بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل: اینستاگرام، در حال حاضر یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی است که همه ما از آن استفاده می کنیم و در آن یک یا دو پیج برای خودمان داریم و از طریق آن با افراد بسیاری در ارتباطیم، پیج های مختلفی را دنبال می کنیم، با افرادی که فاصله زیادی با آنها داریم صحبت می کنیم و رابطه خود را حفظ می کنیم و حتی می توانیم با اشخاصی که حتی آنها را نمی شناسیم صحبت کنیم و با هم ارتباط داشته باشیم.

اما یکی از ترسناک ترین مواردی که در دنیای بزرگ اینترنت و شبکه های اجتماعی وجود دارد که همه ما از آن می ترسیم و آن نیز هک شدن اکانت اینستاگرام ماست. هک اینستاگرام، امروزه یکی از مهم ترین چیز هایی است که همه ما نگران آن هستیم و می ترسیم اکانتمان هک شود و دست افراد سودجو بیفتد. این موضوع نیز تا حدی ترسناک است. زیرا شخص هکر می تواند در صورت هک کردن اکانت شما، به فالوور های شما، پیج های فالو شده و پیام های شخصی شما، ببیند و به آنها دسترسی داشته باشد.

اما اصلا نگران نباشید. در دنیای ما همیشه برای مشکلات مختلف، راه حل وجود دارد و هک شدن اینستاگرام نیز از دسته چیز هایی است که اصلا لازم نیست نگران آن باشید. شما راه های مختلفی برای پس گرفتن پیج خود دارید، اما یکی از مهمترین نکات برای بازگردانی پیج اینستاگرام، ایمیل شماست! اگر هم ایمیلی برای اکانت خود تنظیم نکرده اید؛ اصلا نگران نباشید. در این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را با روش هایی برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل آشنا کنیم.

روش های هک اینستاگرام

یکی از مهم ترین نکاتی که باید درباره هک شدن اینستاگرام و روش های بازگردانی پیج اینستا بدانید، این است که پیشگیری از هک شدن از بازیابی پیج خیلی مهم تر است. شما بهتر است که روش های هک اینستاگرام را بلد باشید یا روش هایی برای افزایش هک اینستاگرام، بدانید تا بتوانید راهی برای هک نشدن پیدا کنید. شما می توانید برای آشنا شدن با این دو موضوع؛ به مقاله های «هک اینستاگرام 2023» و «افزایش امنیت اینستاگرام» مراجعه کنید. در لیست پایین برخی از مهم ترین روش های هک را به شما معرفی می کنیم تا از طریق آنها هک نشوید.

پیشنهاد مطالعه :  تیک آبی اینستاگرام نشانه چیست؟ (خرید تیک آبی اینستاگرام!)

روش های هک اینستاگرام

روش های هک اینستاگرام

 1. پسورد کرکینگ یا شکستن رمز عبور که هکر برای آن از طریق ابزاری، یا رمز شما را هک می کند و یا این رمز را حدس می زنند.
 2. کی لاگر ها و برنامه هایی که اطلاعات کیبورد شما را برای اشخاص مختلف میفرستند که این باعث می شود که شما پسورد خود را دستی دستی به هکر بدهید.
 3. سرقت کوکی های مرورگر شما که پسورد های شما در آن سیو می شود و به هکر کمک می کند تا به اکانت شما وارد شود.
 4. فیشینگ نیز یکی از روش های هک است که از طریق آن هکر با مهندسی اجتماعی شما را فریب می دهد که پسورد را از شما می گیرد. در فیشینگ شما به معنی واقعی کلمه، پسورد خود را به هکر تحویل می دهید.
 5. استفاده از ابزار های هک اینستاگرام که پسورد اینستاگرام را برای هکر در می آورد که می توان با استفاده از آنها به راحتی وارد اکانت اشخاص دیگر شد.

بازگردانی پیج در اینستاگرام

همانطور که گفتیم برای بازگردانی پیج اینستاگرام، روش های مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین آنها این است که شما باید وارد سایت یا اپلیکیشن Instagram شوید و برای ورود به اکانت تلاش کنید. موضوع اینجاست که هکر ها وقتی وارد پیج شما می شوند، معمولا شما را از پیج بیرون می کنند و این کار را با عوض کردن رمز عبور انجام می دهند. شما باید در صفحه ورود، گزینه Forgot Password را بزنید و سپس وارد ایمیل خود شوید و خیلی راحت از ایمیل خود پیج را بازیابی کنید. اما همانطور که گفته شد، گاها افراد ایمیل خودشان را ثبت نمی کنند و اگر پیجشان هک شود، باید چکار کرد؟

پیشنهاد مطالعه :  هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام چقدر است؟ (روش گرفتن تیک آبی)

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل

در واقع مهم ترین راه برای بازیابی پیج های هک شده اینستاگرام، استفاده از ایمیل است اما اگر ایمیل نداشته باشیم چی؟ خب نکته اول این است که باید به شما بگوییم تا همیشه اولین کاری که می کنید، باید ثبت و تنظیم کردن ایمیل های خود را انجام دهید تا برای اکانت های خود یک در پشتی برای خود بسازید. اما اگر ایمیلی برای اکانت خود ندارید، در ادامه دو روش معرفی می کنیم تا بتوانید به وسیله آن، بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل را انجام دهید.

بازیابی پیج هک شده اینستا

بازیابی پیج هک شده اینستا

1: بازیابی پیج از طریق شماره تلفن

یکی از مهم ترین راه های دیگه شما برای بازگردانی پیج اینستاگرامتان که به ایمیل شما نیازی نداشته باشد، اینه که از شماره ثبت شدتون برای بازیابی پیج استفاده کنید. به هر حال شما اکانت خودتون را یا باید با شماره تلفن یا با ایمیل می ساختید. روش بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایل نیز به تقریبا مانند روش بازیابی اکانت با ایمیل است.

شما باید برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود با شماره موبایل، باید در سایت یا اپلیکیشن برای ورود به صفحه خود تلاش کنید و بعد از نا موفق بودن، روی گزینه Forgot Password را انتخاب کنید. بعد از آن باید به جای گزینه ایمیل، گزینه شماره تلفن را بزنید و سپس کدی که برایتان ارسال می شود را در کادری که برایتان آمده وارد کنید و سپس رمز عبور جدیدی برای خود وارد کنید تا دوباره وارد اکانت خود شوید.

پیشنهاد مطالعه :  برنامه هک اینستا واقعی!

2: کمک گرفتن از پشتیبان های اینستاگرام

آخرین روشی که در آن شما می توانید برای بازیابی اکانت هک شده اینستا خود، تلاشی بکنید، این است که با پشتیبان های اینستاگرام در ارتباط باشید و از آنها کمک بگیرید. برای کمک گرفتن از پشتیبان های اینستاگرام، می توانید به [email protected] ایمیل بزنید یا وارد سایت شوید و از این طریق با تیم پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید تا بتوانید با کمک آنها اکانت خود را بازیابی کنید.

3: کمک گرفتن از افراد متخصص

راه دیگر شما برای بازیابی اکانت های اینستاگرام این است که هک شدن اکانت خود را به یک شخص متخصص و مطمئن بگویید و از او برای بازیابی اکانت کمک بگیرید. مطمئن ترین کسی که می توانید به آن برای این موضوع اشاره کنید نیز پلیس فتا و شبکه های اجتماعی است که می توانید با مراجعه به آن این مشکل خود را برطرف کنید.

بعد از بازگردانی پیج اینستا خود باید چکار کنیم؟

اگر موفق شدید که هکر را از اکانت خود بیرون بیاندازید و اکانت خود را بازیابی کنید، باید چند کار را انجام دهید. اولین کاری که باید بکنید این است که یک ایمیل بسازید یا ایمیل خود و شماره تلفن خود را در اکانت ثبت کنید. کار مهم دیگری که باید بکنید، این است که رمز دو مرحله ای خود را فعال کنید که برای هر ورود، به سیستم، به یک کد که برای شماره شما ارسال می شود را نیاز داشته باشید. این باعث می شود که احتمال هک شدن شما، خیلی پایین تر بیاید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، تلاش داشتیم تا شما را به 3 راه مهم برای بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام بدون ایمیل را به شما معرفی کنیم و آنها را تا حد مناسبی برای شما توضیح دهیم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور