نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید، یکی از سوالات پر تکرار کاربران می باشد . ما در این مقاله از سایت ایران سوشیال، به بررسی پاسخ نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید چگونه است؟ خواهیم پرداخت.

از دیگر پرسش ها، انتقال اینستاگرام به گوشی جدید بدون پسورد، نصب و ورود به پیج اینستاگرام خودم، نصب اینستاگرام قبلی خودم از طریق گوگل است که برایتان این موراد را نیز شرح می دهیم.

همچنین؛ اگر شما علاقه مند به یادگیری هک اینستاگرام هستید؛ می توانید روی لینک ضربه بزنید.

چگونه اینستاگرام قبلی را در گوشی جدید نصب کنیم؟

همانطور که می دانید؛  اینستاگرام (instagram)، یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه اجتماعی است. نصب مجدد اینستاگرام یکی از دغدغه های امروزی ما می باشد. گاهی میخواهیم از فضای مجازی دوری کنیم و تنها کاری که به ذهنمان خطور می کند پاک کردن آن از گوشیمان می باشد.

چند ماه پیش، یکی از دوستانم برای اینکه بتواند روی درس هایش تمرکز کند؛ اینستاگرام خود را پاک کرد. اما پس از مدتی برای نصب مجدد آن به مشکل خورد.

این کار برایش دردسر های زیادی درست کرد تا اینکه من با روش هایی که قرار است به شما هم بگویم؛ اینستاگرام قبلی خودش را برایش نصب کردم.

شما باید به این نکته توجه داشته باشیم که قبل از حذف آن، رمز عبور و نام کاربری خود را یادداشت کنیم. با این کار، اگر دوباره قصد نصب اینستاگرام خود را داشته باشید؛ به راحتی می توانید به اینستاگرام قبلی خود، دسترسی پیدا کنید.

چگونه اینستاگرام قبلی را در گوشی جدید نصب کنیم؟

نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید چگونه است؟

اینستاگرام، یک شبکه پرقدرت و متنوع، با کاربران بی شمار از سرتاسر جهان می باشد. این برنامه، به جهت داشتن انواع اطلاعات درباره ورزش، سرگرمی، آشپزی، اخبار جهان و هنرمندان بسیار پر بازدید می باشد.

تنها ایراد این برنامه، تنوع و جذابیت بالای آن می باشد که باعث گذر زمان می شود. به همین جهت؛ برخی افراد مانند دانش آموزان برای اینکه بتوانند بهتر روی درس تمرکز کنند؛ آن را حذف می کنند.

پیشنهاد مطالعه :  گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه (هک تیک آبی اینستا)

به هر صورت، پس از مدتی به علت تغییر موبایل یا حذف آن، اقدام به نصب این برنامه می کنند؛ اما چگونه؟ما در ادامه، با 3 روش کاربردی به پرسش نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید چگونه است؟ پاسخ خواهیم داد.

1) نصب اینستاگرام با رمز عبور و نام کاربری:

در این روش، کار برای شما بسیار آسان است. ابتدا، برنامه اینستاگرام را دانلود نمایید و وارد آن شوید. در این مرحله، دو گزینه پیش روی شماست. ایجاد حساب جدید یا وارد شدن به حساب دیگر.

اگر شما می خواهید یک حساب جدید باز کنید؛ روی گزینه نخست کلیک کنید. در غیر این صورت؛ گزینه دوم را بایستی انتخاب نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور قبلی خود را وارد نمایید. در نهایت، وارد پیج خود می شوید.

3 روش کاربردی در نصب اینستاگرام :

2) نصب اینستاگرام درصورت فراموشی پسورد:

اگر مدت زمان زیادی، از نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدیدتان می گذرد و رمز پسورد خود را فرموش کرده اید؛ نگران نباشید.

شما می توانید؛ با شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیلی که هنگام ساخت اکانت، از آن استفاده نموده اید؛ پسورد اینستاگرام خود را بازیابی کنید.

پس از بازیابی رمز ورود، نام کاربری و رمز بازیابی شده را وارد نموده و به پیج قبلی خود دسترسی پیدا می کنید.

3) ورود به اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید با ایمیل:

استفاده از ایمیل، یکی از روش های نصب اینستاگرام قبلی می باشد. در این روش، باید اکانت ساخته شده قبلی شما با ایمیل ساخته شده باشد.

لازم به ذکر است که؛ هر ایمیل تنها برای یک اکانت اینستاگرام قابل استفاده می باشد. اگر اکانت خود را با ایمیل ساخته اید؛ با ورود آدرس ایمیل و رمز عبور، می توانید وارد پیج خود شوید.

نصب و ورود به پیج اینستاگرام خودم چگونه است؟

روش هایی برای بازیابی و برگرداندن اطلاعات پیج حذف شده، وجود دارد. به طور معمول، برای استفاده از این برنامه، شما نباید اقدام به حذف اکانتتان می نمودید. چرا که حساب های حذف شده، توسط اینستاگرام، از دسترس خارج می شوند.

البته در شرایطی که شما فقط اینستاگرام را از گوشی خود پاک کرده باشید و اکانت شما حذف نشده باشد؛ بازیابی امکان پذیری است. اما اگر شخصی شما را هک کرده باشد یا خود اینستاگرام حساب شما را حذف نماید شرایط متفاوت است.

نصب و ورود به پیج اینستاگرام خودم چگونه امکان پذیر است؟

در این صورت، اگر شخصی رمز آن را تغییر داده باشد یا اینستاگرام آن را حذف نموده باشد؛ بازیابی آن ممکن نیست.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستا با برنامه؛ برنامه های هک اینستاگرام

البته در برخی موارد، پیش آمده است که برخی افراد متخصص در زمینه هک و اینستاگرام، توانسته اند؛ برخی پیج های محبوب یا پربازدید افراد را با پرداخت هزینه، بازیابی نمایند.

اما اگر خودتان اقدام به پاک کردن آن کرده اید؛ با دانلود برنامه اینستاگرام و وارد کردن رمز عبور و نام کاربری خود، می توانید دوباره به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

نصب اینستاگرام قبلی خودم از طریق گوگل:

برخی افراد، نصب اینستاگرام  فارسی قبلی خودم از طریق گوگل کروم را به ذسایر روش ها ترجیح می دهند. برای نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید از طریق گوگل کروم، چند مرحله نیاز است که انجام شود.

ما در ادامه، 4 گام آن را برای شما آورده ایم:

 1. بدون نصب اینستاگرام، از طریق گوگل کروم وارد آدرس instagram.com شوید.
 2. در این مرحله روی Log in کلیک نمایید.
 3. در کادر آورده شده نام کاربری و رمز عبور خود را بزنید. اگر فراموش کرده اید می توانید از ایمیل یا شماره تلفن خود استفاده نمایید.
 4. در آخر روی Log in کلیک کنید.

انتقال اینستاگرام به گوشی جدید بدون پسورد:

برای انجام این کار، ابتدا باید پسورد جدیدی از اینستاگرام دریافت کنیم.اگر رمز عببور خود را به خاطر نمی آورید؛ باید ابتدا برنامه اینستاگرام را دانلود کنید. سپس مراحل ذکر شده را انجام دهید.

 1. وارد اینستاگرام شوید و روی Log in کلیک کنید.
 2. در پایین صفحه روی گزینه Forgot password? ضربه بزنید.
 3. در این صفحه ایمیل، شماره تلفن همراه یا نام کاربری خود را وارد کرده و گزینه Reset password را کلیک کنید.
 4. سپس وارد یک لینک می شوید که در آنجا باید رمز جدیدی برای پیج خود وارد نمایید. بهتر است؛ رمز عبور حساب جدیدتان ترکیبی از حروف و عدد باشد؛ تا دیگران به راحتی به حساب شما دسترسی پیدا نکنند.
 5. در آخر، Resert password را کلیک نمایید.
انتقال اینستاگرام به گوشی جدید بدون پسورد چگونه است؟

آموزش نصب مجدد اینستاگرام

برای نصب مجدد اینستاگرام، ابتدا باید از برنامه اینستاگرام خود خارج شوید و سپس از فروشگاه برنامه‌های گوشی خود (گوگل پلی برای دستگاه‌های اندروید و اپ استور برای دستگاه‌های iOS) اپلیکیشن اینستاگرام را حذف کنید.

پس از حذف اپلیکیشن، می توانید آخرین نسخه از اینستاگرام را از فروشگاه برنامه‌های دستگاه خود دانلود کنید. به این توجه داشته باشید که برای دانلود و نصب اینستاگرام به گوشی خود، نیاز به اتصال به VPN دارید.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام تضمینی؛ راحت اینستا را هک کنید!

بعد از دانلود و نصب اینستاگرام، می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید. اگر اطلاعات حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید، می توانید آن را با استفاده از گزینه بازیابی رمز عبور بازیابی کنید.

اگر پس از نصب مجدد اینستاگرام، با مشکلی مواجه شدید، می توانید ابتدا تلاش کنید که اینستاگرام را به روز رسانی کنید. برای این کار، وارد فروشگاه برنامه‌های دستگاه خود شوید و به دنبال برنامه‌ی اینستاگرام بگردید. اگر برنامه‌ی اینستاگرام را پیدا کردید، روی گزینه‌ی بروزرسانی یا به روز رسانی کلیک کنید.

اگر باز هم با مشکل مواجه شدید، ممکن است بهتر باشد اینستاگرام را کاملاً حذف کرده و دوباره نصب کنید. برای حذف کردن اینستاگرام، به تنظیمات کوشی خود بروید و از قسمت برنامه‌ها، اینستاگرام را پیدا کرده و آن را حذف کنید. سپس دوباره می‌توانید اینستاگرام را از فروشگاه برنامه‌های گوشی خود دانلود کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

اگر با این ترفندها همچنان مشکل دارید، بهتر است با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید تا به شما کمک کنند.

نتیجه گیری:

اینستاگرام یکی از محبوب ترین برنامه های شبکه اجتماعی می باشد.به خاطر داشتن نام کاربری، شماره موبایل پیج مورد نظر، ایمیل وارد شده را به خاطر داشته باشید تا بتوانید نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید را، به اسانی انجام دهید.

ما در این مقاله از فروشگاه آنلاین ایران سوشیال، به پاسخ نصب اینستاگرام قبلی روی گوشی جدید چگونه است؟ انتقال اینستاگرام به گوشی جدید بدون پسورد، نصب و ورود به پیج اینستاگرام خودم، نصب اینستاگرام قبلی خودم از طریق گوگل پرداخته ایم.

در  آخر طبق تجربه شخصی خودم، به شما توصیه می کنم؛ اگر قصد نصب مجدد اینستاگرام خود را دارید؛ حتما رمز عبور و نام کاربری خود را یادداشت کنید تا فراموش نشود.

همچنین اگر تمایل به یادگیری هک اینستاگرام دارید؛ روی لینک کلیک کنید.

سوالات متداول کاربران:

1) چگونه اینستاگرام قبلی خودم را نصب کنم؟

اگر شما نام کاربری و رمز عبور خود را به یاد داشته باشید؛ با نصب اینستا و وارد کردن نام کاربری و پسورد وارد پیج خود می شوید.

2) روش های برگرداندن پسورد اینستاگرام چیست؟

برای برگرداندن پسورد اینستاگرام خودتان، سه راه اصلی وجود دارد. این سه راه شامل، شماره تلفن همراه، ایمیل وارد شده به پیج قبلی واکانت فیسبوک می باشد

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور