هک اینستا با برنامه: گوشی های ما امروزه یکی از مهم ترین دستگاه هایی هستند که از آنها استفاده می کنیم و به طوری به آنها وابسته شده ایم. یکی از مهم ترین چیز هایی که همه ما روی گوشی های خود داریم و از آنها استفاده می کنیم تا زندگی اجتماعی کمی بهتر و قشنگ تری داشته باشیم، شبکه های اجتماعی هستند و معروف ترین آنها نیز اینستاگرام است.

اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که در حال حاضر، همه ما روی گوشی های خود نصب داریم و یک یا دو اکانت در آن داریم و به کار های مختلفی مثل پست کردن و استوری کردن محتوای مورد علاقه خود در روز، دیدن پست های آموزشی، سرگرمی یا پست های خاص دیگر یا حتی در ارتباط بودن با عزیزان و آشنایان است.

اما یکی از موضوعاتی که همه کاربران اینستاگرام را همیشه نگران نگه می دارد، هک شدن اکانت اینستاگرامشان است. هک اینستاگرام یکی از مهم ترین موضوعاتی است که امروزه باید به آن اهمیت دهید و مواظب آن باشید. برخی از روش های هک نیز هک اینستا با برنامه است. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، تلاش داریم تا شما را به طور کامل با روش های هک اینستا با برنامه آشنا کنیم.

هک شدن اینستاگرام

همانطور که گفته شد، اینستاگرام یک شبکه مجازی و اجتماعی بسیار معروف و شناخته شده در جهان است که بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند. اما یکی از موضوعاتی که همیشه برای برنامه های مجازی و شبکه های اجتماعی که معروف و محبوب می شوند وجود دارد این است که محبوبیتشان باعث می شود که هکر های مختلف تلاش در هک کردن خود برنامه یا اکانت های آن کنند. چون از این طریق می توانند به درآمد برسند.

پیشنهاد مطالعه :  گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه (هک تیک آبی اینستا)

افراد مختلف نیز به دلایل مختلفی اینستا را هک می کنند، برخی از افراد به دنبال این هستند که کار های مخربی را به واسطه هک کردن انجام دهند. برخی دیگر فقط می خواهند روی رفتار شخص قربانی در فضای مجازی کنترل داشته باشند، مثل پدر و مادر ها و برخی دیگر نیز میخواهند از راز های همدیگر سر در بیاورند. البته همه دلیل ها بهانه به نظر می رسند و در کل این کار اشتباه است. در ادامه قصد داریم تا روش های هک اینستا با برنامه را به شما یاد بدهیم تا آنها را بشناسید و مواظب باشید که توسط این روش ها هک نشوید.

هک اینستاگرام
هک اینستاگرام

هک اینستا با برنامه

1: پسورد کرکر ها (Password Crackers)

اولین نوع برنامه هایی که می توانید از آنها برای هک کردن اینستاگرام استفاده کنید، پسورد کرکر ها هستند. این برنامه های رشته های حروفی و عددی مختلف بسیاری زیادی را در تعداد زیادی تست امتحان می کنند تا بتوانند در نهایت رمز اکانت اینستاگرام را به دست بیاورند. در واقع این برنامه ها پسورد را می شکنند.

یکی از اشکالات سایت و برنامه اینستاگرام نیز این است که برای بخش رمز عبور، قابلیت من ربات نیستم را فعال نکرده اند و این باعث می شود تا Password Cracker های مختلف بتوانند به راحتی تا هر زمانی که میخواهند برای هک کردن اکانت اینستاگرام، تلاش کنند. یکی از برنامه هایی که برای این کار استفاده می شود و بسیار شناخته شده است، ترموکس (Termux) است که از مهم ترین ابزار های هک در سیستم عامل لینوکس شناخته می شود و بسیاری از افراد از آن استفاده می کنند.

پیشنهاد مطالعه :  روش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام (9 راه حل نصب اینستاگرام)

2: کی لاگر ها (Key loggers)

کی لاگر ها یکی دیگر از دسته برنامه هایی هستند که می توان از آنها برای هک کردن اکانت های اینستاگرام، توییتر، فیسبوک یا هر شبکه اجتماعی دیگری که پسورد دارد استفاده کرد. این برنامه ها حتی برای بررسی پیام های ارسالی از کامپیوتر و گوشی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

Key logger ها برنامه هایی هستند که تمامی کلیک هایی که شما روی کیبورد خود انجام می دهید را ضبط کرده و برای شخص هکر می فرستند. پس اگر عادت دارید که با سیستم های مختلف وارد اکانت اینستاگرام خود شوید یا عادت دارید که از اکانت خود Log out کنید، باید مواظب این برنامه ها باشید که یک وقت از طریق این برنامه ها هک نشوید.

3: برنامه های جعلی و فیشینگ (Phishing)

امروزه برنامه های بسیار زیادی به اسم اینستاگرام، فالوور یاب، لایک گیر یا هزاران هزار برنامه دیگر وجود دارند که برای کار کردن به Username و Password شما نیاز دارند تا بتوانند به اینستا شما متصل شوند و کاری که از آنها انتظار دارید را برایتان انجام دهند. خب باید خدمتتان عرض کنم که 90 درصد این برنامه های قلابی هستند و کار نمی کنند. اما 10 درصد باقی مانده، به درستی کار نمی کنند. بلکه برعکس؛

10 درصد باقی مانده برنامه هایی هستند که هکر ها نوشته اند و وقتی شما یوزر پس خود را در آنها وارد می کنید، مستقیم برای هکر ارسال می شود و شما را هک می کنند. هک اینستا با برنامه های فیک و جعلی یکی از روش های فیشینگ کردن است که از دسته حمله های مربوط به مهندسی اجتماعی که مهم ترین عامل در کمک به هک است شناخته می شود. پس همیشه مواظب برنامه های فیک و تقلبی باشید.

پیشنهاد مطالعه :  خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه (تیک آبی رایگان)
هک اینستا با برنامه های نظارتی
هک اینستا با برنامه های نظارتی

4: برنامه های نظارتی

دسته آخر برنامه هایی که می توانید به واسطه آنها، اینستاگرام را هک کنید، برنامه های نظارتی هستند. این برنامه ها روی گوشی قربانی نصب می شوند و شما اشتراک برنامه را خریداری می کنید یا اگر برنامه نظارتی رایگانی پیدا کنید به رایگان وارد پلتفرم مورد استفاده آن می شوید و به لطف این برنامه، به تمامی رفتار های شخص در اینستاگرام نظارت دارید.

این نرم افزار ها تمامی پست ها و استوری های دیده شده و لایک شده، تمامی کامنت ها و تمامی دایرکت ها را به شما نشان می دهد و همه چیز را کف دست شما می گذارد. اکثر برنامه های  نظارتی پولی هستند و شما باید اشتراک آنها را خریداری کنید. برخی از بهترین نمونه های برنامه های نظارتی که می توانید استفاده کنید عبارتند از:

 • SPY24
 • Spyic
 • Cocospy
 • Hellospy
 • Mobistealth
 • Spyhuman
 • Ikeymonitor

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با روش های هک اینستا با برنامه آشنا کنیم تا آنها را بشناسید و مواظب باشید تا از این طریق این برنامه ها هک نشوید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور