گرفتن تیک آبی برای شرکت: همراه با گسترش بسیار فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، حساب های جعلی و اکانت های فیک هم رواج پیدا کرد؛ افراد سودجو با هدف کلاهبرداری از افراد، حساب های جعلی ساخته و به روش های مختلف از دنبال کنندگان اخاذی می کنند. برای جلوگیری از این اقدامات تیک آبی به وجود آمد. در ادامه این مطلب از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال آموزش گرفتن تیک آبی برای شرکت ها و همچنین مزایای تیک آبی اینستاگرام را بررسی می کنیم.

آموزش گرفتن تیک آبی برای شرکت:

همانطور که گفته شد، تیک آبی(verified badge) برای پیشگیری از کلاهبرداری ها، تشخیص صفحات حقیقی از اکانت های جعلی و اعتماد به صفحات معتبر به وجود آمد؛ علاوه بر اشخاص، برند های تجاری نیز با دریافت تیک آبی می توانند اعتبار صفحه را افزایش داده و از طرفی دیگر کاربران به این صفحات اعتماد بیشتری دارند و خرید از آنها برایشان مطمئن تر است.

به همین منظور برند های تجاری و کسب و کار ها به دنبال گرفتن تیک آبی برای شرکت خود هستند تا علاوه بر کسب اعتبار و جلب اطمینان، دنبال کنندگان بیشتری نیز به دست آورند؛ زیرا با قرار گرفتن تیک آبی کنار نام کاربری شما، صفحه تان در نتیجه جستجوی کاربران بهتر دیده می شود و آنها به فالوکردن شما ترغیب می شوند.

پیشنهاد مطالعه :  پیگیری هک اینستاگرام؛ اگر در اینستا هک شدیم چکار کنیم؟

در این قسمت از مقاله دریافت تیک آبی برای شرکت، شرایط لازم و سپس مراحل گرفتن تیک آبی و ارسال درخواست برای آنرا قدم به قدم توضیح می دهیم. ضمناً برای آشنایی بیشتر با تیک آبی اینستاگرام می توانید به مقاله ” تیک آبی اینستاگرام چیست؟ ” مراجعه کنید.

گرفتن تیک آبی برای شرکت

شرایط گرفتن تیک آبی برای شرکت:

برای گرفتن تیک آبی، باید اکانت شما یک سری شرایط را دارا باشد تا شانس دریافت تیک آبی برای آن بیشتر شود؛ این شرایط توسط اینستاگرام اعلام شده و لازم به ذکر است که در آخر اینستاگرام تصمیم می گیرد که به اکانت شما تیک آبی را اهدا کند یاخیر:

 1. اکانت شما باید معتبر باشد.
 2. صفحه کاربری شما باید دارای نام، عکس پروفایل، بیوگرافی و حداقل یک پست باشد.
 3. اکانت شما باید فعال باشد.
 4. تعداد دنبال کنندگان شما باید به میزان قابل قبولی باشد.
 5. و … .

مراحل گرفتن تیک آبی برای شرکت در چند ثانیه:

در ابتدا خوب است بدانید که قابلیت تیک آبی مدت هاست در شبکه های اجتماعی وجود دارد. اما اینستاگرام به تازگی امکان ارسال درخواست آنرا برای هر فرد در قسمت تنظیمات، قرار داده است؛ بنابراین شما می توانید با انجام چند مرحله ساده، درخواست تیک آبی را به اینستاگرام ارسال کنید. در صورت داشتن شرایط لازم که توضیح داده شد، تیک آبی به صفحه شما اهدا می شود.

مرحله 1:

وارد اکانتی که می خواهید برای آن تیک آبی را دریافت کنید شده و به بخش تنظیمات (Settings) مراجعه کنید.

مرحله 2:

پس از ورود به بخش تنظیمات (Settings)، روی گزینه Account کلیک کنید.

مراحل گرفتن تیک آبی برای شرکت

مرحله 3:

پیشنهاد مطالعه :  گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه (هک تیک آبی اینستا)

بعد از کلیک روی گزینه Account، در پنجره باز شده قسمت Request Verification را انتخاب کنید تا بتوانید درخواست خود را ارسال کنید.

مراحل گرفتن تیک آبی برای شرکت

مرحله4:

با کلیک روی Request Verification فرمی باز می شود که مشخصات درخواست شده را می بایست در آن وارد کنید.

مراحل گرفتن تیک آبی برای شرکت

در فیلد username نام کاربری، در فیلد Full name نام کامل، در قسمت known as نام مستعاری که با آن شناخته می شوید و در بخش

Category حوزه ای که در آن فعالیت دارید را انتخاب می کنید. در نهایت در بخشی که برای اپلود فایل قرار داده شده است، باید فایل تصویری کارت شناسایی خود را بارگذاری کنید و پس از آن دکمه send را انتخاب کرده تا اطلاعات شما برای درخواست تیک آبی به اینستاگرام ارسال شود.

نکات تکمیلی گرفتن تیک آبی برای شرکت

همانطور که گفته شد، تیک آبی به صفحه شما در شبکه های اجتماعی اعتبار می بخشد و دنبال کنندگان بیشتری به صفحه شما جذب خواهند شد. لازم به ذکر است که تیک آبی فقط مختص اینستاگرام نیست و دیگر شبکه های اجتماعی قابل دریافت است که برای هرکدام باید درخواست آنرا ارسال کنید. در این مطلب از سایت مجله امنیتی ایران سوشیال به بررسی اینکه تیک آبی چیست؟ و مزایای تیک آبی اینستاگرام، پرداختیم؛ همچنین مراحل گرفتن تیک آبی برای شرکت را به صورت گام به گام توضیح دادیم.

با نگاهی به: help.instagram.com

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور