امروزه دیگر کمتر کسی وجود دارد که اپلیکیشن محبوب اینستاگرام را روی تلفن همراه خود نصب نکرده باشد، ولی با این حال ممکن است برخی از افراد هنوز آن را نصب نکرده باشند و یا بعد از پاک کردن آن، موفق به نصب مجدد اینستاگرام نشده اند؛ ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام، رفع خطای 24 در نصب اینستاگرام و راه حل نصب اینستاگرام قرار دهیم تا بتوانید به راحتی به این پیام رسان محبوب دسترسی  داشته باشید و از آن استفاده نماید.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام چیست؟

معرفی آسان ترین راه حل نصب اینستاگرام:

اینستاگرام که امروزه به محبوب ترین برنامه در فضای مجازی شناخته شده است؛ درحال حاضر بیش از میلیون ها کاربر را به سمت خود جذب کرده است. ما در این مقاله برای شما علاوه بر رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام، راه حل نصب اینستاگرام (Instagram installation steps) را نیز قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید.

برای نصب اینستاگرام مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 1. در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را از طریق گوگل پلی دانلود نماید و نصب کنید.
 2. بعد از نصب و ورود به برنامه، می توانید از دو روش در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز نماید: روش اول بر روی گزینه Sign up with email or phone number بزنید و برای خود یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. روش دوم بر روی گزینه Log in بزنید و وارد حساب کاربری از قبل ساخته خود شوید.( برای آنکه وارد حساب کاربری خود شوید باید نام کاربری و پسورد خود را به یاد داشته باشید.)
 3. درمرحله بعد روی گزینه Next میزنیم و وارد مرحله بعد می شویم.
 4. اگر شما در ابتدا روی گزینه Sign up with email or phone number زده باشید در مرحله بعد باید برای حساب کابری خود، نام و پسورد انتخاب کنید.
 5. و در آخر، بعد از وارد و کامل کردن اطلاعات اکانت خود می توانید از این اپلیکیشن محبوب استفاده نماید.
پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام با گوشی؛ با موبایل اینستا را هک کنید!

آموزش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام با 9 روش:

ما در ابتدا برای شما مراحل نصب اینستاگرام را شرح داده ایم ولی گاها پیش می آید در هنگام نصب به خطاهایی برخورد کنید که برای شما نامفهوم باشد؛ یکی از خطاهای رایج در هنگام نصب اینستاگرام؛ خطای 24 می باشد. ما در این مقاله برای شما روش های رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام و رفع خطای 24 در نصب اینستاگرام را قرارمی دهیم.

رفع خطای 24 در نصب اینستاگرام:

ارور 24 یکی از رایج ترین خطاها در هنگام نصب اینستا می باشد که دلایل ایجاد این خطارا برای شما قرار می دهیم:

 •   تنظیم نبودن تاریخ و ساعت تلفن همراه شما:

برای رفع این مشکل، باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید و در قسمت Date & time ساعت و تاریخ گوشی خود را تنظیم نماید.

 •     فعال نبودن  Download Manager:

برای فعال کردن این برنامه، باید وارد تنظیمات (Settings) گوشی خود شوید و در قسمت Apps یا Application  در لیست برنامه ها Download Manager را باز نماید و آن را فعال (Enable) کنید.

رفع خطای 24 در نصب اینستاگرام
رفع خطای 24 در نصب اینستاگرام
 •    کمبود فضای خالی:

یکی از دلایل مواجه شدن با خطا هنگام نصب اینستاگرام، پر بودن حافظه می باشد. شما باید همیشه حداقل 1 تا 10 گیگ از فضای گوشی خود را خالی نگهدارید. تا انتهای مقاله رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام با ما همراه بمانید.

 • پر بودن حافظه کش:

حافظه cache  مربوط به Play Store یا Google Play را پاک نماید.

 •  عدم سازگاری نسخه اینستاگرام با گوشی:

یکی دیگر از دلایل خطا در هنگام نصب، عدم سازگاری ورژن اینستاگرام با تلفن همراه شما می باشد. شما در هنگام دانلود برنامه اینستاگرام، ورژن آن را مطابق با نوع گوشی خود انتخاب کنید و سپس آن را نصب کنید.

پیشنهاد مطالعه :  با هک اینستاگرام به چه اطلاعاتی دست میابند؟ ایران سوشیال

نتیجه گیری:

ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام، راه حل نصب اینستاگرام و حل خطای 24 در نصب اینستاگرام قرار داده ایم؛ اگر شما هم در هنگام نصب این اپلیکیشن محبوب به مشکل خورده اید؛ تا انتها این مقاله را مطالعه نماید تا پاسخ سوال خود را دریافت نماید.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام چیست؟

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور