چرا اینستاگرام اکانت من را بدون دلیل حذف کرده؟

اخیراً بسیاری از کاربران اینستاگرام می گویند که اکانت های آنها توسط اینستاگرام بدون اطلاع قبلی و بدون دلیل حذف شده است. همه آنها در تلاش برای بازگرداندن حساب های خود هستند، برخی از آنها می توانند حساب های خود را دوباره فعال کنند و برخی نتوانستند. در این مقاله از سایت ایران سوشیال به بررسی علت پاک شدن اکانت اینستاگرام می پردازیم.

علت پاک شدن اکانت اینستاگرام بون اطلاع چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که اینستاگرام اکانت ها را حذف یا غیرفعال می کند. به عنوان مثال، عدم فعالیت برای مدت طولانی، گزارش شدن توسط دیگران، یا نقض قوانین و مقررات اینستاگرام. پس از ورود به سیستم، ممکن است با خطاهایی مانند «حساب شما غیرفعال شده است» یا «متاسفیم، مشکلی پیش آمد» یا حتی با خطایی مانند «نام کاربری یافت نشد» مواجه شوید. در بیشتر موارد، هیچ اطلاعیه‌ای ارسال نمی‌شود که هشدارهایی را به دارندگان حساب نشان دهد که حسابشان در خطر غیرفعال شدن یا حذف شدن است.

توجه داشته باشید که بسیاری از حساب های حذف شده، حساب های تجاری با صدها ساعت کار و تلاش بودند. ایجاد بسیاری از ارتباطات، لایک ها، نظرات، پست ها و از دست دادن ناگهانی همه اینها، هر کاربری را ناراضی می کند. بسیاری از این دارندگان حساب می خواهند حساب های خود را بازگردانند، و از آنجایی که اینستاگرام پشتیبانی تلفنی ندارد، این موضوع ممکن است بسیاری از کاربران را ناامید کند. بسیاری از آنها هیچ امیدی به بازپس گیری حساب های خود یا هیچ تمایلی برای ایجاد یک حساب کاربری جدید یا حتی توصیه اینستاگرام به دیگران ندارند؛ زیرا هیچ تضمینی برای داشتن یک حساب کاربری برای همیشه وجود ندارد و به نظر می رسد کنترلی روی حساب خود ندارند.

پیشنهاد مطالعه :  نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید با 2 ترفند ساده!

علت پاک شدن اکانت اینستاگرام

دلیل پاک شدن اکانت اینستاگرام

چگونه اکانت حذف شده یا غیر فعال اینستاگرام خود را بازیابی کنیم؟

امیدواریم اگر اینستاگرام آن را حذف کرده باشد، راه هایی برای بازگرداندن حساب های شما وجود دارد. در یک اعلامیه خود در 18 هفتم ژوئیه 2019، نمایش مشخصات عمومی اعلام کرد که فرصت هایی را برای کاربر خود را به درخواست تجدید نظر را اگر آنها فکر می کنم که آنها سیاست های نمایش مشخصات عمومی را نقض نمی کند. برای انجام این کار، باید از طریق مرکز راهنمایی درخواست دهید، یک گزارش ارسال کنید و ایمیل پاسخ خودکار اینستاگرام از شما اطلاعات اضافی در مورد حساب شما می خواهد.

در اندروید:

در صفحه ورود به سیستم، می‌توانید در زیر نماد ورود به سیستم، دریافت کمک را ببینید. نام کاربری، ایمیل یا شماره تلفن را وارد کنید، سپس روی Next ضربه بزنید. اگر نام کاربری خود را فراموش کرده اید، می توانید آن را از طریق عدم اطلاع از نام کاربری خود بازیابی کنید .

روی «اطلاعات ورود به سیستم من کار نمی‌کند» ضربه بزنید، سپس دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.

در (iOS iPhone):

روی فراموشی رمز عبور در صفحه ورود ضربه بزنید. در زیر پیوند ارسال ورود به سیستم، می‌توانید مشاهده کنید که اطلاعات ورود من کار نمی‌کند، روی آن ضربه بزنید و سپس دستورالعمل‌ها را دنبال کنید. اطمینان حاصل کنید که آدرس ایمیل صحیحی را وارد کرده اید که به آن دسترسی دارید. پس از ارسال گزارش، اینستاگرام در مورد درخواست شما ایمیلی برای شما ارسال می کند و از شما می خواهد اطلاعات بیشتری را ارائه دهید.

پیشنهاد مطالعه :  با هک اینستاگرام به چه اطلاعاتی دست میابند؟ ایران سوشیال

بازیابی اکانت اینستاگرام با ارسال عکس

یکی از روش‌های تأیید، ارسال عکسی از صاحب حساب است که کاغذی با کد دست‌نویسی که اینستاگرام ارائه می‌کند در دست دارد. راه دیگر برای تأیید حساب، ارسال آدرس ایمیل یا شماره تلفن فردی است که با آن ثبت‌نام کرده است و نوع دستگاهی که در زمان ثبت نام استفاده کرده است (به عنوان مثالiPhone :، Android، iPad، و غیره). اینستاگرام پیوندی با دستورالعمل های بازیابی حساب را در نظر گرفته و ارسال می کند که از طریق آن می توان وارد حساب کاربری شد. پیام به این صورت است:

“سلام،حساب شما دوباره فعال شده است و اکنون باید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. ما برای ناراحتی متاسفیم. اگر سؤال دیگری دارید، لطفاً از مرکز راهنمایی دیدن کنید .

نتیجه

اگر با این مشکل مواجه شدید، می توانید با استفاده از رمز فراموش شده، از طریق فیس بوک وارد شوید و اطلاعات وارد شده را به دقت بررسی کنید. اگر همچنان مشکل شما حل نشد، می توانید از طریق ریپورت کردن حساب خود با اینستاگرام تماس بگیرید و پس از بررسی های امنیتی، ممکن است بتوانید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید. امیدوارم، این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال توانسته باشد به شما کمک تا علت پاک شدن اکانت اینستاگرام و راه های بازیابی آن را به خوبی  بیاموزید.

منابع: izood

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور