در مراسم عروسی، زن و شوهر با یکدیگر پیمان می بندند که به یکدیگر وفادار باشند و به وعده‌ های خود عمل کنند. اما چه تلخ که بسیاری از مردان، این وعده‌ ها را به مرور زمان از یاد میبرند و این امر، تار و پود زندگی مشترک را به اضطراب و نا امیدی میکشد. ذهنتان پر از سوالات در مورد فعالیت ها و رفتارهای مشکوک همسرتان در ذهن شما وجود داشته باشد.

مثلاً ممکن است متوجه شده باشید که همسرتان دیرتر از همیشه به خانه می‌آید، بیشتر با تلفن همراهش صحبت می‌کند یا از شما پنهان‌کاری می‌کند. همسرتان چه کار می‌کند؟ با چه کسانی صحبت می‌کند؟ به کجا می‌رود؟ بفهمم گوشي همسرم کجا است؟ و چرا رفت و آمدهای مشکوکی دارد؟ چطور میشه گوشی اندروید همسرم رو رایگان ردیابی کرد؟ در عین حال، فناوری جدید و پیشرفته نیز راه‌ حل‌ هایی ارائه کرده است. به همه این سوالات در این مقاله وبلاگ به طور کامل بررسی و توضیح داده می‌شود.

ردیاب گوشی همسر
ردیاب گوشی همسر

چگونه گوشی اندرویدی همسرم را ردیابی کنم؟ [بدون اجازه]

برای بسیاری از زنان، اطلاع از موقعیت مکانی همسرشان کافی است. انجام این کار نسبتاً ساده است. همیشه میتوانید با استفاده از یک برنامه ردیابی موقعیت مکانی از محل همسر خود مطلع شوید.

با این حال، تنها دانستان موقعیت مکانی همسر همیشه کافی نیست. اگر می خواهید یک قدم فراتر بروید، می توانید تماس‌ها را ردیابی کنید، پیامک‌ها و ضبط تماس‌ ها را کنترل کنید، بر شبکه‌ های اجتماعی نظارت داشته باشید، و پخش صدای محیط اطراف را بشنوید.

بستگی به دنبال چه چیزی هستید دارد. بهترین راه برای فهمیدن موقعیت مکانی، تماس ها، پیام ها، تاریخچه مرورگر و موارد دیگر، استفاده از برنامه KEY24 است که برای هر دو گوشی های اندرویدی و آیفون در دسترس است.

برنامه KEY24

اگر می خواهید در مورد فعالیت های همسرتان در شبکه های اجتماعی، موقعیت مکانی، گزارش کامل تماس ها، عکس ها، فیلم ها ، پیام‌ها، ایمیل‌ها، لیست مخاطبین و غیره به دست آورید.

نرم افزار KEY24 بهترین راه است. این یک برنامه با کیفیت بالا است که به شما امکان می دهد بدون اینکه همسرتان متوجه شود او را ردیابی کنید. این برنامه به شما امکان می دهد از راه دور از تمام فعالیت های آنلاین و آفلاین همسرتان را کنترل و مشاهده کنید.

برنامه KEY24 ردیاب گوشی همسر
برنامه KEY24 ردیاب گوشی همسر

در اینجا برخی از جذاب ترین ویژگی های نرم افزار KEY24 برای شما معرفی می‌کنم.

نظارت بر شبکه های اجتماعی

KEY24 یک نرم‌ افزار قدرتمند برای ردیابی فعالیت همسرتان در شبکه‌ های اجتماعی است. با KEY24 می‌ توانید به راحتی تماس‌ ها، پیام‌ ها، عکس‌ ها، ویدیو ها و موقعیت مکانی همسرتان را از راه دور مشاهده کنید.

این نرم‌افزار از تمام شبکه‌ های اجتماعی اصلی مانند فیسبوک، روبیکا، واتساپ، اسنپچت، تلگرام، اینستاگرام و بسیاری دیگر پشتیبانی می‌کند.

نظارت بر شبکه های اجتماعی
پنل کاربری برای نظارت بر شبکه های اجتماعی

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه و ثبت تاریخچه موقعیت های مکانی

KEY24 همچنین به شما امکان می‌دهد که همیشه از موقعیت دقیق گوشی همسرتان مطلع باشید. دیگر نگران این نباشید که همسرتان کجاست و چه کار می‌کند. شما قادر خواهید بود موقعیت مکانی همسر خود را به صورت لحظه به لحظه مسیر حرکت ان را مشاهده کنید.

KEY24 از طریق GPS گوشی همسرتان کار می‌کند و با دقت بسیار بالایی موقعیت او را مشخص می‌کند. شما می‌توانید تاریخچه مسیرهای طی شده توسط همسرتان را نیز مشاهده کنید.

ردیابی و مکان یابی لحظه به لحظه
پنل کاربری برای ردیابی موقعیت مکانی

ضبط صفحه گوشی و اسکرین شات

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم مخاطب در واتساپ در حال مکالمه است؟

یکی از ویژگی‌های اصلی KEY24، ضبط صفحه گوشی هدف است. با کمک این قابلیت شما کمک می‌کنددر موقعیت بهتری برای مشاهده و ضبط از راه دور استفاده از صفحه نمایش همسر خود خواهید بود.

به عنوان مثال، می توانید واتس اپ همسرتان را از راه دور ضبط کنید. همچنین با KEY24 می‌توانید به طور مخفیانه از راه دور صفحه نمایش گوشی هدف اسکرین شات بگیرید.

ضبط صفحه گوشی و اسکرین شات
ضبط صفحه گوشی

دسترسی به گزارش کامل تماس ها و پیامک های ارسالی و دریافتی

با KEY24 به شما امکان میدهد کنترل گزارش تماس ها و اس ام اس ارسالی و دریافتی شوهر خود را ردیابی کنید.  این برنامه به شما امکان می‌دهد تا به طور نامحسوس،همه جزئیات از جمله مکالمات، زمان دقیق، مدت زمان مکالمه، اطلاعات تماس‌گیرنده و غیره ضبط می‌شوند.

پیامک ها را ردیابی کنید و تماس‌های تلفنی را ضبط کنید یا  پیام های ارسالی و دریافتی را در تمام شبکه‌های اجتماعی محبوب ردیابی کنید حتی اگر داده‌ها از دستگاه حذف شده باشند. در نتیجه، قادر خواهید بود بر تماس ها و پیام های گوشی مورد نظر نظارت داشته باشید، که به شما در قضاوت بهتر کمک می کند.

 پیامک های ارسالی و دریافتی
پیامک های ارسالی و دریافتی
گزارش کامل تماس ها
گزارش کامل تماس ها

عکس گرفتن به صورت مخفیانه و ضبط صدا محیط اطراف

شما میتوانید به صورت مخفیانه و از راه دور، دوربین گوشی هدف را روشن کرده و تصاویر زنده آن را مشاهده کنید. این به شما مدرک محکمی از فعالیت ها و موقعیت مکانی همسرتان می دهد.

همچنین می‌توانید مکالمات و صداهای محیط اطراف گوشی را به طور زنده گوش کنید. شما بیشتر آگاه خواهید شد و مدرکی محکم به شکل عکس از دستگاه مورد نظر خواهید داشت.

عکس گرفتن به صورت مخفیانه و پخش صدا محیط اطراف
ضبط صدا محیط اطراف

ضبط مکالمات تلفنی و گوش دادن به مکالمه دو طرفه

با استفاده از برنامه KEY24 می توانید به صورت مخفیانه تماس های تلفنی همسرتان نظارت داشته باشید. KEY24 همچنین به شما امکان میدهد به طور مخفیانه مکالمات تلفنی همسرتان را در شبکه‌های اجتماعی مانند واتساپ ضبط کنید.این قابلیت به شما امکان می‌دهد تا بر تماس‌های همسرتان در این شبکه‌ها نظارت داشته باشید.

برای مثل وقتی که همسر شما از برنامه واستاپ تماس میگرد برنامه KEY24 به صورت خودکار شروع به ضبط مکالمات تلفنی در واستاپ میکنید در نتیجه، می‌توانید با ضبط تماس‌های تلفنی روی گوشی‌های اندرویدی، به شما امکان می‌دهد تا از جزئیات تماس‌ها مطلع شده و در تصمیم‌گیری‌های خود با دقت بیشتری عمل کنید.

ضبط مکالمات تلفنی و گوش دادن به مکالمه دو طرفه
ضبط مکالمات تلفنی

سابقه مرورگر را بررسی کنید

با کمک KEY24 می توانید سابقه مرورگر گوشی هدف را زیر نظارت داشته باشید. این برنامه سابقه جستجو را نشان می دهد؛ می توانید لینک را کپی یا کلیک کنید تا ببینید آنها چه چیزی را تماشا یا مطالعه می کنند.

سابقه مرورگر را بررسی کنید
سابقه مرورگر

نظارت بر فیلم و عکس ها

با کمک KEY24 می توانید عکس ها و فیلم ها را در گوشی مورد نظر مشاهده کنید. عکس‌های گرفته شده با دوربین و ویدئوهارا به همراه موارد دانلود شده مشاهده کنید.

به تمام رسانه های ذخیره شده در گالری از جمله فایل هایی که ذخیره یا دریافت شده اند دسترسی داشته باشید. همچنین در صورت نیاز می توانید فایل ها را برای خود ذخیره کنید.

نصب کاملا مخفی در دستگاه

بدون ایجاد کوچکترین حساسیت و بصورت کاملا هوشمندانه و بدون هیچ گونه سلب اعتماد، همسرتان نظارت داشته باشید.

راهنمای گام به گام: چگونه به صورت رایگان گوشی اندروید همسرم را ردیابی کنم؟

KEY24 یک برنامه عالی و بسیار کاربرپسند است. با نصب برنامه رایگان KEY24 برای ردیابی گوشی همسر، می توانید تلفن اندرویدی همسرتان را ردیابی کنید.

گام 1: ابتدا یک حساب کاربری رایگان برای خود در سایت KEY24 ایجاد کنید.

گام 2: ابتدا نیاز به خرید یک طرح اشتراکی که متناسب با نیازهای شما است را انتخاب کرده  و فرایند خرید را تکمیل کنید.

گام 3: سپس وارد حساب خود شوید و برنامه KEY24 را روی کوشی اندرویدی همسرتان دانلود کنید و راهنمای نصب برنامه را دنبال کنید.

گام 4: پس از نصب برنامه، به پنل کنترل وب برنامه بروید یا برنامه KEY24 را روی گوشی خود از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید. اکنون می توانید برای نظارت بر گوشی اندرویدی همسرتان به داشبورد دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه :  روش های افزایش امنیت واتساپ (8 راهکار اصلی بالا بردن امنیت)

چرا باید ردیاب همسر – KEY24 را انتخاب کنید؟

مزایا و معایب

 • این برنامه تمام اطلاعات گوشی شوهرتان (شامل چت ها، تماس‌ها، موقعیت مکانی و …) را به صورت لحظه‌ای به پنل کاربری شما ارسال می‌کند.
 • این یک برنامه ایده آل برای ردیابی پنهان گوشی همسر با انواع ویژگی های نظارت پیشرفته است.
 • بدون اینکه همسرتان متوجه شود می توانید از راه دور او را ردیابی کنید.
 • نصب آن زیر 5 دقیقه طول می کشد.
 • نیازی به روت کردن گوشی نیست.
 • معایب برای اولین بار برای نصب برنامه نیاز به دسترسی به گوشی مورد نظر دارید.

پنج روش دیگر برای بررسی گوشی شوهرتان

۱ – بزنامه KidsGuard Pro

KidsGuard Pro یکی از بهترین برنامه های جاسوسی برای گوشی های اندرویدی است که میلیون ها کاربر در سراسر جهان در بیش از 190 کشور دارد. این برنامه شامل بیش از 30 ویژگی ردیابی عالی است.

با ثبت نام در سایت  www.clevguard.com در طرح مورد نظر، تمام این ویژگی‌ها برای شما فعال خواهند شد. این برنامه بعد از نصب به صورت مخفیانه کار میکند یک همسر می‌تواند پیامک‌ها، موقعیت مکانی لحظه ای و مسیرهای پیموده شده روزانه همسر خود را به طور پنهانی ردبابی کند.

بزنامه KidsGuard Pro

قابلیت ها

 • KidsGuard Pro با ارائه قابلیت ردیابی موقعیت لحظه از طریق GPS گوشی بسیار دقیق را ارائه می دهد تا زمانی که دستگاه هدفمند وارد آن منطقه می شود و آن را ترک می کند، به شما اطلاع دهد.
 • همچنین می‌توانید پیام‌های رد و بدل شده و با کمک یک کیلاگر حتی می توانید و با کمک یک کیلاگر حتی می توانید بازیابی کنید.
 • این برنامه از امنیت بالایی برخوردار است و به طور مخفیانه کار می‌کند تا از شناسایی آن جلوگیری شود.
 • KidsGuard Pro حریم خصوصی شما را جدی می گیرد و همه چیز به صورت رمزگذاری شده است.

۲- بزنامه AnyControl

نرم‌ افزار های زیادی خود را بهترین نرم افزار برای نظارت بر گوشی و موبایل معرفی می‌کنند. با این حال، AnyControl با برخی ویژگی‌های کاربردی، یکی از قابل‌ اعتماد ترین نرم‌ افزارهای نظارتی به شمار میرود.

هزاران نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. با برنامه انی کنترل می‌ توانید فعالیت او در شبکه‌ های اجتماعی که همسرتان از آنها استفاده میکند را به صورت مخفیانه نظارت و کنترل کنید.

در این حالت که از AnyControl برای نظارت استفاده می‌کنید، همسرتان از کارهای شما باخبر نخواهد شد. معایب این برنامه این است که در سایت نوشته شده که برای گوشی IOS خدمت دارد، ولی در واقع اینطور نیست.

بزنامه AnyControl

قابلیت ها

 • کنترل، مکان یابی و ردیابی موقعیت لحظه به لحظه گوشی موبایل
 • کنترل و ردیابی تماس ها و پیامک های گوشی فرزند با گزارش کامل
 • کنترل و ردیابی شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام و اینستاگرام و … در فضای مجازی
 • کنترل و ردیابی نامحسوس گوشی تلفن همراه موبایل به صورت غیرقابل تشخیص توسط همسرتان
 • نصب سریع و آسان نرم افزار کنترل موبایل به همراه راهنمای فارسی
 • نسخه های کاملا حرفه ای و دائمی، حتی بدون پرداخت شارژ ماهیانه و سالیانه

۳- نرم افزار mSpy

اگر به دنبال راهی برای ردیابی فعالیت‌های همسرتان در صورت مشکوک بودن به خیانت هستید، mSpy یک انتخاب عالی است. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا به تمام عکس‌ها، فیلم‌ها و برنامه‌های روی گوشی همسرتان را از راه دور مشاهده کنید.

با استفاده از mSpy بر روی گوشی همسرتان که به شما خیانت می‌کند، می‌توانید به اطلاعاتی که برای اثبات خیانت او نیاز دارید، دسترسی پیدا کنید. این نرم افزار به شما امکان می‌دهد تا متوجه شوید که آیا همسرتان از طریق پیام‌ رسان‌ های اجتماعی به شما خیانت می‌کند یا خیر. همچنین می‌توانید از آن برای نظارت بر فعالیت‌های اینترنتی فرزندانتان و اطمینان از امنیت آنها استفاده کنید.

نرم افزار mSpy

قابلیت ها

 • کنترل کامل تماس ها و پیامک ها با گزارش کامل
 • کنترل و نظارت کامل بر شبکه های اجتماعی
 • اعمال محدودیت استفاده از برنامه ها و اینترنت
 • مکان یابی زنده و متحرک گوشی همسر بر روی نقشه
  ردیابی زنده و متحرک گوشی بر روی نقشه
 • هشدار اعلام خروج یا ورود به محدود های خطرناک
 • اعلام وضعیت اضطراری و دریافت صدای محیط
پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ از طریق ایمیل (مواظب ایمیل های مخرب خود باشید!)

۴- نرم افزار موبایل تراکر فری (Mobile Tracker Free)

موبایل تراکر فری یک نرم افزار کم هزینه است که می‌تواند به ردیابی مکالمات، موقعیت مکانی، فعالیت در رسانه‌های اجتماعی و تماس‌ها کمک کند. این نرم افزار میتواند انتخابی مناسب برای نظارت بر همسر خیانتکار باشد. این یکی از بهترین برنامه های جاسوسی است اگر نیاز به مراقبت از همسرتان دارید. اما همچنین می تواند به شما در نظارت بر فرزندان در حین آنلاین بودن و یا اطمینان از انجام وظایف کارکنان در محل کار مفید باشد.

 نرم افزار موبایل تراکر فری

قابلیت ها

 • سکرین شات گرفتن از گوشی همسرتان
 • مخفی شدن آیکون برنامه
 • نمایش مکان همسر
 • محدود کردن استفاده فرزند از بازی، محیط های مجازی و برنامه های دیگر
 • عدم امکان حذف برنامه توسط همسرتان

۵- برنامه SPY24

با استفاده از SPY24، می توانید فعالیت‌های آنلاین همسرتان، از جمله چت ها شبکه های اجتماعی و پیامک های ارسالی و دریافتی و مکالمات تلفنی و هر چیز دیگری نظارت داشته باشید. همسر شما حتی متوجه نصب برنامه اسپای۲۴ نخواهد شد زیرا غیر قابل شناسایی نیست. SPY24 با قیمتی مقرون به صرفه (180 تومان در ماه) هزینه دارد که یکی از ارزان ترین گزینه ها است. این نرم افزار جاسوسی در هر چهار نسخه‌های ویندوز، مک، اندروید و iOS ارائه می‌شود و نسخه آزمایشی رایگان نیز دارد ، بنابراین می توانید ببینید که آیا نیازهای شما را برآورده می کند یا خیر.‏

 برنامه SPY24

قابلیت ها

 • موقعیت مکانی: دریافت و مشاهده موقعیت مکانی لحظه ای همسرتان
 • نظارت و کنترل بر تماس ها: مشاهده تماسهای خروجی و ورودی و از دست رفته
 • کنترل و نظارت بر گالری گوشی همسرتان: مشاهده و نظارت بر عکس ها و فایل های گالری
 • مشاهده و کنترل شبکه های اجتماعی: نظارت بر تلگرام ، اینستاگرام ، وایبر و واتساپ
 • نظارت پیامک ها: مشاهده متن تمام پیام های ورودی و خروجی

علائمی که نشان می دهد شوهر شما به شما خیانت میکند

شک در اینکه همسر شما رابطه نامشروع دارد برای به هم ریختن یک زن کافی است. بسیاری چیزها در معرض خطر قرار دارند – از جمله رفاه و ثبات مالی خانواده، جایگاه اجتماعی، و امیدها و اهداف آینده‌ی فرد. هنگامی که شواهد قوی وجود دارند، احساسات شدت مییابند.

در زیر برخی از علائم هشدار دهنده خیانت شوهر عبارتند از:

۱. او تماس‌های مکرری از طرف شخص خاصی دریافت می‌کند، در هنگام این تماس‌ها، تغییر محسوسی در حالات چهره او می‌بینید(مثلاً بیشتر اخم می‌کند یا از تماس چشمی اجتناب می‌کند) ممکن است تماس را نادیده بگیرد یا برای پاسخگویی به آن به اتاق دیگری برود.

۲. منطقی است که فرض کنید او در حال انجام کار نادرستی است، اگر همسرتان به طور ناگهانی شروع به مخفی کردن تلفن یا رایانه خود از شما کند یا از به اشتراک گذاشتن رمز عبور خود با شما امتناع کند، این می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که او چیزی را از شما پنهان می‌کند.

۳. رفتار همسرتان به طور ناگهانی و بدون دلیل تغییر می‌کند. گاهی اوقات بسیار خوشحال و صمیمی به نظر می‌رسد، در حالی که در مواقع دیگر گوشه‌گیر یا عصبانی به نظر می‌رسد.

۴. ممکن است صمیمیت عاطفی و فیزیکی بین شما و همسرتان کاهش یابد. او ممکن است از گذراندن وقت با شما اجتناب کند یا از تماس فیزیکی با شما دوری کند.

۵. شوهرتان ممکن است به طور فزاینده‌ای دروغ بگوید یا به شما در مورد کارهایش پنهان‌کاری کند. او ممکن است در مورد محل حضور، فعالیت‌ها یا افراد مورد معاشرتش به شما دروغ بگوید.

۶. شوهرتان ممکن است نسبت به شما و نیازهایتان بی‌تفاوت شود. او ممکن است از ابراز محبت یا قدردانی خودداری کند و به طور کلی در رابطه با شما بی‌تفاوت به نظر برسد.

۸. راه دیگر برای یافتن شواهد خیانت، صحبت مستقیم با همسرتان است. غافلگیر کردن او می‌تواند باعث آشفتگی و در نتیجه لو رفتن او شود، به خصوص اگر در مواجهه با اتهامات شما دچار لکنت زبان یا تعریق شود.

منبع سایت: clevguard

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور