تیک آبی اینستاگرام یکی از بهترین قابلیت های جدید اینستاگرام می باشد که این امکان را به شما می دهد اکانت هدف خود را از میان هزاران اکانت فیک و تقلبی به سرعت پیدا کنید. ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال، برای شما مطالبی درباره نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه، دریافت تیک آبی اینستاگرام غیر واقعی، هک تیک آبی اینستاگرام، هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای شما قرار دهیم؛ اگر شما علاقمند هستید که بیشتر درباره تیک آبی اینستاگرام بدانید ما در این باره برای شما مقاله ای “ تیک آبی اینستاگرام چیست” زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید.

خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه:

یکی از مشکلات اساسی که بعد از گسترش شبکه های اجتماعی به وجود آمد، افزایش تعداد پیج های فیک و غیرواقعی بود. این موضوع شاید در عین کم اهمیت بودن برای افراد معمولی، یکی از مشکلات بزرگ برای صاحبان برند و سازمان ها بود؛ زیرا دیگر هیچ وجه تمایزی بین اکانت های اصلی برندها و سازمان ها و پیج های فیکی که برای آنها به منظور کلاهبرداری می زدند نبود و در این صورت مردم گول افراد کلاهبردار را می خوردند و پول خود را داخل چاه می رختند. شما می توانید برای خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه و آموزش گرفتن تیک آبی تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید.

اینستاگرام برای جلوگیری از این اتفاق و حل اینگونه مشکلات، یک قابلیت جدید به نام تیک آبی (Verified Badge) را برای کاربران فعال کرد و توانست در کمترین زمان، جلب توجه بسیاری از افراد را به این قابلیت جلب کند. امروزه خیلی از افراد برای گرفتن تیک آبی مقدار زیادی پول هزینه می کنند تا بتوانند اکانت خود را به دیگران نشان دهند و خود را از دیگران متفاوت سازند. شما می توانید برای خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه اقدام کنید و برای متفاوت کردن اکانت خود با دیگر اکانت ها از تیک آبی استفاده نماید.

پیشنهاد مطالعه :  علت پاک شدن اکانت اینستاگرام

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که ما چگونه می توانیم خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه را انجام دهیم؟  اکانت شما برای گرفتن تیک آبی باید یک سری شرایط را داشته باشد که در ادامه به توضیح این شرایط می پردازیم. ما برای شما در سری مقالات گذشته از مجله امنیتی ایران سوشیال مطالبی درباره دریافت تیک آبی اینستاگرام غیرواقعی قرار داده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید.

اگر شما هم قصد داریم برای گرفتن تیک ابی اینستاگرام در چند ثانیه اقدام کنید پیشنهاد می کنیم در ابتدا به مقاله ای که در این باره برای شما زده ایم مراجعه نماید و آن را مطالعه کنید تا بتوانید به بهترین شکل خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه را انجام دهید.

گرفتن تیک ابی اینستاگرام در چند ثانیه

شرایطی که نیاز است تا شما بتوانید به راحتی خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه را انجام دهید و صاحب تیک آبی اینستاگرام شوید:

  • اکانت شما منحصر به فرد باشد.
  • اطلاعات اکانت شما شامل: پروفایل، بیوگرافی و نام باشد و تمامی این اطلاعات کامل و منحصر به شما باشد.
  • اکانت شما پربازدید و در بین مردم محبوب باشد.
  • اکانت شما فعال باشد.

ما برای شما درباره هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام مقاله ای زده ایم که می توانید آن را مطالعه و خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه را انجام دهید.

هک تیک آبی اینستاگرام:

ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره خرید تیک آبی اینستاگرام از بازار سیاه، دریافت تیک آبی اینستاگرام غیر واقعی، هک تیک آبی اینستاگرام، هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای شما قرار داده ایم. اگر شما علاقمند هستید که بیشتر درباره تیک آبی اینستاگرام بدانید ما در این باره برای شما مقاله ” تیک آبی اینستاگرام چیست” زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید. اگر از مقاله ما رضایت کافی را داشته اید می توانید در بخش نظرات، نظر خود را برای کامنت بگذارید.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام با کالی

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور