تصور کنید اکانت اینستاگرام شما توسط یک هکر هک شده است؛ در ابتدا شما باید خونسردی خود را حفظ کنید و نفس عمیق بکشید. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره ویژگی هکر خوب اینستاگرام و اموزش هک اینستا با برنامه termux برای شما قرار دهیم. اگر شما علاقه دارید درباره هک اینستاگرام بیشتر بدانید ما در این باره برای شما مقاله ای زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی: https://iransoicalsec.ir/instagram-hacking-tutorial/

ویژگی هکر خوب اینستاگرام:

اینستاگرام یکی از اپلیکیشن های محبوب در عصر امروزه می باشد که بیش از میلیون ها کاربر دارد. اما در میان این همه محبوبیت ما باید یک سری نکات را رعایت نمایم تا امنیت ما در خطر نیافتد. امنیت در فضاهای مجازی حرف اول را می زند. اما شاید شما هم برایتان پیش آمده باشد با در نظر گرفتن تمامی قوانین برای امنیت؛ هکرهایی پیدا شده اند که بتوانند امنیت شما را زیر سوال ببرند و شما را هک کنند؛ در چنین مواقعی ما باید تلاش کنید تا هرچه سریع تر این مشکل بزرگ را حل نماید تا اطلاعات شما افشا نشود. در ادامه این مقاله شما را ویژگی هکر خوب اینستاگرام آشنا می کنیم.

پیشنهاد مطالعه :  با هک اینستاگرام به چه اطلاعاتی دست میابند؟ ایران سوشیال

اگر بخواهیم برای شما به ویژگی هکر خوب اینستاگرام (Good Instagram hacker feature) اشاره کنیم باید به شما بگویم که هکرها با توجه به رنگ کلاهشان متفاوت عمل می کنند و به هکرهای که دست به افشا اطلاعات دیگران میزنند و بدون اجازه دست به هک افراد می زنند جز هکرهای کلاه سیاه هستند. در این میان هکرهایی با کلاه های دیگر مثل صورتی، آبی و غیره هستند که عملکردی متفاوت دارند. بعضی از این هکر ها؛ هکرای قانونمند هستند و طبق یک سری قوانین دست به هک می زنند و این افراد در دسته هکرهای خوب و قانونمند قرار دارند.

شما برای آنکه بتوانید جلوی هک شدن خودتان را تا حد زیادی کاهش دهید نیاز است یک سری اقداماتی را انجام دهید که در ادامه مقاله ویژگی هکر خوب اینستاگرام برای شما این اقدامات را قرار می دهیم.

اقداماتی که از هک شدن پیشگیری می کند؛ چیست؟
اقداماتی که از هک شدن پیشگیری می کند؛ چیست؟

اقداماتی که از هک شدن پیشگیری می کند؛ چیست؟

یکی از مهم ترین اقداماتی که شما نیاز است برای اکانت اینستاگرام خود انجام دهید تا از هک شدن جلوگیری کنید انتخاب پسورد مناسب و سخت و پیچیده می باشد. با ما در ادامه مقاله ویژگی هکر خوب اینستاگرام همراه باشید تا بتوانیم شما را در این راه راهنمایی نمایم:

·       انتخاب پسورد یک راه آسان برای جلوگیری از هک شدن:

بسیاری از اکانت هایی که در اینستاگرام به راحتی هک می شوند؛ پسورد مناسبی را برای اکانت خود انتخاب نکرده اند که این یک مشکل بزرگ می باشد. پسوردی که شما انتخاب می کنید باید از ترکیب حروف بزرگ و کوچک؛ علائم و اعداد تشکیل شده باشد تا بازگشایی آن برای هکر سخت و زمان بر باشد. در ادامه مقاله ویژگی هکر خوب اینستاگرام با ما همراه باشید.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه امنیت اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟ (روش های مطمئن برای بالابردن امنیت پیج اینستاگرام)

برای مثال پسورد مقابل یک پسورد پیچیده می باشد:PAyh2#!gvxE99W*&Y

·       فعال کردن تایید دو مرحله ای:

ویژگی هکر خوب اینستاگرام : یکی از بهترین اقداماتی که می تواند در مقابل هکر ها ایستادگی کند و جلوی هک آن ها را بگیرد؛ فعال کردن ویژگی تایید دو مرحله اینستاگرام می باشد. در این ویژگی برای ورود به حساب اینستاگرام خود یک کد از طرف اینستاگرام برای شماره موبایل شما ارسال می شود که فقط این کد برای شما است و هکر نمی تواند به آن دسترسی داشته باشد.

·       تعویض پسورد هر چند وقت یک بار:

یکی از موثرترین روش ها برای جلوگیری از هک شدن؛ عوض کردن پسورد به صورت دوره ای می باشد. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره ویژگی هکر خوب اینستاگرام و اموزش هک اینستا با برنامه termux قرار داده ایم که شما می توانید برای آگهی کامل از این موضوع؛ این مقاله را تا انتها مطالعه نماید. همچنین اگر علاقمند هستید درباره هک اینستاگرام بیشتر بدانید به سری مقالات گذشته از سایت ایران سوشیال مراجعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور