اکثر مواقع برای هک کردن اینستاگرام و وارد شدن به اکانت به هک تایید دو مرحله ای اینستاگرام نیاز داریم. تایید دو مرحله برنامه اینستاگرام، کار را برای هکران سخت کرده است؛ زیرا امکان دارد به تلفن همراه طرف دسترسی نداشته باشیم یا اینکه رمز عبور را فراموش کرده باشیم. وبسایت ایران سوشیال قصد دارد در این مقاله چهار روش دور زدن تایید دو مرحله ای اینستاگرام را به شما آموزش بدهد.

انواع روش های هک تایید دو مرحله ای اینستاگرام:

ارسال ایمیل

هنگامی که وارد برنامه اینستاگرام می شوید و در صفحه ای هستید که ار شما تایید دو مرحله ای می خواهد، از همان صفحه اسکرین شات بگیرید و متنی که در زیر برایتان نوشته می شود را کپی کنید و برای ایمیلی که خود برنامه به شما می دهد ارسال کنید و در متن ایمیل بنویسید که تایید دو مرحله رو بردارند. به شرح زیر:

Hi, I’m hacked, someone put my number in my account and double-checked the invoice in my account now I can not get the code to login to my page, please remove the two-step confirmation option or a backup Send out

ترجمه: سلام ، من هک شده ام، شخصی شماره من را در حساب من قرار داده و فاکتور را در حساب من دوباره بررسی کرده است، من نمی توانم کد ورود به صفحه خود را دریافت کنم، لطفاً گزینه تأیید دو مرحله ای یا ارسال پشتیبان را حذف کنید.

پیشنهاد مطالعه :  هک پسورد اینستاگرام بدون روت

پیام دایرکت

با پبنج پیج مختلف اینستاگرام، تقریبا به طور همزمان پنج پیام مشابه برای همان پیجی که می خواهید هک کنید ارسال کنید. بعد از ارسال پیام ها صبر کنید تا همه پیام ها را سین کند، به محض اینکه همه ی پیام های شما مشاهده کرد پیج را داخل لفن همراه خود وارد کنید، دیگر از شما تایید دو مرحله ای نمی خواهد.

ورود سه مرحله

در مرحله دوم وارد شوید ولی پسورد پیج را به طور عمد اشتباه وارد کنید و در مرحله سوم وارد شوید ولی این بار هنگام ورود قسمت پسورد را خالی بزارید و تایید رو بزنید. در مرحله آخر کلا از پیج بیرون آمده و به طور معمولی و بدون استفاده هیچکدام از مراحل بالا وارد پیج شوید.

گزینه turn پست

اگر در هیچکدام از مراحل بالا موفق به انجام هک اینستاگرام طرف خود نشدید، این مرحله را انتخاب کنید. لازم به ذکر است که این مرحله فقط گاهی اوقات جواب می دهد که دلیل همین که همیشه جواب نمی دهد مفصل می باشد. وارد پست های طرفی شوید که می خواهید هک کنید، به آخرین پست پیج او بروید و سه نقطه گوشه سمت چپ پست او را بزنید در اینجا چند گزینه برای شما باز می شود که گزینه را (turn on post noti…) را انتخاب کرده و بعد بدون هیچ گونه تایید دو مرحله وارد پیج طرف شوید.

نتیجه گیری

اینستاگرام، تأیید دو مرحله ای را برای اپلیکیشن خود گذاشته است تا کمتر مورد حمله هکر ها قرار بگیرد. ویسایت ایران سوشیال در این مقاله آموزش هک تایید دو مرحله ای اینستاگرام را برای شما به طور کامل شرح داد. امیدوارم که این مطالب برای شما عزیزان کاربردی و مفید بوده باشد. در صورت رضایت از مجله امنیتی ایران سوشیال و مطالب آموزشی که در اختیار شما قرار می دهد، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد مطالعه :  هک آنلاین اینستاگرام - هک Instagram تنها با دو ابزار رایگان

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور