بازگردانی پیج اینستاگرام

برگرداندن پیج هک شده اینستاگرام: اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی است که امروزه میلیون ها میلیون کاربر فعال و میلیارد ها پیج مختلف دارد. بسیاری از ما ایرانی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنیم و 1 یا 2 اکانت در آن برای خود ساخته ایم و پیج های زیادی را فالو داریم و عکس ها و فیلم های مورد علاقه خودمان را نیز پست و استوری می کنیم تا دیگران هم ببینند.

اما هر وقت صحبت از یک شبکه اجتماعی یا هر پلتفرم اینترنتی معروف و محبوب می شود، هکر ها نیز به آن علاقه مند می شوند و تلاش می کنند تا راه های مختلف هک کردن آن را یاد بگیرند. در این چند سال اخیر، عبارت «هک اینستاگرام» از دسته معروف ترین عباراتی بوده که در گوگل سرچ شده است. نصف این افراد به دنبال این بوده اند که روش های مختلف هک اینستاگرام را یاد بگیرند تا بتوانند دیگران را هک کنند و نصف دیگر هم میخواستند راه های هک را بلد باشند تا جلوی هک شدن خود را بگیرند. اما تصور کنید که شما هک شده اید و خودتان هم نمی دانید. برای مراجه به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام باید چکار کرد؟ بازگرداني اكانت اينستاگرام مشکلی است که بسیاری از سلبریتی ها با آن مواجه می شوند. در ادامه این مفاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را به بهترین روش های بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام، معرفی کنیم.

بازگردانی پیج اینستاگرام

از کجا بفهمیم پیج اینستاگرام ما هک شده است؟

این سوال مهم ترین سوال در بازگرداني اكانت اينستاگرام است و در واقع این موضوع مهم ترین چیزی است که شما باید بلد باشید. شما باید در مرحله اول متوجه این موضوع شوید که چگونه هک شده اید. برای انجام دادن این کار شما باید در قسمت اکانت خودتان در اینستاگرام، وارد Setting شوید. برای این کار باید سه خط افقی در گوشه بالا سمت راست را زده و سپس به Setting بیایید. در تنظیمات باید به دنبال بخش نگهبانی یا Security رفته و در آنجا وارد بخش Login Activity شوید. در آنجا می توانید بررسی کنید که در حال حاضر، چه دستگاه هایی به اکانت شما متصل هستند.

نکته دیگر درباره این بخش این است که همه ورود ها نیز در این قسمت ثبت می شوند پس اگر هکر شما را هک کرده باشد و از اکانت بیرون آمده باشد، شما میتوانید در این بخش، ورود شخص را غیر قانونی بشناسید و دیگر اجازه ورود به آن ندهید.

چگونه بازگردانی پیج اینستاگرام را انجام دهیم؟

اما برای اینکه متوجه شوید چگونه پیج هک شده را برگردانیم، چه کاری را باید انجام دهیم. خب در وهله اول باید به صورت کامل مطئمئن شوید و تا این مشکلات دیگر پیش نیاد. در ادامه قصد داریم تا شما را 4 روش مطمئن برای بازیابی پیج خود آشنا کنیم تا بتوانید این کار را بدون دردسر انجام دهید. 4 راه بازیابی پیج اینستاگرام عبارتند از:

 1. بازگرداني اكانت اينستاگرام از طریق تغییر رمز
 2. بازگردانی از طریق ایمیل
 3. بازگردانی از طریق فیسبوک
 4. مراجعه به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام
چطور پیچج هک شده اینستا را برگردانیم

1. تغییر رمز عبور

یکی از اولین کار هایی که بعد از هک شدن برای بازگرداني اكانت اينستاگرام باید به فکر انجام دادنش باشید یا به واسطه انجام دادن آن، هکر را از اکانت خود بیرون بیاندازید؛ تغییر رمز عبور است. وقتی شما هک می شوید، در 80 درصد از مواقع این معنی را می دهد که پسورد شما تا حد معقول قابل اعتماد نبوده و توسط یک شخص یا یک برنامه لو رفته است. برای تغییر رمز عبور باید وارد بخش Security در تنظیمات شده و روی گزینه اول یعنی New Password کلیک کنید. در اینجا اینستاگرام از شما رمز قبلیتان را می خواهد. وقتی که این احراز هویت کامل شد، شما باید به سرعت پسورد را عوض کنید تا هکر از اکانت شما بیرون بیفتد.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستا با برنامه؛ برنامه های هک اینستاگرام

یکی از روش های هک شبکه های اجتماعی مختلف این است که با پیدا کردن پسورد دیگران، به هکر اجاره دسترسی به اکانت دیگران را می دهد؛ کرک کردن پسورد شماست.کرک کردن پسورد یعنی هکر بتواند با یک دستگاه با به صورت شخصی، پسورد شما را حدس پیدا کند یا با برنامه های مختلف این کار را انجام دهد. وقتی پسور شما قوی باشد، دیگر شخص و برنامه نمی توانند شما را هک کنند و این موضوع خیلی مهم است.

تغییر رمز عبور

2. بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق ایمیل

اگر شما هوشمندانه عمل کرده باشد و امکان بروز این مشکلات را در نظر پاشته اید، احتمالا از قبل پیج اینستاگرامتان را به یک حساب فیسبوک یا ایمیل متصل کرده اید و حالا به راحتی می توانید بازگرداني اكانت اينستاگرام را انجام دهید. اما طبیعتا هکر بعد از هک کردن و دسترسی به صفحه شما ایمیل و شماره ثبت شده داخل پیچ را پاک خواهد کرد در این حالت شما فقط یک راه خواهید داشت و آن هم ایمیل موجود در پیچ قبل از هک شدن می باشد.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که وارد ایمیلتان شوید و به آخرین ایمیلی که از طرف اینستاگرام دریافت کرده اید، مراجعه کنید. در این ایمیل محتوایی به شما نشان می دهد با این مضمون که آدرس قبلی ایمیل شما به یک آدرس جدید تغییر پیدا کرده است. اما در انتهای ایمیل دریافتی عبارت revert this change  قرار دارد که ما با این قسمت کار داریم. اگر روی آن کلیک کنیم وارد صفحه ی جدیدی می شویم که در این صفحه از ما می خواهد، با بررسی اطلاعات پیچ خود البته قبل از این که هکر آن ها را تغییر دهد!مطمئن شویم که  آیا این اطلاعات صحیح بوده  و مربوط به همین پیج است یا خیر؟ بعد از اطمنیان از این موضوع برای این که بازگردانی پیج اینستاگرام را انجام دهید از شما دو سئوال پرسیده می شود:

 • تغییر ایمیل را خودتان انجام دادید!
 • تغییر ایمیل توسط شما انجام نشده است!
بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق ایمیل

که در این حالت شما باید دومین گزینه را انتخاب کنید و وارد مرحله ی بعدی شوید. در صفحه ی جدیدی که برای شما باز می شود باید رمز جدیدی را وارد کنید، بعد از این که رمز جدید را وارد کردید و مراحل تایید آن  را انجام دادید گزینه ی submit  را بزنید تا رمز شما به رمز جدیدی که وارد کردید تغییر پیدا کند. بعد از این که شما تمام این مراحل را انجام دادید به طور خودکار وارد اینستاگرام می شوید و صفحه ی رام می شوید و صفحه ی edit profile  به شما نشان داده می شود و اینستاگرام از شما می خواهد که اگر نیاز دارید، تغییرات لازم را اعمال کنید.

نکته ی مهم جهت یادآوری: فراموش نکنید در صورتی می توانید با این روش پیجتان را پس بگیرید که قبلا آن را به یک ایمیل معتبر متصل کرده باشید.

3. بازگردانی پیج اینستاگرام از طریق فیسبوک:

اگر شما قصد دارید که یک حساب اینستاگرامی تجاری داشته باشید یکی از بهترین راه ها برای توسعه،این است که پیجتان را به یک حساب فیسبوک متصل کنید ولی علاوه بر این که می توانید یک اکانت تجاری بسازید، یکی دیگر از مزیت های خیلی خوبی که برای شما دارد این است که امنیت پیج شما را افزایش می دهد. اگر حساب شما به هر دلیلی هک شد و با استفاده از ایمیل نتوانستید آن را بازگرداني اكانت اينستاگرام را انجام دهید، فیسبوک به کمک شما می آید. چطور؟

پیشنهاد مطالعه :  مزایای تیک آبی اینستاگرام چیست؟ (4 شرایط گرفتن تیک آبی)

کافی است که شما وارد برنامه ی اینستاگرام شوید و گزینه ی log in  را بزنید و بعد  log in with Facebook  را انتخاب کنید. بعد از آن صفحه ی جدیدی به شما نمایش داده می شود که شما باید اطلاعات فیسبوک مرتبط با پیجی که هک شده است را وارد کنید و دوباره ی گزینه ی log in  را بزنید. ممکن است از شما خواسته شود تا یک رمز جدید انتخاب کنید اما این امکان هم وجود دارد که مستقیما وارد بخش edit profile  شوید و از آنجا پسوورد و سایر اطلاعات را تغییر دهید.

بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام

4. سایت بازگردانی پیج اینستاگرام و پشتیبانی

اگر ایمیل و فیسبوک در بازگرداني اكانت اينستاگرام شما هیچ تاثیری نداشت و از این طریق نتوانستید کاری انجام دهید، در مرحله ی آخر تنها کاری که از دست شما بر می آید کمک گرفتن از پشتیبانی اینستاگرام است. در صورتی که شما هیچ ایمیلی را ثبت نکرده باشید یا یک اکانت فیسبوک را به حسابتان متصل نکرده اید، پشتیبانی اینستاگرام آخرین گزینه ای است که برای کمک گرفتن در دست دارید. اما برای این که بتوانید از پشتیبانی استفاده کنید بازهم شرایط خاصی دارد. اول این که باید شماره ی تلفن یا ایمیلی که اولین بار با استفاده از آن وارد اینستاگرام شدید را به یاد داشته باشید.

اگر این اطلاعات را دارید فقط کافی است وارد برنامه ی اینستاگرام شوید و گزینه ی log in را بزنید اما این بار get help singing in را بزنید. وارد صفحه ای می شوید که از شما می خواهد ایمیل یا شماره ی تلفنی را که موقع ثبت نام از آن استفاده کرده اید را وارد کنید، اما چون ما برای وروود به بخش پشتیبانی این مراحل را طی می کنیم مهم نیست چه اسم پیچی و یا ایمیلی وارد می کنیم. بعد از این که اسم پیجی را وارد کردیم یک فلش در بالای صفحه سمت راست وجود دارد که اگر آن را بزنیم وارد یک صفحه ی جدیدی می شویم که برای وصل شدن به قسمت پشتیبانی تنها کافی است که گزینه ی need more help  را بزنید.

4. سایت بازگردانی پیج اینستاگرام و پشتیبانی

بعد از این که به قسمت پشتیبانی متصل شدید باید متناسب با مشکلی که برای شما پیش آمده است یک گزینه را انتخاب کنید برای مثال اکانت شما هک شده و یک صفحه ی شخصی بوده است باید گزینه ی personal account with my photos  را انتخاب کنید و بعد از آن باید مشکل خود را در قسمت توضیحات وارد کنید و submit request را بزنید. بعد از این که این مراحل را برای بازگرداني اكانت اينستاگرام انجام دادید از طرف اینستاگرام ایمیلی برای شما ارسال می شود. این ایمیل حایو یک لینک است که به منظور افزایش امنیت اکانت برای شما ارسال شده است. در این قسمت باید یک رمز عبور جدید را وارد کنید و پس از این که تایید را انجام دادید، مراحل بازگردانی پیج اینستاگرام شما به پایان رسیده است.

به نقل از help.instagram: 

اگر حساب Instagram شما غیرفعال شده باشد، در زمان ورود به حساب پیامی را مبنی بر این موضوع مشاهده خواهید کرد. حساب‌هایی که دستورالعمل‌های انجمن یا شرایط استفاده را رعایت نکنند، ممکن است بدون هشدار غیرفعال شوند. پیشنهاد می‌کنیم که دستورالعمل‌های انجمن را با دقت با پست‌های موجود در همه حساب‌هایی که ایجاد کرده‌اید بررسی کنید. به یاد داشته باشید، ممکن است حسابی که دستورالعمل‌های اجتماعی یا شرایط استفاده را نقض می‌کند، به صورت دائم حذف کنیم.

اما یک سئوال مهم در مورد بازگرداني اكانت اينستاگرام

اگر هکر بعد از این که به حساب اینستاگرام دسترسی پیداکرد آن را حذف کند، چه کار باید کنیم؟ اگر به قدر کافی بدشانس باشید که هکر بعد از دستیابی به اکانت اینستاگرام‌ شما آن را حذف یا غیرفعال کند، متاسفانه راه حل قطعی و تضمینی برای بازیابی آن اکانت وجود نخواهد داشت. اینستاگرام به محض این که اکانتی از سوی صاحب آن حذف شود، تمام پست‌های آن را از بین خواهد برد و راه ساده‌ای هم برای بازیابی آن اکانت ارائه نمی‌کند. در این زمان هیچ تضمینی وجود ندارد که آیا پیج شما برمیگردد یا نه؟ اما شما میتوانید در این زمان برای بازیابی اکانت به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام مراجعه کنید و برای بازیابی درخواست بدید و امیدوار باشید که بتوانند پیج شما را بازیابی کنند.

اما یک سئوال مهم در مورد بازگرداني اكانت اينستاگرام

 نکته پایانی

اگر حساب اینستاگرام شما به هر دلیلی هک شد، لازم نیست که سزیعا نا امید شوید و به این فکر کنید که تمام اطلاعات خودتان را از دست دادید و دیگر راهی ندارید برای این که بتوایند مجددا آن را پش بگیرید اگر تمام روش هایی که در مقاله گفته شد را به صورت موبه مو و قدم به قدم انجام دهید مطمئن باشید که در سریع ترین زمان می توانید این کار را انجام دهید. اما اگر هیچ کدام از کار های بالا افاقه نکرد و پیج شما بازیابی نشد، شما میتوانید این کار را به یک حرفه ای متخصص در شهر خوب نیز بسپارید تا بتواند بازگردانی پیج اینستاگرام شما را انجام دهد.

پیشنهاد مطالعه :  پیگیری هک اینستاگرام؛ اگر در اینستا هک شدیم چکار کنیم؟

امیدواریم که توانسته باشیم در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی؛ 4 روش بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام را به شما دوستان آموزش داده باشیم تا بتوانید در شرایط بحرانی، به واسطه آنها، بازگرداني اكانت اينستاگرام را به راحتی انجام دهید.

سوالات متداول

آیا پیج اینستاگرام هک می شود؟

 بله اینستاگرام نیز مانند دیگر شبکه های اجتماعی یک برنامه امن است اما هیچ سیستمی در دنیا غیر قابل هک نیست و ممکن است که هک شود. هک اینستاگرام نیز از طرق کاربر انجام می شود.

از کجا بفهمیم اینستاگرام ما هک شده است؟

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در بازیابی پیج خود انجام دهید این است که بفهمید در اینستاگرام هک شده اید، برای این کار می توانید این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

چند روش برای بازیابی اینستا داریم؟

روش های بازیابی اینستا خیلی زیادی نیستند اما روش های مطمئنی هستند که می توانید از طریق روش های مختلف، بازگردانی پیج هک شده اینستاگرام خود را انجام بدهید.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور