چطور تیک آبی از اینستاگرام بگیریم؟ : قطعا تا به حال هنگام فعالیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام با صفحه های برخورد کرده اید که کنار نام کاربری شان علامت تیک آبی دارند؛ این علامت یکی از امکانات اینستاگرام بوده و به دلایل خاصی ایجاد شده است. اگر نمی دانید که تیک آبی اینستاگرام چیست؟ و قصد گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه را دارید یا می خواهید با مزایای تیک آبی اینستاگرام آشنا شوید، با ما در مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشال همراه باشید تا درباره اینکه چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم، توضیحاتی را ارائه کنیم.

تیک آبی اینستاگرام رایگان!

اینستاگرام شبکه ای اجتماعی با گستردگی بسیار است به طوری که میلیون ها کاربر روزانه در آن فعالیت می کنند. این برنامه پرطرفدار از گذشته تا به حال، هرچند وقت یکبار به روز رسانی هایی را ارائه می کند که در آن قابلیت های جدیدی را به منظور سهولت استفاده کاربران، اضافه می کند. یکی از این امکانات تیک آبی (Verified Badge) است؛ همانطور که در مقالات قبلی در مورد این قابلیت توضیح دادیم، به منظور جلوگیری از کلاهبرداری و سواستفاده هایی مانند هک اینستاگرام، که افراد اقدام به ساخت اکانت های جعلی می کنند، اینستاگرام به اکانت های مشهور و معتبر علامت تیک آبی را اهدا می کند.

کاربران با دیدن علامت تیک آبی اینستاگرام صفحات اصلی را از صفحات جعلی تشخیص داده و از حقیقی بودن آن اطمینان حاصل می کنند. همچنین داشتن تیک آبی به صفحه ای که آنرا داراست اعتبار اضافه می کند و به همین دلیل دنبال کنندگان آن نیز افزایش خواهد یافت. ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ در پاسخ این سوال لازم به ذکر است اینستاگرام به تازگی امکان ارسال درخواست تیک آبی را در بخش تنظیمات خود قرار داده است. برای دریافت تیک آبی می توانید درخواست مربوطه را ارسال کنید.

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم:

نکته قابل توجه پیش از ارسال درخواست تیک آبی این است که اینستاگرام باتوجه به فاکتور هایی که تعیین کرده است به افراد verified badge را اهدا می کند. برخی از معیارهایی که مد نظر اینستاگرام است و داشتن این موارد شانس دریافت تیک آبی شما را بالا می برد عبارتند از:

 • داشتن تعداد دنبال کننده یا فالوور بالا
 • فعالیت زیاد (تعامل با کاربران و اشتراک گذاری پست، استوری، تکمیل بیوگرافی صفحه و…)
 • لینک دهی شبکه های اجتماعی دیگر به صفحه اینستاگرام خود
 • عملکرد مثبت در صفحه اجتماعی تان
 • دنبال شدن (فالو شدن) توسط افراد مشهور دیگر که دارای تیک آبی هستند
 • داشتن اکانت های جعلی (Fake Page) زیاد
پیشنهاد مطالعه :  فهمیدن ایمیل اینستاگرام دیگران با آسان ترین روش موجود

پس از دانستن اینکه اینستاگرام چه معیارهایی را برای اهدای تیک آبی اینستاگرام بررسی می کند و چه نکاتی شانس ما را در دریافت تیک آبی بالا می برد، در ادامه آموزش اینکه چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم را به شما ارائه می کنیم. همانطور که گفته شد در ابتدا می بایست درخواست خود را برای گرفتن تیک آبی به اینستاگرام ارسال کنید؛ پس از ارسال درخواست، اینستاگرام با توجه به بررسی هایی که انجام می دهد تصمیم می گیرد که به صفحه شما تیک آبی اختصاص بدهد یا خیر.

 1. وارد قسمت تنظیمات اکانت اینستاگرام خود شوید.
 2. روی گزینه Account یا حساب کلیک کنید.
 3. سپس قسمت request verification یا راستی آزمایی را انتخاب کنید.
 4. در بخش بعدی فرمی ظاهر می شود که می بایست با توجه به اطلاعات خود آنرا پر کرده و سپس دکمه send را برای ارسال درخواست کلیک کنید.

همچنین بخوانید: گرفتن تیک آبی برای شرکت

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم

هک تیک آبی اینستاگرام

چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ سوالی است که ممکن است برای همه افرادی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال هستند، پیش آمده باشد. این قابلیت به منظور افزایش امنیت و تجربه کاربری بهتر ایجاد شده است تا از سواستفاده افراد با اقداماتی همچون هک اینستاگرام یا ساخت اکانت های فیک جلوگیری کند. ما در مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال، درباره اینکه تیک آبی اینستاگرام چیست؟ یا مزایای تیک آبی اینستاگرام چه مواردی هستند و همچنین گرفتن تیک آبی در چند ثانیه مقالاتی را ارائه کردیم که می توانید به آنها مراجعه کنید. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.

پیشنهاد مطالعه :  ورود به اکانت اینستاگرام دیگران

با نگاهی به : blog.hootsuite.com

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور