود ندارید و تنها می توانید رسید آن را واریز کنید تا کارهای خود را انجام دهید. این برنامه در واقع طراحی شده است تا در امور مالی به افراد کمک کند. برای اطلاع بیشتر از این برنامه ما را در این مطلب از مقاله سایت ایران سوشیال همراهی کنید.

محتوا نمایش

برنامه رسید ساز جعلی رایگان

برای دانلود ایمیل خود وارد کنید تا برای شما ارسال کنیم

دانلود رایگان

پیوند دانلود را ارسال کنید:

دانلود نرم افزار برنامه رسید ساز جعلی رایگان با لینک مستقیم و سرعت بالا

دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی رایگان با لینک مستقیم و سرعت بالا

دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا چیست؟

برنامه رسید ساز جعلی را می توان یک برنامه برای ساخت انواع رسید های بانکی معرفی کرد، البته قابل ذکر است که این رسید ها به هیچ عنوان چاپی نمی باشند و شبیه به رسید های طراحی شده توسط همراه بانک ها هستند، برای مثال شما وارد برنامه مورد نظر می شوید، سپس بانک مورد نظر را انتخاب می کنید و به برنامه دستور ساخت یک رسید جعلی از آن بانک را می دهید، در نهایت رسید شما مانند یک رسید واقعی در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید از آن برای خرید استفاده کنید.

در انتهای رسید ساز جعلی آپ چهار رقم آخر شماره مقصد وجود دارد و شما می توانید با استفاده از آن ثابت کنید که به پرداخت هزینه برای صاحب مال پرداخته اید و مال را از او خریداری کرده اید.

تنها مشکلی که برای استفاده از این برنامه وجود دارد مسلما سیستم های دریافت پیامک درصورت واریز می باشد، برای مثال اگر شما به یک شخص خاص وعده واریز یک میلیون تومان را داده باشید و رسید آن را جعل کنید، فرد مورد نظر به راحتی می تواند با استفاده از سیستم پیامک متوجه واریز نکردن شما شود به همین دلیل پیشنهاد می شود از این روش برای هایپر مارکت ها، خرید های آنلاین و… استفاده کنید.

دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا چیست؟

البته در برخی از موارد نیز شما می توانید از ادعاهای نظیر ایجاد مشکل در فرایند پیامک رسانی استفاده کنید و خود را تبرئه کنید، اما به هیچ عنوان در مکان هایی که مطمئن نیستید برای شما مشکلی ایجاد شود از رسید ساز جعلی استفاده نکنید.

پیشنهاد مطالعه :  آموزش استفاده از ربات رسید ساز جعلی در تلگرام با همراه با ویدیویی

دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم

اگر شما نیز مانند درصد بالایی از افراد جامعه پرداخت صورت حساب های خود مشکل دارید، اگر شما نیز نمی توانید به پرداخت هزینه های خود و خانواده خود بپردازید، ما به شما  رسید ساز آپ با لینک مستقیم پیشنهاد میکنیم، این برنامه به عنوان یک فاکتور ساز فیک شناخته می شود، سیستم این فاکتور ساز بسیار قوی است که حتی شما برای ساخت فاکتور نیاز به استفاده از قلم ندارید زیرا تمامی کارهای لازم را خود برنامه به صورت خودکار انجام می دهد.

زمانی که شما نیاز به ساخت رسید های مورد نظر خود داشته باشید، می توانید اطلاعات مورد نظر را به برنامه ارائه دهید تا رسید سفارشی را به شما تحویل دهد و پرداخت را برای شما به صورت عادی پردازش کند، برخی از افراد تصور دارند که مدیریت پرداخت با  رسید ساز جعلی با لینک مستقیم بسیار سخت باشد اما همانطور که گفته شد تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می شوند و شما تنها نیاز به ارائه اطلاعات شخصی خود خواهید داشت.

دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم

چرا باید به دانلود رسید ساز جعلی آپ رایگان با لینک مستقیم بپردازیم؟

بسیاری از افراد نسبت به کارایی ویژه رسید ساز آپ پی نبرده اند و این سوال را دارند که چرا باید رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم انجام دهیم؟ خوب در پاسخ به سوال شما ویژگی های انجام دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا بیان می کنیم تا به صورت کامل با آن آشنا شوید.

چرا باید به دانلود رسید ساز جعلی آپ رایگان با لینک مستقیم بپردازیم؟

ویژگی های دانلود رسید ساز اپ با لینک مستقیم:

 1. یک برنامه بی نظیر و هوشمندانه برای ساخت رسید و کاربر پسند
 2.  برنامه رسید ساز به راحتی قابل دسترس می باشد و شما نیاز به کارهای حرفه ای برای ساخت فاکتور نخواهد داشت.
 3. تهیه احتیاجات روزانه برای افرادی که وضعیت مالی مناسبی ندارند بسیار آسان می شود، شما حتی می توانید به خرید غذا بپردازید.
 4. برای ایجاد فاکتور شما نیازی به طراحی و نوشتن فاکتور ندارید تنها کافی است اطلاعات مورد نیاز و مهم را وارد کنید.
 5. تخمین های رسید ساز جعلی آپ بسیار دقیق می باشد و بدون هیچگونه تداخلی کار خود را انجام می دهد.
 6. مدیریت محصول برای شما راحت خواهد بود.
 7. زمانی که شما فاکتور فوری درخواست کنید، موعد مقرر برای تهیه فاکتور مشاهده خواهد شد.
 8. شما می توانید با استفاده از این برنامه تمامی مالیات ها و تخفیف های خود را پرداخت کنید.
 9. به شما اجازه می دهد در صورت پرداخت مالیات، مالیات را با تخفیف ویژه حساب کنید.
 10. شما می توانید کاربران مورد نظر خود را برای سفارشی کردن زمینه فاکتور فعال کنید.
 11. دانلوددانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا باعث می شود تا شما به راحتی فاکتور های ذخیره شده را چاپ کنید و به نمایش بگذارید.
 12. شما می توانید در صورت تهیه فاکتور برای یک شرکت، آرم شرکت مورد نظر را روی فاکتور قرار دهید.
 13. شما در این برنامه می توانید از تمامی پرداخت های یک سابقه داشته باشید و به عنوان لیست از برنامه دریافت کنید.

چگونه دریافت رسید ساز جعلی با لینک مستقیم انجام دهیم؟

شما برای ایجاد فاکتور های مورد نظر در ابتدا باید به بارگیری رسید ساز آپ با لینک مستقیم بپردازید، دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم در برخی از مرجع های دانلود دارای هزینه و در برخی از مرجع های دانلود به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، اما اگر به دنبال بهترین مرجع برای دانلود برنامه رسید ساز جعلی می باشید ما به شما گوگل پلی را پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد مطالعه :  آموزش نرم افزار جاسوس افزار L3MON برای هک گوشی اندویدی فقط در این سایت

توجه داشته باشید، برخی از مرجع های دانلود تمامی برنامه های ساخته شده را به فروش می رسانند و کیفیت محصول برای آنها مهم است اما گوگل پلی یک برنامه اصلی است و که قبل از فروش برنامه به تست آن می پردازد و شما می توانید با اطمینان کامل دانلود رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم انجام دهید.

آیا دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا هیچ مشکلی ندارد؟

همانطور که میدانید تمامی برنامه های موجود و ساخته شده گاهی اوقات دارای مشکلات بسیار کوچک در روند خود خواهند بود، برنامه رسید ساز از طراحی بسیار پیشرفته بهره گرفته است و به صورت معمول دارای هیچ گونه مشکلی نخواهد شد اما اگر در صورت احتمال شما با مشکل روبرو شدید، برنامه به ایمیل شما مشکل مورد نظر را اعلام خواهد کرد، به همین دلیل از شما درخواست می شود که در ابتدا رسید ساز جعلی، ایمیل خود را در اختیار برنامه مورد نظر قرار دهید.

در چه مواردی می توانید از دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم استفاده کرد؟

دانلود رسید ساز آپ با لینک مستقیم برنامه رسید ساز برای تمامی موقعیت های مورد نیاز شما کاربرد خواهد داشت، برای مثال :

خرید های اینترنتی:

برخی از خرید های اینترنتی که توسط شبکه های اجتماعی انجام می شوند دارای درگاه اینترنتی برای پرداخت هزینه نمی باشند و شما باید فیش واریزی خود را برای فرد ارسال کنید، در این مورد شما می توانید رسید ساز جعلی آپ را درست کرده و برای صاحب پیج اینستاگرام یا تلگرام ارسال کنید.

معامله :

در برخی از معامله ها شما می توانید در همان لحظه رسید ساز جعلی را درست کرده و ادعا به پرداخت هزینه داشته باشید، سپس محصول مورد نظر را دریافت کنید.

دریافت زمان برای پرداخت بدهی ها :

در برخی از موارد ما بدهی هایی داریم که نمی توانیم به پرداخت لحظه ای آنها بپردازیم یا نیاز به چند روز وقت برای پرداخت هستیم به همین دلیل یک رسید ساز آپ پرداخت تهیه می کنیم و ادعا می کنیم که مشکلی پیش آمده است و تا 72 ساعت زمان برای بازگشت وجه مورد نیاز است.

در چه مواردی می توانید از دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم استفاده کرد؟

روش های مقابله با این نمونه کلاهبرداری:

برای مقابله با این نمونه کلاه برداری ها پلیس فتا دانلود رسید ساز جعلی آپ را از برنامه بازار حذف کرده است و شما نمی توانید آن را از بازار دریافت کنید، همچنین راه هایی وجود دارد که از این نمونه کلاهبرداری جلوگیری شود:

 • فعال کردن سیستم پیامک بانکی
 • پس از دریافت رسید باید حتما از موجودی حساب خود در لحظه اطلاع پیدا کنید.
 •  درصورت فروشنده بودن تا اطلاع دقیق از موجودی محصولات خود را به مشتریان ارائه نکنید.
 • هیچ گونه معامله یا خرید اینترنتی را برای افراد دیگر تا اضافه نشدن موجودی حساب خود انجام ندهید.

ربات رسید ساز جعلی تلگرام

اگر کار با تلگرام برای شما آسانتر است ربات رسید ساز جعلی تلگرام نیز می تواند در ساخت فیش های جعلی به شما کمک کند. کار با ربات تلگرام بسیار آسان بوده و نیازی به دانلود هیچ برنامه ای نخواهید داشت. در این روش کافیست ربات مورد نظر را فعال کنید و اطلاعاتی که ربات از شما می خواهد را وارد نمایید. به این ترتیب به سادگی شرایطی در اختیار شما قرار می گیرد که بتوانید فیش مورد نظر خود را تهیه کنید. بهتر است از تلگرام اصلی استفاده کنید. تلگرام های غیر اصلی قابلیت هک دارند و در نهایت برای شما مسئله ساز می شوند. از یاد نبرید که به طور کلی ربات های تلگرام متنوع هستند و باید بانک مورد نظر خود را در ابتدا انتخاب کرده باشید. از یاد نبرید که کار با ربات های تلگرام اصلاً سخت نیست و نیاز به پرداخت هزینه نیز نخواهید داشت.

ربات رسید ساز جعلی تلگرام

کاربرد رسید ساز جعلی بانک ملت

برنامه رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم برای موقعیت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربردهای مهم این برنامه، در خریدهای اینترنتی است. برای خرید اینترنتی از شبکه های اجتماعی نیاز است که فیش واریز را برای ادمین واریز کنید. ربات رسید ساز جعلی تلگرام نیز در این روش به شما کمک زیادی می کند. برای انجام یک سری معاملات می توانید از رسید ساز جعلی بانک ملت استفاده کنید. در این معاملات نیاز به فیش یا رسید لحظه ای دارید که به کمک برنامه به سادگی می توانید آن را درست کنید. در نهایت نیز می توانید پرداخت هزینه داشته باشید و محصول مورد نظر را دریافت نمایید.

پیشنهاد مطالعه :  فایروال اندروید چیست؟ بهترین فایروال‌های اندروید در بازار

به واسطه برنامه رسید ساز جعلی می توانید برای خود زمان بخرید. در برخی موارد افراد بدهی دارند اما شرایط پرداخت لحظه ای آن وجود ندارد و یا به طور کلی نیاز به زمان بیشتری برای پرداخت دارید در این راستا به کمک برنامه رسید ساز جعلی می توانید تا حدودی برای خود زمان بخرید. در واقع می توانید مدعی شوید که مشکلی پیش آمده است و 72 ساعت برای بازگشت وجه مورد نیاز است. این ترفندها سبب می شود تا جلوی درگیرهای بزرگتر گرفته شود.

دانلود رسید ساز جعلی 780 از کافه بازار ممکن نیست!

در گذشته برنامه رسید ساز جعلی انلاین در کافه بازار در دسترس عموم قرار داشت اما امروزه شرایط تغییر کرده است. بنابراین لینک مستقیم رسید ساز 780 را برای شما راه اندازی کرده ایم به این ترتیب دیگر نیازی به ورود به کافه بازار نخواهید داشت. کار با این اپ بسیار آسان است و یک شوخی بسیار جالب با دوستانتان خواهد بود. شرایطی فراهم ساخته ایم تا آپدیت جدیدی از برنامه ارائه شود و ظاهر کلی آن به روز تر شود. البته کاربری این برنامه نیز آسانتر شده است و هیچ مشکلی در اجرا ندارد.

سوالات رایج

آیا دانلود رسید ساز جعلی انلاین نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

برنامه های رسید ساز هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی در اختیار شما قرار می گیرند. پرداخت درون برنامه ای برای یک سری امکانات بیشتر خواهد بود.

در چه شرایطی نباید از برنامه رسید ساز فیک استفاده کرد؟

زمانی که می دانید سیستم پیامک بانکی کاربر فعال است این روش به کار شما نمی آید و سبب آبروریزی خواهد شد.

آیا نصب برنامه رسید ساز فیک نیاز به حافظه زیادی دارد؟

خیر. این برنامه در حجم کمی ارائه شده است و روی همه گوشی ها نصب می شود. از یاد نبرید که برنامه های رسید ساز می بایست بر اساس مدل اندروید گوشی شما نصب شوند.

دانلود رسید ساز جعلی آپ از سایت ایران سوشیال رسید ساز آپ در واقع یک برنامه عالی برای این است که شما رسیدهای بانکی را جعل کرده و در اختیار دیگران قرار دهید. این رسید ساز جعلی چاپی نیست و مانند رسیدهای طراحی شده است که برنامه های بانکی و مالی در اختیارتان قرار می دهند. از این رو فرد سودجو می تواند با دانلود نرم افزار رسید ساز جعلی آپ با لینک مستقیم و سرعت بالا می تواند یک رسید مانند آپ درست کرده و برای شما ارسال کند. برای دانلود رسید ساز جعلی عابر بانک با لینک مستقیم می توانید به سایت ایران سوشیال مراجعه کنید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور