سوال این است که بهترین راه برای قفل کردن فالوورهای اینستاگرام چیست؟ شاید این سوال برای خیلی ها عجیب باشد. ما در این مطلب از مجموعه ایران سوشیال، قصد داریم تا به بررسی راه های پنهان کردن فالوور در اینستاگرام، تنظیمات فالوور در اینستاگرام و مواردی دیگر از هک اینستاگرام بپردازیم تا سوالات خیلی از افراد در این زمینه برطرف شود.

پنهان کردن فالوور در اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که کاربران بسیاری در خود دارد. تعریف هر کدام از این کاربران از حریم خصوصی با یکدیگر متفاوت است. اما بعضی افراد تمایل دارند تا برای حفظ حریم خود، به پنهان کردن فالوورهای اینستاگرام خود بپردازند. گاهی بعضی افراد برای بالا بردن پیج خود از فالوور فیک استفاده می کنند و موجب می شوند تا قوانین اینستاگرام زیر پا گذاشته شود. این مورد می تواند به خرید فالوور واقعی برسد تا علاوه بر ایجاد تعامل در پیج، قوانین اینستاگرام هم زیر پا گذاشته نشود.

چگونگی قفل کردن فالوورهای اینستاگرام

آیا می توانیم فالوورهای اینستاگرام خود را پنهان کنیم؟ باید در پاسخ بگوییم که خیر این مورد امکان پذیر نیست! این مورد با قوانین اینستاگرام تناقض دارد. اگر شما تمایل دارید تا تعداد فالوورهای اینستاگرام خود را پنهان کنید، باید بدانید که این مورد امکان پذیر نیست اما میتوان از روش هایی استفاده کرد که بعضی از موارد در پیج خود را مدیریت نمایید.

پیشنهاد مطالعه :  روش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام (9 راه حل نصب اینستاگرام)

قابلیت مشاهده شدن خود را قفل کنید

بهترین راه برای قفل کردن فالوور های اینستاگرام چیست؟ برای این مورد، به اینستاگرام خود وارد شوید، به قسمت سمت راست، در پایین صفحه ضربه بزنید. بر روی سه خط بالای صفحه تب بزنید و گزینه ای که نمایش داده می شود را باز کنید. در بخش حریم خصوصی، در قسمت Privacy، یک اکانت ایجاد کنید. در قسمت سمت راست صفحه، حریم خصوصی خود را به آبی تغییر دهید.

در اینستاگرام وب هم می توانید این تغییرات را ایجاد نمایید. Private به معنای این است که اگر کسی بخواهد شما را فالوو کند، باید یک حساب کاربری برای خود داشته باشد. بعد از آن شما می توانید ابتدا آن پیج را بررسی کرده و تصمیم بگیرید که آیا می خواهید پروفایل اینستاگرام خود را با آن پیج به اشتراک بگذارید یا خیر.

پنهان کردن فالوور در اینستاگرام

پنهان کردن پیج خود در اینستاگرام

برای این کار، ابتدا وارد اینستاگرام خود شده، و روی نماد آدمکی که در گوشه صفحه قرار دارد، بزنید و تیک مورد Similar Account Suggestions را هم بردارید. در واقع راه دیگری که برای مخفی کردن فالوور های اینستاگرام خود می توانید به کار ببرید، این است که صفحه اینستاگرام خود را مخفی کنید تا دیگر نیازی به نگرانی در مورد فالوور ها، استوریها و نظرات نباشد.

قوانین اینستاگرام جهت قفل کردن فالوورها

اهداف اصلی اینستاگرام، افزایش تعداد کاربران در این شبکه است و برای اینکه به این هدف برسد، تلاش بیشتری می کند تا به برقراری ارتباط و ارسال پیام به وسیله کاربران خود کمک کند. به همین دلیل، از این گزینه به صورت جداگانه در تنظیمات اینستاگرام استفاده نکرده است اما راه های دیگری برای رسیدن به این مقصود قرار داده است.

پیشنهاد مطالعه :  تیک آبی اینستاگرام نشانه چیست؟ (خرید تیک آبی اینستاگرام!)

قفل کردن پیج بیزینسی اینستاگرام

صفحات تجاری با توجه به تام کار شما ایجاد می شود. اینستاگرام برای راه اندازی این پیج ها محدودیتی ایجاد نمی کند و به آسانی می توان این پیج ها را ایجاد نمود. پیج های بیزینسی از ویژگی های بسیاری برخوردار هستند اما قابلیت اینکه بتوان آنها را قفل کرد وجود ندارد. در واقع زمانی که این صفحات را ایجاد می کنید عمومی هستند، اما بعد می توانید آنها را قفل کنید. برای قفل کردن مراحل زیر را دنبال کنید.

 • در پیج تجاری خود، سه خط بالای صفحه خود را انتخاب کنید.
 • از منوی باز شده، تنظیمات را بزنید.
 • در صفحه تازه ای که ایجاد می شود، گزینه حساب یا account را بزنید.
 • در بخش account ، صفحه را بالا بکشید.
 • در آخر، روی گزینه switch to Personal account بزنید.
 • در صفحه ای که باز می شود روی گزینه switch back بزنید.

کلام آخر

در این مطلب از مجموعه ایران سوشیال، تلاش کردیم تا به سوال اصلی بهترین راه برای قفل کردن فالوورهای اینستاگرام چیست؟ پاسخ دهیم و در کنار آن به موارد دیگری از هک اینستاگرام، همچون راه های پنهان کردن فالوور در اینستاگرام و تنظیمات فالوور در اینستاگرام بپردازیم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور