در امروزه، با پیشرفت فناوری و استفاده گسترده از گوشی‌های هوشمند، برنامه‌های هک گوشی نیز روز به روز بیشتر شده‌اند. یکی از این برنامه‌های هک، برنامه جاسوس افزار L3MON است. در این مقاله، قصد داریم به معرفی و توضیح قابلیت‌ها و نحوه استفاده از برنامه جاسوس افزار L3MON بپردازیم.

در این راهنما، برای هک کردن یک گوشی اندروید از راه دور، از ابزار مدیریت از راه دور اندروید به نام L3MON استفاده خواهیم کرد، با نصب یک بدافزار بر روی دستگاه اندروید قربانی. در طول سالها، بدافزار های اندروید از نوع‌های ساده به پیچیده تکامل یافته‌اند. این بدافزارها با توابع پیچیده در داخل آنها ساخته می‌شوند که به مهاجمان امکان کنترل بیشتری روی دستگاه قربانی و دسترسی از راه دور به اطلاعات را می‌دهد. علاوه بر این، بدافزارها می‌توانند از راه دور بر روی دستگاه قربانی نصب شده و به صورت مخفیانه عمل کنند تا از تشخیص توسط برنامه‌های ضد ویروس جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید: چگونه از هک گوشی خارج شویم؟(کد لغو هک گوشی سامسونگ و ios)

محتوا نمایش

برنامه جاسوس افزار هک گوشی L3MON چیست؟

برنامه جاسوس افزار L3MON یک ابزار قدرتمند در زمینه نفوذ به گوشی‌های همراه اندرویدی است که به کاربران اجازه می‌دهد به صورت از راه دور به اطلاعات دستگاه‌های دیگران دسترسی یابند. این برنامه با بهره‌برداری از آسیب‌پذیری‌ها و ضعف‌های امنیتی موجود در سیستم عامل اندروید، امکان کنترل و دسترسی به دستگاه‌های هدف را به کاربران خود می‌دهد.

پیشنیازها برای نصب و استفاده از برنامه جاسوس افزار L3MON

۱. کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز یا لینوکس: برای شروع، نیاز به یک کامپیوتر دارید که سیستم عامل ویندوز یا لینوکس بر روی آن نصب باشد. این کامپیوتر به عنوان دستگاه کنترلی برای نصب و پیکربندی برنامه هک گوشی L3MON استفاده می‌شود.

۲. نصب Java Runtime Environment (JRE): برای اجرای برنامه L3MON نیاز به Java Runtime Environment (JRE) دارید. با اجرای دستورهای مربوطه، می‌توانید این محیط اجرایی را بر روی سیستم خود نصب کنید. با اجرای دستور “sudo apt-get install openjdk-8-jre”، Java Runtime Environment را نصب کنید.

۳. دانلود و نصب VirtualBox: برنامه هک گوشی L3MON به کمک ماشین مجازی اجرا می‌شود. برای این منظور، باید نرم‌افزار VirtualBox را دانلود و نصب کنید.

۴. سیستم میزبان برای نگهداری فایل Kali Linux ISO: برای نصب و اجرای Kali Linux که برنامه هک L3MON روی آن اجرا می‌شود، باید یک سیستم میزبان داشته باشید تا این فایل را در آن نگه دارید. فایل Kali Linux ISO را دانلود کنید.

۵. استفاده از سرور برای نظارت بر چندین دستگاه: اگر قصد دارید به صورت مداوم بر چندین دستگاه از راه دور نظارت کنید، استفاده از یک سرور توصیه می‌شود.

۶. نصب NodeJs: برای پیکربندی و اجرای برنامه L3MON نیاز به نصب NodeJs دارید. این ابزار اجازه اجرای برنامه‌های JavaScript را در محیط سیستم‌عامل شما می‌دهد.

۷. دستگاه اندروید قربانی برای هک: برای تست و اجرای برنامه L3MON، نیاز به یک دستگاه اندرویدی دارید که به عنوان دستگاه قربانی برای هک استفاده خواهد شد.

نصب و پیکربندی جاسوس افزار L3MON برای Kali Linux: راهنمای گام به گام

توجه: این راهنما فقط به منظور آموزش ارائه شده است. همواره مطمئن شوید که قبل از شروع هر نوع حمله، با اجازه صاحب گوشی دریافت کرده‌اید.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های برنامه جاسوس افزار L3MON

برنامه هک گوشی L3MON دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیاری است که به کاربران امکان استفاده بهینه از گوشی‌ها را می‌دهد. این ابزار توانایی‌های متنوعی دارد که به کاربران اجازه می‌دهد به صورت از راه دور به دستگاه‌های اندرویدی دسترسی پیدا کنند و از امکانات آنها بهره‌برداری کنند. در ادامه به برخی از این قابلیت‌ها و ویژگی‌ها پرداخته خواهد شد:

۱. ردیابی موقعیت مکانی

یکی از قابلیت‌های برجسته برنامه جاسوس افزار L3MON، ردیابی موقعیت مکانی دستگاه اندرویدی است. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند موقعیت دقیق گوشی را ردیابی کرده و در صورت سرقت یا گم‌شدن، مکان آن را پیدا کنند.

۲. دسترسی به پیام‌ها و تماس‌ها

برنامه جاسوس افزار L3MON به کاربران امکان دسترسی به پیام‌ها و تماس‌های صادره و وارده در گوشی‌های هدف را می‌دهد. این ویژگی می‌تواند در مواردی مانند نظارت والدین بر فعالیت‌های کودکان یا مدیریت تماس‌ها و پیام‌ها در محیط کسب و کار مفید باشد.

۳. کنترل از راه دور

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم جاسوس افزار L3MON، امکان کنترل دستگاه اندرویدی از راه دور است. با استفاده از این برنامه، کاربران می‌توانند از هر نقطه‌ای دسترسی به گوشی داشته باشند و عملکردهای مختلفی از جمله ارسال و دریافت پیام‌ها، تماس‌ها و مدیریت برنامه‌ها را انجام دهند.

۴. دسترسی به اپلیکیشن‌ها

با استفاده از برنامه جاسوس افزار L3MON، کاربران قادر به دسترسی به تمامی اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی دستگاه اندرویدی هدف خواهند بود. این شامل شبکه‌های اجتماعی، پیام‌رسان‌ها، ایمیل و بسیاری از اپلیکیشن‌های مورد استفاده روزمره می‌شود.

پیشنهاد مطالعه :  نرم افزار plc spy چیست (نرم افزار رایگان کنترل گوشی همسر)

۵. ثبت موقعیت مکانی و ضبط میکروفون

برنامه جاسوس افزار L3MON اجازه می‌دهد تا موقعیت مکانی دستگاه را ردیابی کنید و حتی با قابلیت ضبط میکروفون، صداهای اطراف دستگاه را نیز ضبط و مشاهده کنید.

۶. ثبت تماس‌ها و مخاطبین

با استفاده از این ابزار، می‌توانید تماس‌ها و مخاطبین ذخیره شده در دستگاه را مشاهده کنید و حتی تماس‌های برقرار شده و دریافتی را نیز ثبت کنید.

در زیر ویژگی‌هایی که توسط جاسوس افزار L3MON ارائه می‌شوند آمده است:

 • دسترسی به مخاطبین
 • مشاهده برنامه‌های نصب شده
 • ثبت‌های تماس
 • ثبت‌های پیامک
 • قابلیت ارسال پیامک
 • ثبت موقعیت مکانی (GPS Logging)
 • ضبط میکروفون
 • مشاهده مجوزهای استاب
 • صف دستورات
 • مشاهده شبکه‌های WiFi (نمایش شبکه‌های پیشین)
 • ثبت زمان واقعی اعلان‌ها
 • ثبت زمان واقعی کلیپ‌بورد
 • مدیر فایل و بارگیری‌کننده
 • Built-In APK Builder

نحوه استفاده از برنامه جاسوس افزار L3MON

برای استفاده از برنامه هک گوشی L3MON، ابتدا باید آن را بر روی گوشی خود نصب کنید. سپس با استفاده از اطلاعات و ابزارهای موجود در برنامه، گوشی هدف را ردیابی کنید و به اطلاعات مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

نصب ابزار جاسوس افزار L3MON

برای نصب ابزار جاسوس افزار L3MON، ابتدا باید وابستگی‌های مورد نیاز را نصب کنیم تا از بروز خطاها در هنگام راه‌اندازی ابزار و تولید یک فایل APK بدافزار اندرویدی جهت نصب بر روی دستگاه هدف جلوگیری شود.

نصب Java OpenJDK

اولین قدم، اطمینان حاصل کردن از نصب محیط اجرای جاوا است. برای نصب، فایل نصاب را از صفحه دانلود openjdk بارگیری می‌کنیم. در صفحه دانلود، فایل‌های مختلفی وجود دارد که محیط اجرای مورد نیاز خود را بر اساس سیستم عامل خود دانلود می‌کنیم. همچنین می‌توانیم از طریق ترمینال با استفاده از دستور زیر محیط اجرای جاوا را نصب کنیم:

sudo apt-get install openjdk-8-jre

با انجام این مراحل، محیط اجرای جاوا بر روی سیستم شما نصب و آماده استفاده می‌شود.

توجه: برای جلوگیری از بروز خطاها در هنگام تولید فایل APK اندروید، جاسوس افزار L3MON توصیه می‌کند از نسخه 1.8 جاوا استفاده نمایید.

نصب pm2

بعد از اجرای مراحل قبلی، مرحله نصب pm2 را نیز برای اجرای مداوم برنامه جاسوس افزار L3MON انجام دهید. برای این کار، از دستور زیر استفاده کنید:

npm install pm2 -g

با اجرای این دستور، pm2 بر روی سیستم شما نصب می‌شود و به شما امکان اجرای مداوم برنامه L3MON را می‌دهد.

نصب L3MON

حالا که وابستگی‌های مورد نیاز نصب شده‌اند، ما آماده نصب و استفاده از ابزار L3MON هستیم. برای این منظور، مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا فایل ابزار را از مخزن رسمی GitHub دانلود می‌کنیم. این کار را می‌توانید به صورت دستی انجام دهید یا از طریق خط فرمان با استفاده از دستور زیر انجام دهید:

git clone https://github.com/keleis22/L3MON.git

پس از تکمیل دانلود، وارد پوشه ابزار می‌شویم تا وابستگی‌های مورد نیاز NodeJS را نصب کنیم:

cd L3MON/server

با استفاده از دستور زیر، وابستگی‌ها را نصب می‌کنیم:

npm install

پیکربندی رمز عبور مدیر

آخرین مرحله نصب L3MON، ویرایش رمز عبور مدیر است. برای این کار، فایل maindb.json را باز می‌کنیم و رمز عبور مدیر خود را در مکانی که در زیر مشخص شده است، اضافه می‌کنیم.

توجه: برای ورود به L3MON، رمز عبور مدیر را به صورت md5 hash وارد می‌کنیم. می‌توانید از یکی از ژنراتورهای md5 hash موجود در اینترنت برای تولید hash رمز عبوری که قصد استفاده از آن را دارید، استفاده کنید.

اجرای مدیریت اندروید از راه دور L3MON

برای راه‌اندازی ابزار L3MON، پس از وارد شدن به پوشه سرور در داخل فایل ابزار L3MON، می‌توانیم از یکی از دستورات زیر استفاده کنیم:

 1. با استفاده از دستور cd L3MON/server وارد مسیر سرور می‌شویم.
 2. سپس می‌توانیم از دستور pm2 start index.js برای راه‌اندازی اسکریپت استفاده کنیم، یا اگر می‌خواهیم L3MON را در زمان راه‌اندازی سیستم اجرا کنیم از دستور pm2 startup استفاده می‌کنیم.

بعد از اجرای مراحل فوق، اکنون می‌توانیم از طریق مرورگر وب با وارد کردن آدرس 127.0.0.1:22533 به ابزار L3MON دسترسی پیدا کنیم و از آن استفاده کنیم. در این مرحله، باید اطلاعات ورود خود را وارد کنیم تا وارد صفحه ورود شویم.

با وارد کردن اطلاعات ورود صحیح، قادر خواهیم بود به صفحه اصلی پنل دسترسی پیدا کنیم، جایی که می‌توانیم برنامه‌های متصل شده را مشاهده کنیم و در بالای صفحه می‌توانیم به سازنده برنامه مراجعه کنیم تا یک برنامه اندرویدی بدافزار تولید کنیم.

تولید بسته‌ی آسیب‌پذیر کننده

در تصویر نشان داده شده، مشاهده می‌کنیم که تنها نیاز به یک آدرس IP و یک شماره پورت برای تولید فایل APK داریم. اگر هدف شما در داخل همان شبکه‌ی محلی خود قرار دارد، باید از آدرس IP محلی خود استفاده کنید. اما اگر می‌خواهید به دستگاه هدف از طریق اینترنت دسترسی پیدا کنید، آدرس IP عمومی خود را برای تولید بسته‌ی آسیب‌پذیر کننده استفاده کنید.

این مرحله از فرآیند به شما امکان می‌دهد تا با تعیین آدرس و پورت مربوط به دستگاه هدف، فایل APK آسیب‌پذیر کننده را تولید کرده و در ادامه از طریق مکانیزم‌های مختلف بر روی دستگاه هدف نصب و اجرا کنید.

با تولید بسته‌ی آسیب‌ پذیر کننده، می‌توانید نظارت و کنترل را بر روی دستگاه هدف برقرار کرده و از قابلیت‌ها و ویژگی‌های برنامه L3MON بهره‌برداری کنید.

نصب برنامه بدافزار بر روی دستگاه هدف:

بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، کافیست روی دکمه “ساخت” کلیک کنید، سپس با صبر و انتظار، منتظر تکمیل فرآیند تولید برنامه توسط L3MON باشید. پس از اتمام این فرآیند، گزینه‌ای برای دانلود برنامه آسیب‌پذیر کننده ظاهر خواهد شد.

نصب برنامه بدافزار بر روی دستگاه هدف

برای نصب برنامه بدافزار بر روی دستگاه هدف، روش خاصی وجود ندارد. شما می‌توانید از تکنیک‌های فنی اجتماعی استفاده کنید تا قربانی را به نصب برنامه وادار کنید. همچنین، برای جلوگیری از تشخیص توسط برنامه‌های ضدویروس در دستگاه هدف، می‌توانید از تکنیک‌های مبهم‌سازی APK که قبلاً بحث کردیم، استفاده کنید. موفقیت این مرحله بستگی به این دارد که چقدر با هدف خود آشنا هستید و از چه تکنیک‌هایی برای وادار کردن قربانی به نصب برنامه استفاده می‌کنید.

پیشنهاد مطالعه :  بهترین سامانه مراقبت از خانواده در دنیای مجازی 2023

دسترسی به اطلاعات و مدیریت دستگاه قربانی

پس از نصب برنامه بدافزار بر روی دستگاه هدف، اکنون شما قادر به دسترسی به اطلاعات دستگاه قربانی از راه دور خواهید بود. اگر شما و دستگاه قربانی در یک شبکه محلی قرار دارید یا دستگاه قربانی به اینترنت متصل است، می‌توانید دستورات مختلفی را برای کنترل دستگاه از راه دور صادر کنید. در تصویر زیر، دستگاه‌هایی که به صفحه مدیریت L3MON متصل شده‌اند را مشاهده می‌کنید.

اطلاعات دستگاه‌های موجود

در تصویر مشاهده می‌کنید که L3MON دستگاه‌ها را به دو دسته تقسیم کرده است، دستگاه‌های آنلاین در حال حاضر و دستگاه‌های آفلاین با زمان مشخص. با کلیک بر روی دکمه “مدیریت”، قادر خواهید بود به انواع اطلاعات مختلف درباره دستگاه قربانی دسترسی پیدا کنید و حتی می‌توانید دستورات را به طور از راه دور برای کنترل دستگاه ارسال کنید، همانطور که در تصاویر زیر نشان داده شده است.

مشاهده اطلاعات دستگاه‌ها

شما می‌توانید تاریخ و زمان وصل شدن اولیه دستگاه و همچنین زمان وصل شدن آخرین را مشاهده کنید.

اطلاعات GPS: همچنین می‌توانید اطلاعات GPS دستگاه را مشاهده کنید و گزارش مکان‌های قبلی GPS را بررسی کنید.

دسترسی به میکروفون:از طریق دسترسی به میکروفون، می‌توانید به صورت از راه دور صداهای اطراف دستگاه قربانی را ضبط و گوش کنید.

دسترسی به مخاطبین: شما می‌توانید مخاطبین ذخیره شده در دستگاه قربانی را مشاهده کنید.

سوابق تماس: دسترسی به سوابق تماس موجود در دستگاه هدف.

سوابق کلیپ‌ بورد: مشاهده محتواهایی که در کلیپ‌ بورد دستگاه قربانی کپی شده‌اند.

دسترسی به مدیریت پیامک: شما می‌توانید پیام‌های دریافتی و ارسالی توسط دستگاه قربانی را مشاهده کنید و حتی از طریق پنل مدیریت L3MON پیام‌ ها را ارسال کنید.

دسترسی به برنامه‌های نصب شده: شما می‌توانید برنامه‌های نصب شده روی دستگاه قربانی را بررسی کنید.

مجوزهای مجاز: می‌توانید مجوزهای مجاز در دستگاه قربانی را مشاهده کنید.

درست است، ابزارهای مانیتورینگ از راه دور برای اندروید به ویژه در صورتی که نیاز به نظارت بر بیش از یک دستگاه داشته باشید، ممکن است هزینه‌های زیادی را به دنبال داشته باشد. از آنجا که این ابزارها برای کارایی بهتر و پوشش گسترده‌تر نیاز به منابع بیشتری دارند، ممکن است هزینه‌ها افزایش یابد.

با این حال، مجموعه مدیریت اندروید L3MON که به صورت کد منبع باز در دسترس است، به عنوان یک راه حل رایگان می‌تواند هزینه‌های مانیتورینگ این دستگاه‌ها را به طور قابل توجهی کاهش دهد. این مزیت به دلیل امکان دسترسی به کد منبع و انجام تنظیمات مختلف به نیازمندی‌های خاص شما مرتبط است.

اما باید توجه داشت که استفاده از این نوع ابزارها نیازمند دانش و تجربه فنی است. همچنین، محدودیت اینجاست که تنها می‌توانید دستگاه‌های اندروید را مانیتور کنید و به دلیل پیچیدگی‌های فنی، ممکن است برای برخی افراد سخت باشد.

اگر به دنبال یک راه حل آسان‌تر هستید، می‌توانید از برنامه مانیتورینگ مانند SPY24 استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد هر دستگاه اندرویدی را به راحتی مانیتور و کنترل کنید. همچنین، از ویژگی‌های متنوعی مانند کلیدی‌نگه‌دارنده، ضبط تماس‌های تلفنی، نظارت بر فعالیت آنلاین و غیره پشتیبانی می‌کند.

به علاوه، این برنامه امکان آزمایش رایگان 30 روزه را به شما می‌دهد تا قبل از انتخاب طرح اشتراک، امکانات و کارکرد آن را ارزیابی کنید. این راه حل می‌تواند گزینه‌ای مناسب و آسان‌تر برای کسانی باشد که دانش فنی کمتری دارند.

آیا به دنبال یک برنامه مانیتورینگ تلفن همراه هستید؟ از SPY24 دیدن کنید

SPY24 چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

SPY24 یک نرم‌افزار قدرتمند جاسوسی برای تلفن‌های همراه است که به شما اجازه می‌دهد به طور از راه دور تلفن همراه یا تبلت را نظارت و پیگیری کنید. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های بسیاری است که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌ها و اطلاعات دستگاه‌ها را کنترل کنید. ویژگی‌های اصلی SPY24 شامل موارد زیر می‌شود:

 1. کنترل از راه دور تلفن همراه: این ویژگی به شما اجازه می‌دهد به طور از راه دور دستگاه را کنترل کنید، مانند قفل کردن، باز کردن، خاموش و روشن کردن و …
 2. کلیدی‌نگه‌دارنده (Keylogger): این ویژگی به شما امکان می‌دهد تمام کلیدهایی که در دستگاه فشرده می‌شوند را ثبت کنید، که اطلاعات مفیدی می‌تواند در اختیار شما قرار دهد.
 3. تجزیه و تحلیل SPY24: این قابلیت به شما امکان می‌دهد تمام داده‌های جمع‌آوری شده را تجزیه و تحلیل کرده و اطلاعات مفیدی از رفتارها و الگوها استخراج کنید.
 4. نظارت بر فعالیت آنلاین: شما می‌توانید نظارت کاملی بر فعالیت‌های آنلاین انجام داده شده در دستگاه داشته باشید.
 5. ضبط تماس‌های تلفنی و محیط اطراف: این ویژگی به شما امکان می‌دهد تماس‌های تلفنی را ضبط کنید و حتی به محیط اطراف دستگاه نیز دسترسی پیدا کنید.
 6. پیگیری فایل‌های چندرسانه‌ای: شما می‌توانید به فایل‌های چندرسانه‌ای ذخیره شده در دستگاه دسترسی داشته باشید و آن‌ها را پیگیری کنید.
 7. تعیین وقت و موارد دیگر: SPY24 بیش از 100 عملکرد متنوع را پشتیبانی می‌کند که شامل امکانات گوناگونی می‌شوند.

یکی از ویژگی‌های برجسته SPY24 این است که ارائه‌دهنده امکان آزمایش رایگان 30 روزه را ارائه می‌کند. این به شما اجازه می‌دهد قبل از انتخاب طرح اشتراک، امکانات و کارکرد نرم‌افزار را به طور کامل آزمایش کنید. همچنین، این نرم‌افزار تلاش دارد تا پیگیری نشود و ویژگی‌های منحصر به فردی را ارائه دهد که در سایر نرم‌افزارهای جاسوسی موجود نمی‌باشند.

بعضی از ویژگی‌ های SPY24 عبارتند از:

برنامه SPY24 به عنوان یک برنامه نظارت و پیگیری به شما این دسترسی‌ها را می‌دهد:

کنترل از راه دور یک تلفن همراه: اگر می‌خواهید بدانید چگونه می‌توانید یک تلفن را از دور کنترل کنید، ردیابی تلفن SPY24 می‌تواند کمک کند. با این ویژگی، می‌توانید تنظیمات کارکرد تلفن هدف را تغییر داده و دستوراتی را از دور به آن ارسال کنید.

پیشنهاد مطالعه :  با داشتن اپل ایدی دیگران چیکار میشه کرد؟

کی‌لوگر: برنامه‌های پیام‌رسانی فوری مانند واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، مسنجر و غیره، می‌توانند کی‌لوگر (ضبط کلیدهای وارد شده) خود را داشته باشند. (می‌توانید ببینید که قبل از ارسال پیام، آن‌ها چه را روی صفحه کلید خود تایپ می‌کنند).

هشدارهای فوری 24 ساعته: هشدارهای فوری را دریافت کنید هرگاه کلمات خاصی توسط دستگاه هدف از طریق هر نوع رسانه اجتماعی ارسال شود. این می‌تواند برای محافظت از افرادی که به آن‌ها اهمیت می‌دهید در برابر سوء استفاده‌های آنلاین و آفلاین باشد.

تحلیل SPY24: به تاریخچه خلاصه‌ای از فعالیت‌های مکررتان در یک دوره معین دسترسی پیدا کنید که شامل کارت‌های ضرب و شمار زمان تماس برای هر باری که تماسی از طریق دستگاه در یک ساعت یا روز هفته خاصی برقرار شده است.

ایمیل‌ها و فعالیت‌های آنلاین: نظارت بر ایمیل‌هایی که شخص هدف ارسال یا دریافت می‌کند و وبسایت‌هایی که بازدید می‌کند با این ویژگی شگفت‌انگیز. همچنین می‌توانید نشان‌کردها را بررسی کنید و بفهمید چقدر اغلب آن‌ها را بازدید می‌کند.

ضبط تماس‌های تلفنی و محیط اطراف: با این ویژگی، می‌توانید درباره آرزوها و هدف‌های افراد در هنگام حضور تلفن همراه پیرامونشان مطلع شوید. می‌توانید زنده به آن‌ها گوش کنید یا به ضبط‌های تماس تلفنی آن‌ها گوش دهید بدون آنکه آن‌ها اطلاع داشته باشند.

فایل‌ها و قرارهای چندرسانه‌ای: تمام عکس‌ها و ویدیوهایی را که در تلفن‌ها و تبلت‌هاز آن‌ها ذخیره کرده‌اند بررسی کنید. همچنین، تمام قرارهایی که بر روی دستگاه‌هدف برنامه‌ریزی شده‌اند را نظارت کنید.

پیامک/پیام چندرسانه‌ای: این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا تمام پیام‌های ارسالی و دریافتی روی دستگاه هدف را بخوانید.

تماس‌ها: این ویژگی عالی به شما اجازه می‌دهد تا تماس‌های ورودی، تماس‌های خروجی و تماس‌های از دست رفته دستگاه هدف را مشاهده کنید؛ همچنین می‌توانید مدت زمان، تاریخ و زمان برگزاری آن‌ها را ببینید.

مکان‌های GPS: این ویژگی به شما امکان می‌دهد مکان دستگاه هدف را به صورت زنده ردیابی کنید و می‌توانید مکان‌هایی که شخص هدف در هر زمان مشاهده کند را پیگیری کنید.

کنترل از راه دور: با این ویژگی، می‌توانید به طور کامل تلفن را کنترل کنید، مانند حذف داده‌ها، لرزاندن آن، گرفتن عکس و موارد دیگر.

مشاهده زنده: با این ویژگی، می‌توانید هر اتفاقی که روی صفحه نمایش و دوربین تلفن اتفاق می‌افتد را بدون اطلاع آن‌ها مشاهده کنید.

مدیریت فایل: با این ویژگی، می‌توانید به طور آزاد در مرورگر فایل دستگاه هدف پیمایش کنید و تمام فایل‌های موجود را بدون اطلاع آن‌ها مشاهده کنید.

محدودیت برنامه زمانبندی شده: این ویژگی ممنوع می‌کند تا شخص هدف از استفاده از تلفن خود جلوگیری شود با مسدود کردن دسترسی به تمام برنامه‌ها.

تقویم: این ویژگی به شما امکان می‌دهد رویدادهای اضافه شده به تقویم را بررسی کنید و شما را هرگاه یک رویداد جدید به تقویم دستگاه هدف اضافه شود مطلع سازید.

مخاطبین: این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا مخاطبین تلفن هدف را مشاهده، ویرایش یا حتی حذف کنید و شما هنگام اضافه شدن یک مخاطب جدید مطلع شوید.

ابزارهای تحلیل: این ویژگی به شما امکان می‌دهد گزارشی PDF یا اکسل درباره فعالیت‌های شخص هدف تولید کنید. شما باید بدانید با چه کسی صحبت می‌کنید، کدام بازی‌ها را بیشترین تعداد بازی می‌کنند و غیره.

پیام‌رسانی فوری: SPY24 به شما دسترسی به پیام‌های ورودی و خروجی تلفن هدف را در برخی از برنامه‌های پیام‌رسانی فوری (فیسبوک، اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و غیره) بدون نیاز به روت کردن تلفن هدف یا تشخیص حضور شما می‌دهد.

چرا SPY24 بهترین نرم‌افزار جاسوسی ویندوز است

SPY24 به عنوان بهترین نرم‌افزار جاسوسی برای ویندوز دارای ویژگی‌ها و مزایای متعددی است که آن را از رقبا متمایز می‌کند. این نرم‌افزار توانایی مانیتورینگ جامعی از فعالیت‌های رایانه‌ای را ارائه می‌دهد که به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید به طور کامل فعالیت‌های یک دستگاه ویندوزی را پیگیری کنید.

با توجه به وجود چندین برنامه مانیتورینگ، SPY24 به عنوان یک نرم‌افزار ویژه تمایز خود را نشان می‌دهد. کیفیت برتر و تخصصی این نرم‌افزار تضمین می‌کند که شما قادر به بهره‌برداری از ابزارها و قابلیت‌های منحصر به فرد آن هستید. علاوه بر این، تعداد بیش از صد عملکرد مختلف در SPY24 وجود دارد که قدرت و توانایی آن‌ها با هیچ نرم‌افزار رقیبی قابل مقایسه نیست. این عملکردها به شما امکان می‌دهند تا به طور جامع و دقیق به فعالیت‌ها و عملکردهای دستگاه ویندوزی دسترسی پیدا کنید.

یکی از نکات منحصر به فرد SPY24، قابلیت نمایش زنده صفحه نمایش است. این قابلیت بی‌نظیر به شما اجازه می‌دهد تا به طور زنده و به‌صورت آنلاین فعالیت‌ها و وقایع روی صفحه نمایش دستگاه ویندوزی را مشاهده کنید. این امکان معتبری برای نظارت دقیق و به‌روز بر روی ویژگی‌ها و کاربردهای دستگاه‌ها ارائه می‌شود.

در نهایت، SPY24 با ارائه بیش از صد عملکرد و توانایی‌های خاص، به عنوان بهترین نرم‌افزار جاسوسی برای ویندوز شناخته می‌شود که امکانات گسترده‌ای برای نظارت کامل و جامع بر رایانه‌ها و دستگاه‌های ویندوزی را فراهم می‌کند.

نتیجه‌گیری:

نرم‌افزار های مانیتورینگ برای اندروید از نظر هزینه ممکن است به ویژه در صورت نیاز به مانیتورینگ چندین دستگاه، هزینه‌بر باشند. برای اطمینان از کارایی بهینه سیستم مانیتورینگ، منابع قابل توجهی مصرف می‌شود. L3MON به عنوان یک پروژه مدیریت اندروید با کد منبع باز، قابلیت کاهش هزینه مانیتورینگ دستگاه‌ها را به طور چشمگیری دارد زیرا به صورت رایگان در دسترس قرار دارد. این ابزار نیاز به منابع کمتری برای عملکرد دارد که منجر به مانیتورینگ هزینه‌بهره مندی برای افراد و سازمان‌ها با نیاز به چنین خدماتی می‌شود. با این حال، باید به خطرات استفاده از این ابزار نیز توجه داشت. از آنجا که در کمپین‌های مانیتورینگ گسترده ممکن است توسط افراد ناخواسته نیز استفاده شود، ممکن است به امانت و حریم خصوصی افراد آسیب برسد. در استفاده از L3MON، حتما باید اطمینان حاصل کرد که قوانین و مقررات دولت یا سازمانی که در آن هستیم را رعایت می‌کنیم تا به تخلفات پیشگیری شود.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور