خیلی از افراد در اپلیکیشن محبوب اینستاگرام از نام فیک، نام مستعار یا اختصار نام خود استفاده می کنند؛ به همین دلیل ممکن است شما با سرچ، نتوانید اکانت آن ها را پیدا کنید. ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال قصد داریم برای شما درباره روش فهمیدن شماره در اینستاگرام، تعویض شماره موبایل در اینستاگرام و حذف شماره تلفن از اینستاگرام مطالبی را قرار دهیم. اگر شما علاقمند به دانستن موضوع هک اینستاگرام چیست هستید، ما برای شما در این باره مقاله ای زده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

روش فهمیدن شماره در اینستاگرام:

در زمان ثبت نام در اپلیکیشن اینستاگرام، از شما می خواهد تا شماره موبایل فعال خود را وارد کنید؛ این شماره تلفن برای مواقعی ای کاربردی است که شما رمز خود را فراموش کرده باشید و یا برای حساب شما مشکلی پیش آمده باشد؛ در این صورت از طرف اینستاگرام برای شماره تلفن شما، یک لینک یا کد می آید که شما باید از طریق آن، مشکل اکانت خود را در اینستاگرام حل کنید. تا ادامه مقاله فهمیدن شماره در اینستاگرام همراه ما باشید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا می توانیم از طریق اکانت اینستاگرام، شماره تلفن آن اکانت را پیدا کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که خیر نمی شود. شما می توانید از طریق شماره تلفن، اکانت شخص را در اینستاگرام پیدا  کنید (در صورتی که با آن شماره تلفن اکانتی در اینستاگرام ثبت شده باشد) در غیر این صورت نمی توانید از طریق آیدی شخصی، شماره تلفن آن را پیدا کنید.

پیشنهاد مطالعه :  هکر ها چرا اینستا را هک می کنند و با هک اینستا به چه چیزی می رسند؟

فهمیدن شماره در اینستاگرام: اگر شما به دنبال پیدا کردن شماره موبایل دیگران در اینستاگرام هستید می توانید وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید؛ روی صه نقطه بالا صفحه بزنید و در قسمت  ” Follow People”  و بخش ” Contacts” مخاطبین گوشی خود را که با این شماره موبایل اکانت دارند را مشاهده می کنید و بعد می توانید آن ها را فالو کنید.

تعویض شماره موبایل در اینستاگرام:

در ادامه مقاله روش فهمیدن شماره در اینستاگرام (Instagram) می خواهیم برای شما روش تعویض شماره موبایل در اینستاگرام را به دو روش توضیح دهیم:

روش اول:

 1. وارد سایت instagram.com شوید.
 2. اطلاعات خواسته شده را وارد نماید.
 3. در بخش پروفایل روی گزینه ” edit profile” بزنید.
 4. در این قیمت گزینه ” phone Number” را پیدا کنید و شماره تلفن جدید را جایگزین قبلی نماید.

روش دوم:

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی خود شوید.
 2. در صفحه کاربری خود، روی سه نقطه در سمت بالا راست بزنید.
 3. روی گزینه ” Edit profile ” بزنید.
 4. در این قسمت روی گزینه ” phone Number ” در زیر مجموعه ” private information ” بزنید و شماره جدید را جایگزین شماره قبلی نماید.
تعویض شماره موبایل در اینستاگرام
تعویض شماره موبایل در اینستاگرام

حذف شماره تلفن از اینستاگرام:

ما در این مقاله برای شما درباره روش های فهمیدن شماره در اینستاگرام مطالبی را قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید. شاید برای شما هم پیش آمده است که نخواهد دیگران بتوانند در صورت داشتن شماره تلفن شما، اکانت شما را در اینستاگرام پیدا کنند؛ در این صورت باید شماره تلفن خود را کاملا از حساب اینستاگرامتان پاک کنید. در این صورت دیگران هم در صورت ذخیره شماره تلفن شما، نمی توانند اکانت شما را در اینستاگرام پیدا کنند.

 1. وارد اینستاگرام خود شوید.
 2. در صفحه حساب کاربری خود روی گزینه ” Edit profile” بزنید.
 3. در قسمت اطلاعات پروفایل (Profile information) روی شماره تلفن خود بزنید.
 4. شماره تلفن خود را پاک کنید و تغییرات را ذخیره نماید.
پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام امکان پذیر است؟

ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما درباره روش های فهمیدن شماره در اینستاگرام، تعویض شماره موبایل در اینستاگرام و حذف شماره تلفن از اینستاگرام مطالبی را قرار داده ایم که برای آگاهی بیشتر می توانید آن را مطالعه کنید. برای خواندن مقاله هک اینستاگرام با ما همراه باشید. اگر مطالب برای شما مفید و کاربردی بوده است در بخش نظرات، برای ما نظر خود را بگذارید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور