امروزه با گسترش دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی، تشخیص اکانت های اصلی سلبریتی ها از اکانت های که توسط طرفداران آن ها زده می شود یا افراد سودجو، بسیار سخت و دشوار می باشد. به همین دلیل یک قابلیت جدید به نام تیک آبی (verified badge) در این اپلیکیشن محبوب به وجود آمد. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال قصد داریم برای شما مطالبی درباره کیبورد تیک ابی دار اندروید، کیبورد تیک ابی دار برای ایفون، کیبورد تیک ابی دار تلگرام، متن دارای تیک آبی و فونت تیک آبی قرار دهیم. اگر شما هم قصد دارید مطالبی بیشتری درباره هک اینستاگرام بدانید می توانید به سری مقالات گذشته از این سایت مراجعه کنید.

کیبورد تیک ابی دار اندروید:

حتما تا به حال زمانی که درحال بازدید از اکانت های افراد مشهور بودید ، نگاهتان به تیک آبی کنار اسم آن ها خورده است و این سوال برایتان پیش آمده است که چرا فقط برخی افراد این تیک را دارند؟ در پاسخ به سوال شما باید بگویم که تیک آبی منحصر به یک اپلیکیشن خاص نمی باشد و اکثر پیام رسان های خارجی مثل اینستاگرام، فیسبوک و توییتر تیک آبی دارند. برای آنکه با کیبورد تیک ابی دار اندروید آشنا شوید؛ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

کیبورد تیک ابی دار اندروید : تیک آبی در هر پیام رسان تایید می کند که این اکانت متعلق به چه شخصی می باشد و یا به عبارتی دیگر، هویت فردی که اکانت را مدیریت می کند را به ما تضمین می دهد. این قابلیت محبوب و کاربردی، به دلیل جلوگیری از کلاهبرداران و اشتباه نشدن اکانت های اصلی سلبریتی ها با طرفداران آن ها به وجود آمد و در زمان بسیار کمی، در بین مردم به محبوبیت بالایی رسید و امروزه هرکسی را که می بینید بدون شک دوست دارد تیک آبی داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه :  خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه (تیک آبی رایگان)

فونت تیک آبی:

اینستاگرام معمولا به افراد مشهور، برندهای مشهور و شرکت ها و سازمان هایی که برای عموم مردم شناخته شده اند، تیک آبی می دهد تا وجه تمایز آن ها با دیگر اکانت های موجود در اینستاگرام مشخص باشد. شاید شما هم در اینستاگرام دیده باشید که برخی افراد که مشهور نیستند تیک آبی دارند، این افراد به دلیل داشتن دنبال کنندگان زیاد (فالورهای زیاد)، بالا بودن بازدید پیج و داشتن تعداد اکانت فیک زیاد توانسته اند با ترفندهایی دشوار، تیک آبی را دریافت کنند. تا انتهای مقاله کیبورد تیک ابی دار اندروید با ما همراه باشید.

متن دارای تیک آبی:

حال شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اکانت اینستاگرام باید چه شرایطی را داشته باشد تا بتواند تیک آبی دریافت کند؟ در ادامه مقاله کیبورد تیک ابی دار اندروید با ما همراه باشید تا برای شما این شراط را قرار دهیم:

متن دارای تیک آبی
متن دارای تیک آبی

کامل بودن اکانت اینستاگرام:

اینستاگرام شما باید از لحاظ بیوگرافی، عکس پروفایل، داشتن پست و استوری کامل باشد تا نشان دهد شما یک اکانت معتبر می باشید.

منحصر به فرد بودن:

حساب کاربری شما باید منحصر به فرد و خاص باشد. این ویژگی بدین معناست که شما نباید عکس ها و پست های دیگر اکانت ها را کپی کنید. تا انتهای مقاله کیبورد تیک ابی دار اندروید با ما همراه باشید.

 اصالت داشتن یا برند بودن:

اصالت داشتن یعنی شما باید یک شخص محبوب و معروف یا یک برند و یا سازمان عمومی باشید.

 محبوب بودن یا برجسته بودن اکانت:

حساب کاربری شما باید در بین مردم محبوب باشد و در طول روز زیاد جستجو شود. با زیاد سرچ زدن یک حساب کابری، امتیاز آن اکانت بالاتر می رود و در نتیجه گرفتن تیک آبی آن راحت تر خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه :  انواع بد افزار را بشناسید!

کلام آخر… :

ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره کیبورد تیک ابی دار اندروید، فونت تیک آبی و متن تیک آبی دار قرار داده ایم؛ اگر شما هم علاقمند به دانستن مطالبی بیشتر درباره هک اینستاگرام هستید؛ ما برای شما در این باره مقاله ای جداگانه زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور