بهترین برنامه هک اینستا با آیدی چیست؟ بهترین برنامه هک اینستا با شماره چیست؟ با ما همراه باشید تا به بررسی پاسخ سوالات شما بپردازیم و بهترین برنامه های هک ابنستا را به شما معرفی نمایم. اینستاگرام امروزه یکی از مهم ترین برنامه هایی است که از آن استفاده می کنیم که در شبکه اجتماعی آن فعال باشیم و با دیگران در دنیای بزرگ دیجیتال آشنا باشیم. اینستاگرام یکی از محبوب ترین انواع شبکه های اجتماعی است که گرچه که امروزه به دلیل انتشار برنامه تیک تاک، در جوامع غربی کمی عقب افتاده اما در ایران همچنان از مهم ترین برنامه های فضای مجازی است. در واقع اینستاگرام را می توان تنها برنامه شبکه اجتماعی در ایران دانست که هنوز فیلتر نشده.

اما یکی از مهم ترین موضوعاتی که درباره اینستاگرام مطرح می شود و افراد بسیار زیادی نگران آن می باشند. این موضوع چیزی نیست جز هک اینستاگرام. امروزه برخی از افراد به دلایل مختلف به دنبال این هستند که بتوانند اکانت افرادی که می شناسند را در اینستاگرام هک کنند یا هکر هایی که به دلایل مختلف و روش های متنوع به اکانت های دیگران نفوذ می کنند که بتوانند به اهداف خود برسند. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، تلاش داریم تا شما را با هک اینستاگرام با آی دی و برخی از مهم ترین برنامه های هک اینستا با آیدی آشنا کنیم.

برای خواندن مقاله “هک اینستاگرام چیست” با ما همراه باشید.

معرفی برنامه هک اینستا با ایدی:

روش هایی بسیار زیادی برای هک اینستا با برنامه وجود دارد و هکر های مختلف ممکن است که از روش های متنوعی برای هک کردن اینستاگرام استفاده کنند. یکی از دسته روش های هک اینستاگرام، هک کردن اکانت های مختلف به وسیله ID اینستاگرام است. شخصی که آی دی شما را داشته باشد، فقط کافی است که رمز شما را داشته باشند که بتوانند شما را هک کنند.

پیشنهاد مطالعه :  بعد از هک شدن اینستاگرام چه باید کرد؟

برای همین هکر های بسیار زیادی به دنبال راه های مختلف برای به دست آوردن آی دی شما استفاده می کنند. هکر ها ابزار ها و روش هایی مفاوتی برای به دست آوردن رمز عبور شما دارند و فقط به راهی باید قربانی خود را با روش خاصی پیدا کنند. برای همین است که شما باید مواظب اکانت خود باشید. در ادامه، چندین موضوع مهم، درباره هک اینستا با آیدی و چندین برنامه هک اینستا با ایدی آشنا کنیم.

هک کردن اینستاگرام با IDهک کردن اینستاگرام با ID

آموزش روش های هک اینستاگرام با آیدی و شماره:

آیدی شما یکی از مسائلی است که حتی اگر اکانت خود را Private نیز بکنید به دیگر کاربران نشان داده می شود و شما نمی توانید کاری بکنید که یوزرنیم تان به دیگران نشان داده نشود. اما شما باید امنیت اکانت خود را تا حدی که می توانید افزایش دهید و بالا ببرید که هکر ها نتوانند به راحتی شما را هک کنند.

یکی از روش های مهمی که هکر ها از آن استفاده می کنند تا بتوانند شما را به وسیله آیدی تان هک کنند، روش های مختلف فیشینگ است. برای مثال یکی از روش های فیشینگ که به تازگی توسط هکر های مختلف آن را انجام می دهند، روش پیام گزارش اینستاگرام است. گاهی اوقات اینستا برخی از پیج ها را برای نقض کردن قوانینش ریپورت می کنند؛ اما اینستا هیچ وقت این موضوع را به اکانت ها پیام نمی دهد.

امروزه برخی از هکرها با استفاده از برنامه هک اینستا با ایدی با پیج های مختلفی که اسمشان شبیه به اسم پیج  اینستاگرام است به اکانت های مختلف پیام می دهند که شما قوانین اینستاگرام را نقض کرده اید و برای verify کردن خود مشخصات اکانتتان را اینجا بفرستید و خب اگر شما این کار را بکنید، اطلاعات خود را دو دستی تقدیم به آنها کرده اید. در کل هکر ها می توانند با مهندسی اجتماعی و فقط داشتن Username یا به اصطلاح آیدی شما و فریب دادنتان شما را هک کنند و شما باید همیشه مراقب این دسته از هکر ها باشید.

برنامه هک اینستا با شماره و آیدی چگونه عمل می کند؟

برنامه هایی نیز وجود دارند که از آنها برای هک اینستا با آیدی استفاده می شود و می توان به راحتی به کمک آنها، اکانت اینستاگرام دیگران را هک کرد. در واقع این برنامه ها پسورد کرکر هایی هستند که شما می توانید با استفاده از آنها به راحتی اکانت های مختلف را هک کنید؛ البته به شرطی که امنیت اکانت بالا نباشد که برایتان در بخش بعد توضیح می دهیم. در ادامه قصد داریم تا چند برنامه که می توانید از آنها برای هک اینستا با آیدی استفاده کنید را معرفی کنیم.

معرفی برنامه هک اینستا با ID
 1. ترموکس (Termux):ترموکس یکی از محبوب ترین ابزار های هک در سیستم عامل لینوکس می باشد که یکی از قوی ترین پسورد کرکر های دنیاست که توسط افراد کامپیوتری بسیاری برای بررسی قدرت رمز های عبورشان استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از ترموکس و کتابخانه های مناسبش، به راحتی اکانت های اینستاگرام نا امن را هک کنید.
 2. آی جی هک (IG Hack): اینستاگرام هک نیز یکی دیگر از پسورد کرکر های معروف است که از آن برای هک کردن اکانت های مختلف اینستاگرام فقط به واسطه آیدی آنها استفاده می شود. این برنامه نیز از مهم ترین برنامه های هک اینستا با آیدی می باشد.
 3. اینستا اینسین (Instainsane): اینستا اینسین نیز یکی دیگر از برنامه هایی است که برای کرک کردن پسور های آسان و ساده در اینستا کاربرد دارد و می توان با کمک آن، پیج های اینستا را با فقط داشتن آیدیشان هک کرد.
پیشنهاد مطالعه :  پیگیری هک اینستاگرام؛ اگر در اینستا هک شدیم چکار کنیم؟

 هک اینستا با آیدی چه مشکلاتی دارد؟

دو موضوع وجود دارد که هر چقدر هم که پسورد کرکر شما قوی باشد نمی تواند آن را حل کند، این است که اگر پسورد و رمز عبور اکانتی خیلی قوی باشد؛ احتمال پسورد کرکر شما باید چندین هفته مدام در حال فعالیت باشد که بتواند رمز را بشکند. مشکل دیگر این روش نیز این است که اگر صاحب اکانت، تایید دو مرحله ای را برای خود فعال کرده باشد، عملا راه شما برای ورود به اکانتش را بسته است. شما به هیچ وجه راهی برای ورود به اکانت ندارید زیرا بعد از هک شدن پسورد شما به کدی نیاز دارید که برای شخص اس ام اس می شود و با این برنامه های ساده کرک پسورد هیچ راهی برای دسترسی به آن کد وجود ندارد. شما با کمک از برنامه هک اینستا با ایدی نمی توانید به پسورد تایید دو مرحله ای دست یابید زیرا این روش امنیتی اینستاگرام خیلی قوی می باشد و هک کردن آن غیر ممکن است.

هک اینستاگرام با نرم افزار های زیر امکان پذیر می باشد:

 • نرم افزار :IKEYMONITOR KEY LOGGER اگر از سیستم عامل  IOS استفاده می کنید این نرم افزار یکی از قوی ترین و جدید ترین راه ها برای کرک رمز عبور اینستاگرام می باشد.
 • نرم افزار :ARROAPP این نرم افزار می تواند بهترین انتخاب برای هکرها باشد زیرا هم از سیستم عامل اندروید و هم IOS  پشتیبانی می کند. برای نصب این نرم افزار باید تمام آنتی ویروس های خود را غیرفعال کنید.
 • نرم افزار :Ighack یکی دیگر از نرم افزارهای هک پسور اینستاگرام، نرم افزار نرم افزار Ighack می باشد.این نرم افزار غیرقابل ردیابی می باشد و شما دیگر نیازی به برنامه دیگری برای بارگذاری ندارید.
 • نرم افزار: Instahack یکی از ساده ترین روش ها برای به دست آوردن رمز عبور اینستاگرام، استفاده از این نرم افزار می باشد. این نرم افزار هم غیرقابل ردیابی بوده و برای استفاده از آن تنها کافیست یک حساب کاربری ایجاد نماید و وارد وب سایت رسمی این برنامه شوید.
پیشنهاد مطالعه :  علت پاک شدن اکانت اینستاگرام

نتیجه گیری:

برنامه هک اینستا با ایدی و برنامه هک اینستا با شماره موضوعی بود که ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما به آموزش آن پرداختیم و گفتیم چگونه می توانید از این گونه حملات خودتان را محفوظ کنید تا در دام هکرها قرار نگیرید. هک اینستا با برنامه روشی است که امروزه هکرها از آن برای در دام انداختن شماها استفاده می کنند بنابراین شما باید با استفاده از روش هایی که برای شما ذکر کرده ایم، امنیت خود را به بالاترین نقطه برسانید.

برای خواندن مقاله “هک اینستاگرام چیست” با ما همراه باشید.

سوالات متداول:

هک اینستاگرام با شماره و آیدی چگونه است؟

آیدی شما یکی از مسائلی است که حتی اگر اکانت خود را Private نیز بکنید به دیگر کاربران نشان داده می شود و شما نمی توانید کاری بکنید که یوزرنیم تان به دیگران نشان داده نشود. اما شما باید امنیت اکانت خود را تا حدی که می توانید افزایش دهید و بالا ببرید که هکر ها نتوانند به راحتی شما را هک کنند.

 هک اینستا با آیدی چه مشکلاتی دارد؟

هر چقدر هم که پسورد کرکر شما قوی باشد نمی تواند آن را حل کند، این است که اگر پسورد و رمز عبور اکانتی خیلی قوی باشد؛ احتمال پسورد کرکر شما باید چندین هفته مدام در حال فعالیت باشد که بتواند رمز را بشکند.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور