برنامه هک اینستا واقعی: هک اینستا امروزه یکی از عبارت هایی است که بسیار می شنویم و افرادی که از این عبارت استفاده می کنند، به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول افرادی هستند که می خواهند شخص دیگری را در اینستاگرام هک کنند و دسته دوم افرادی می باشند که از هک شدن در اینستا می ترسند. افراد مختلف در هر دو این دسته ها به دنبال راه های مختلف هک کردن اینستا می گردند تا یا از آنها استفاده کنند و یا روش مقابله با آن را یاد بگیرند.

اینستاگرام، یک شبکه اجتماعی محبوب در سطح جهان است که در سال 2010 برای اولین بار به عنوان یک برنامه عکاسی منتشر شد و پس از مدتی به یک شبکه مجازی تبدیل شد و به سرعت نیز توسط شرکت فیسبوک و مارک زاکربرگ خریداری شد. اینستاگرام سال های سال است که محبوب ترین شبکه اجتماعی در تمام جهان است و حتی امروزه که تیک تاک نیز در میان شبکه های اجتماعی خارجی سر و صدای زیادی کرده، اینستاگرام همچنان محبوب ترین برنامه دنیای مجازی در جهان و مخصوصا در ایران است.

در میان روش های مختلفی که برای هک کردن اینستاگرام وجود دارند، برنامه های هک اینستاگرام، محبوب ترین روش ها هستند که بسیاری از افراد به دنبال آنها هستند. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال قصد داریم تا شما را به طور کامل با چند برنامه هک اینستا واقعی آشنا کنیم.

برنامه هک اینستا واقعی؛ با چه برنامه هایی می توان اینستاگرام را هک کرد؟

همانطور که گفته شد، بسیاری از افراد به دنبال روشی آسان برای هک کردن اینستا دیگران و در واقع برنامه هایی می گردند که اکانت را هک کند و اطلاعات را به راحتی در دستشان قرار دهد. برای همین است که برنامه های هک اینستا، انقدر در ایران سرچ دارد و افراد بسیار زیادی به دنبال آن هستند. در ادامه این مقاله تلاش داریم تا شما را به طور کامل با 4 نوع مختلف برنامه های هک اینستا واقعی آشنا کنیم.

پیشنهاد مطالعه :  روش رفع مشکل نصب نشدن اینستاگرام (9 راه حل نصب اینستاگرام)

1: برنامه های پسورد کرکر:

دسته اول برنامه ها که از دسته مهم ترین برنامه های هک نیز هستند که اگر به دنبال راهی برای هک کردن اکانت دیگران می باشید، احتمالا بهترین راه شما می باشد، پسورد کرکر ها هستند. این برنامه ها پسورد های مختلف را برای اکانتی که انتخاب کرده اید را تست می کنند و انقد تلاش می کنند تا بتوانند پسورد های مختلف را هک کنند.

اکثر برنامه هایی که ممکن است برای هک اینستا پیدا کنید، یا این کار را انجام می دهند و یا حداقل ادعا می کنند که این کار را انجام می دهند. بله درست متوجه شدید، برنامه فیک هک اینستا نیز وجود دارد و شما باید مواظب باشید که برنامه های درست و به درد بخور را پیدا کنید.

به عنوان مثال ترموکس یکی از مهم ترین و بهترین پسورد کرکر ها در دنیاست که در سیستم عامل لینوکس و کالی لینوکس از آن استفاده می شود شما می توانید به راحتی توسط آن اکانت های مختلف اینستا را هک کنید. برنامه های پسورد کرکر عبارتند از:

 • Termux
 • IG Hack
 • Instashell
 • Instahack
هک اینستا با password cracker ها
هک اینستا با password cracker ها

2: برنامه های کی لاگر

کی لاگر (Key logger) نوعی بد افزار است که روی یک سیستم نصب می شود و تمامی اطلاعات و کلیک هایی که روی کیبورد انجام می شود را در فایل Log ذخیره می کند و برای شما ارسال می کند. کی لاگر ها از دسته محبوب ترین برنامه هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید تمامی رمز های مختلف شخص قربانی را به دست بیاورید. شما میتوانید انواع کی لاگر را در سطح اینترنت پیدا کنید، روی گوشی دیگران نصب کنید و به واسطه آنها راحت دیگران را هک کنید.

پیشنهاد مطالعه :  بدست آوردن رمز اینستاگرام دیگران

3: برنامه های فیشینگ

فیشینگ (Phishing) یکی از مهم ترین روش های هک کردن است که از زیرشاخه های مهم مهندسی اجتماعی حساب می شود. مهندسی اجتماعی در دنیای امنیت و هک به معنی این است که شما بتوانید از طریق برقراری ارتباط صمیمانه با اشخاص مختلف اهداف خود را برای هک کردنشان جلو ببرید و اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

فیشینگ که در دنیای هک به روش هک با صفحه یا برنامه جعلی نیز شناخته می شود، یک روش هک است که در آن شما باید یا یک صفحه ورود شبیه به صفحه ورود اینستاگرام درست کنید و از طریق آن افراد را گول بزنید که اطلاعات اکانت خودشان را در آن وارد کنند تا برای شما ارسال شود، یا از طریق برنامه ها و وب سایت های فیک، طوری افراد را فریب دهید که دو دستی، اطلاعات اکانت خود را در اختیار شما بگذارند.

شما برای اینکه از این روش استفاده کنید، نیاز به پیدا کردن برنامه یا سایت ندارید. در این شرایط، شما باید یک برنامه نویس یا طراح سایت باشید و برنامه هک را خودتان بنویسید و کاری کنید که افراد اطلاعاتشان را در اختیار شما بگذارند. در واقع شما باید با مهندسی اجتماعی و هنر برنامه نویسی خودتان، دیگران را فریب دهید. از معروف ترین برنامه های فیک مخصوص هک کردن دیگران نیز می توان به برنامه های جذب فالوور اشاره کرد که معمولا فیک هستند و شما را هک می کنند.

استفاده از برنامه های نظارتی
استفاده از برنامه های نظارتی

4: برنامه های نظارتی

دسته آخر برنامه ها به درد افرادی می خورد که هر طور شده، می خواهند شخص مورد نظر خود را هک کنند و حتی پرداخت هزینه ماهانه را نیز می پذیرند. برای این افراد، فقط برنامه های نظارتی پیشنهاد می شود. برنامه های نظارتی، دسته ای از برنامه ها هستند که باید روی گوشی قربانی نصب کنید و سپس از طریق پلتفرمی که خود سازنده در اختیار شما قرار می دهد، اقدام کنید و به تمامی فعالیت های قربانی خود نظارت و کنترل داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه :  با هک اینستاگرام به چه اطلاعاتی دست میابند؟ ایران سوشیال

مثل این است که انگار دوربینی، 24 ساعته، اینستا قربانی شما را تحت نظر دارد و همه کار های او را برای شما ضبط می کند. شما میتوانید به ازای پرداخت هزینه ای به طور ماهانه یا حتی سالانه، این برنامه را روی گوشی دیگران نصب کنید و به راحتی به آنها نظارت داشته باشید. از دسته مهم ترین و شناخته شده ترین انواع برنامه نظارتی می توان به برنامه های زیر اشاره کرد:

 1. SPY24
 2. Spyic
 3. CocoSpy
 4. HelloSpy
 5. Mobistealth
 6. SPyhuman
 7. iKeyMonitor
 8. PlcSpy
 9. FlexySpy
 10. Xspy

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را به طور کامل با تمامی برنامه هایی که می توان به واسطه آنها اینستا دیگران را به روش های مختلف هک کرد را معرفی کنیم که آنها را بشناسید که یا مراقبشان باشید و یا در صورت نیاز از آنها استفاده کنید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور