همانطور که می دانیم آدرس ایمیل یکی از پل های ارتباطی میان افراد در بستر اینترنت می باشد. از ایمیل افراد و سازمان ها برای برقراری ارتباط مجازی استفاده می کنند. ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال، قصد داریم برای شما درباره روش فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران، روش برداشتن ایمیل اینستا و جستجوی ایمیل در گوگل برای شما مطالبی را قرار دهیم؛ اگر شما هم علاقه دارید که درباره هک اینستاگرام بیشتر بدانید؛ ما دراین باره برای شما مقاله ای جداگانه زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید.

روش هایی برای فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران:

پیدا کردن یک آدرس ایمیل در بین میلیون ها آدرس ایمیلی که در سراسر جهان وجود دارد، یک کار دشواری می باشد. اما ما در این مقاله برای شما می خواهیم به بررسی روش هایی که برای فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران می باشد اشاره کنیم و آموزش این روش ها را برای شما قرار دهیم:

·       از خودشان بپرسید:

شما می توانید برای فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران از خود آن ها بپرسید. یکی از ساده ترین و بهترین روش برای دریافت آدرس ایمیل دیگران، این است که از خود آن ها بپرسیم؛ برای دریافت ایمیل دیگران شما می توانید با ارسال پیام یا تماس در پیام رسان های مختلف، از وی بخواهید که ادرس ایمیلش را برای شما ارسال کند.

پیشنهاد مطالعه :  بهترین راه برای قفل کردن فالوورهای اینستاگرام

·       حساب های کاربری شخص مورد نظر را در شبکه های اجتماعی دنبال و بررسی کنید:

در برخی صفحات اجتماعی، مشخصات کاربر نمایش داده می شود؛ یکی از این مشخصات، آدرس ایمیل فرد می باشد. برای مثال شما می توانید با مراجعه به توییتر یا فیسبوک فرد مورد نظر، ایمیل وی را بردارید.

·       استفاده از گوگل:

یکی دیگر از روش های فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران  استفاده از گوگل می باشد. استفاده از گوگل در زمانی برای شما می تواند کاربردی باشد که شخص مورد نظر شما، دارای یک سایت باشد که شما بتوانید از طریق سایت، ایمیل آن را پیدا کنید.

·       استفاده از سایت Hunter:

هانتر یک سرویس بسیار کاربردی در زمینه فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران می باشد. شما برای استفاده از این سرویس باید دامنه سایت فرد مورد نظر را وارد کنید تا هانتر ایمیل فرد را برای شما پیدا کند.

·       در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به دنبال آن باشید:

امروزه بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام دارای حساب کاربری هستند. شما می توانید با سرچ کردن نام فرد در این اپلیکیشن های محبوب، فرد را پیدا کنید و از خود آن بخواهید تا آدرس ایمیلش را برای شما بفرستد.

نحوه برداشتن ایمیل اینستا:

اگر شما هم قصد برداشتن ایمیل اینستاگرام را دارید و یا می خواهید ایمیل اینستاگرام خود را تغییر دهید، در ابتدا اگر شماره موبایل خود را در مشخصات کاربری خود وارد نکرده اید، آن را تکمیل کنید تا در بخش ایمیل برای شما مشکلی پیش نیاید. برای تغییر ایمیل اینستاگرام مطابق زیر عمل کنید:

  1. اینستاگرام خود را باز کنید و به بخش پروفایل کاربری خود بروید.
  2. روی گزینه ” Edit Profile ” بزنید و وارد بخش ویرایش اطلاعات شوید.
  3. در آخرین قسمت از این صفحه اطلاعات ایمیل خود را تغییر دهید یا حذف کنید.
نحوه برداشتن ایمیل اینستا
نحوه برداشتن ایمیل اینستا

جستجوی ایمیل در گوگل:

ما در این مقاله برای راحتی شما به بررسی روش هایی که می توانیم ایمیل های دیگران را بفهمیم اشاره کرده ایم شما هم می توانید برای آموزش این روش ها این مقاله را مطالعه کنید.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام 2023؛ بروز ترین روش های نفوذ به Instagram

ما در این مقاله از سایت مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال برای شما درباره فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران، نحوه برداشتن ایمیل اینستا و جستجوی ایمیل در گوگل مطالبی را قرار داده ایم؛ همچنین ما برای اطلاعات بیشتر شما مطالبی درباره روش هک اینستاگرام  قرار داده ایم که می توانید آن را نیز مطالعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور