روش های مختلفی برای بازگرداندن پیام های دایرکت اینستاگرام و بازیابی پیام های اینستاگرام وجود دارد؛ اگر شما می خواهید به هردلیل پیام های خود را بازیابی کنید تا انتها با ما همراه بمانید زیرا ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما انواع روش های ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام را قرار می دهیم تا به راحتی بتوانید دایرکت های خود را بازیابی نماید. اگر شما می خواهید درباره هک اینستاگرام و روش های جلوگیری از آن بیشتر بدانید می توانید به سری مقالات گذشته از سایت مراجعه نماید.

آموزش کامل روش های بازیابی دایرکت اینستاگرام:

یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام، امکان تهیه نسخه پشتیبان از حساب خودشان می باشد. نخسه پشتیبان علاوه بر نگهداری از پیام های شما، می تواند تمام فایل های شما شامل عکس، فیلم، کامنت و حتی لایک ها را نیز نگهداری کند. بنابراین یکی از روش های بازیابی دایرکت اینستاگرام و بازیابی پیام های اینستاگرام، پشتیبان گیری از حساب کاربری خودتان می باشد که کمک بزرگی به بازگردانی اطلاعات اکانت شما می کند. ما در ادامه این مقاله دو روش از انواع روش های بازگردانی پیام های اینستاگرام و ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام را برای شما توضیح می دهیم.

انواع روش های بازیابی پیام های اینستاگرام:

 • پشتیبان گیری از پیام های دایرکت اینستاگرام
 • بازیابی پیام های حذف شده از دایرکت اینستاگرام با فیسبوک
 • بازیابی پیام ها از طریق سایت اینستاگرام
پیشنهاد مطالعه :  بازگردانی اکانت اینستاگرام غیرفعال شده

پشتیبان گیری از پیام های دایرکت اینستاگرام:

 1. در ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید و به بخش تنظیمات (settings) وارد شوید.
 2. سپس گزینه امنیت (Security) را انتخاب کنید.
 3. در این قسمت در بخش Data and History روی گزینه Download data بزنید.
 4. در مرحله بعد از شما درخواست ایمیل می شود که باید همان ایمیلی که با آن اینستاگرام را نصب کرده اید را وارد کنید و سپس روی گزینه Request Download ضربه بزنید.
 5. در مرحله بعد از شما می خواهد تا پسورد خود را وارد کنید و روی گزینه بعدی (Next) بزنید.
 6. و در مرحله بعد گزینه Done را بزنید. با ضربه زدن روی این گزینه یک ایمیل برای شما ارسال می شود. این ایمیل بین نیم الی یک ساعت زمان می برد و همان لحظه ارسال نمی شود بنابراین برای دریافت آن عجله نکنید. بعد از دریافت و بازکردن ایمیل، روی گزینه دانلود دیتا کلیک نماید.
 7. در مرحله بعد، این ایمیل در مرورگر شما باز خواهد شد و شما با وارد کردن نام کاربری و پسورد و زدن گزینه شروع دانلود دیتا، می توانید پیام های حذف شده خود را برگردانید و بازیابی دایرکت اینستاگرام و بازیابی پیام های اینستاگرام خود را انجام دهید.
آموزش بازیابی دایرکت اینستاگرام از طریق سایت

آموزش بازیابی دایرکت اینستاگرام از طریق سایت:

ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام چگونه صورت می گیرد؟ امنیت اینستاگرام بالا می باشد و نرم افزارهای خاصی برای بازیابی دایرکت و بازیابی پیام های اینستاگرام وجود ندارد اما ما در مطلب فوق برای شما دو روش مختلف را ذکر کرده ایم که می توانید برای بازگردانی اطلاعات پیج خود از آن استفاده نماید. این روش مشابه روش اول می باشد. در این روش شما باید از طریق رایانه خود شروع به بازگردانی پیام های دایرکت خود کنید.

 1. در ابتدا از طریق رایانه خود وارد سایت اینستاگرام می شوید.
 2. مانند روش قبلی وارد تنظیمات و سپس وارد بخش Privacy & Security می شوید؛ و تمامی مراحل گفته شده در روش اول را مجدد طی می کنید.
پیشنهاد مطالعه :  علت پاک شدن اکانت اینستاگرام

نتیجه گیری:

اگر به دنبال بهترین روش برای بازیابی دایرکت اینستاگرام و بازیابی پیام های اینستاگرام هستید باید به شما بگویم استفاده از فیسبوک در مقایسه با موارد دیگر بهتر می باشد زیرا سازنده پلتفرم اینستاگرام، فیسبوک می باشد. استفاده از این روش به دلیل نیاز نداشتن به نرم افزار خاص، یکی از بهترین گزینه ها می باشد.ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما روش های طلایی ریکاوری پیام های دایرکت اینستاگرام را قرار داده ایم که می توانید از آن استفاده نماید. همچنین اگر شما می خواهید درباره هک اینستاگرام و روش های مقابله با آن بیشتر بدانید، می توانید به مقالات گذشته از سایت ما مراجعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور