شما با یادگیری آموزش هک اینستاگرام با instasheep می توانید با یک کلیک عملیات هک خود را آغاز نماید. یک آسیب پذیری بسیار مهم در برنامه اینستاگرام وجود دارد که شما می توانید از طریق آن، کاملا کنترل یک حساب کاربری را در دست خود بگیرید. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره روش های هک اینستاگرام قرار می دهیم و به آموزش برنامه اینستا شیپ می پردازیم.

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام چیست؟

معرفی معروف ترین روش های هک اینستاگرام:

یک هکر برای دسترسی به حساب کاربری و به دست آوردن اطلاعات خصوصی دیگران، چندین راهکار را پیاده سازی می کند تا از طریق یکدام از آن ها به نتیجه برسد؛ ما در این مقاله برای شما به صورت موردی به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • نصب برنامه جاسوسی بر روی تلفن همراه هوشمند فرد مورد نظر برای دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود.
 • بدست آوردن پسورد حساب کاربری فرد مورد نظر از طریق روش های مختلف.
 • نفوذ به اطلاعات کاربران در سرورهای اصلی اینستاگرام.
 • دسترسی به دستگاهی که فرد با آن به اکانت خود لاگین شده باشد.
 • دسترسی به ایمیل فرد و پیدا کردن رمز عبور آن
 • و…..

آموزش هک اینستاگرام با instasheep:

به طور کلی این روش ها، از معروف ترین روش های هک اینستاگرام می باشد. امروزه اکثر افراد با این روش ها آشنا هستند و به سادگی گول افراد هکر را نمی خورند. هکرها با استفاده از ابزار هایی که در اختیار دارند و یا با استفاده از اطلاعاتی که از قبل دارند اقدام به بدست آوردن پسورد اکانت فرد مورد نظر می کنند و پس از یافتن آن، به اکانت او متصل می شوند و فرد هم از همه جا بی خبر است و ناگهان متوجه می شود تمام اطلاعات شخصی اش در فضاهای مجازی منتشر شده است.

پیشنهاد مطالعه :  گرفتن تیک آبی برای شرکت چگونه است؟ (آموزش گام به گام)

این روشهای هک خود نیز می تواند شامل روش های مختلفی نیز باشد؛ برای مثال شما می توانید با استفاده از مهندسی اجتماعی رمز فرد را بدست آورید. شما با استفاده از روش مهندسی اجتماعی به شیوه ای رفتار می کنید تا اعتماد فرد جلب شود و با گول زدن فرد، رمز او را جویا می شوید. اگر شما هم می خواهید به راحتی آموزش هک اینستاگرام با instasheep را فرا بگیرید، تا انتها همراه ما بمانید.

معرفی معروف ترین روش های هک اینستاگرام
معرفی معروف ترین روش های هک اینستاگرام

هک اینستاگرام با instasheep:

وب سایت های مختلفی وجود دارد که آموزش برنامه instasheep را برای شما قرار داده اند و می گویند که پس از روت کردن گوشی و نصب برنامه  Busybox می بایست برنامه instasheep را اجرا کنید و نام کاربری فرد مورد نظر را بدهید تا این برنامه به صورت خودکار اکانت اینستاگرام هدف را هک کند. اما با کمی فکر متوجه می شویم که چنین برنامه ای وجود ندارد که تنها با نصب کردن آن و دادن نام کاربری شخص، بتواند به حساب کاربری طرف نفوذ کند.

اگر چنین برنامه ای وجود داشته باشد بدون شک گسترش دهندگان اینستاگرام هم به فکر روشی برای حل و جلوگیری از این باگ بزرگ هستند و نمی گذارند شما به راحتی مسائل امنیتی این نرم افزار محبوب را زیر سوال ببرید. در ادامه مقاله آموزش هک اینستاگرام با instasheep با ما همراه بمانید.

نتیجه گیری:

instasheep یک ابزار هک  حساب کاربری اینستاگرام می باشد که شما می توانید با یادگیری آموزش این نرم افزار، به راحتی دست به هک دیگران بزنید. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما آموزش هک اینستاگرام با instasheep را قرار داده ایم و شما می توانید با مطالعه این مقاله، از این آموزش استفاده نماید.

پیشنهاد مطالعه :  چطور تیک آبی اینستاگرام بگیریم؟ (دریافت سریع تیک آبی)

بیشتر بخوانید: هک اینستاگرام چیست؟

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور