هک واتساپ فوری: «هک واتساپ»، یکی از عباراتی است که در یک سال اخیر، سرچ های بسیار بالایی داشته است. از سال گذشته که دوران پس از کرونا در زندگی ما شروع شد و بسیاری از فعالیت های ما اینترنتی شد. از این رو، کاربرد ها و مقدار استفاده از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، واتساپ، توییتر، فیسبوک و تلگرام نیز بسیار بیشتر شد.

از آنجایی که یکی از کار هایی که در این دوران اینترنتی و آنلاین شد و نگرانی های زیادی برای افراد ایجاد کرد، آموزش های اینترنتی بود که مدارس به سمت آن کشیده شدند و مجبور شدند که آن را پیش بگیرند. به همین خاطر، مجوز نصب کردن برخی از شبکه های اجتماعی مثل واتساپ را به فرزندان دبستانی و دبیرستانی خود دادند.

به همین خاطر است که بسیاری از والدین در یک سال پیش به دنبال راه هایی بوده اند که واتساپ را هک کنند و بتوانند به رفتار های فرزندشان در فضای مجازی کنترل داشته باشند. البته گر چه که هر چقدر هدف شما در هک کردن فرزندتان خوب و درست و منطقی باشد، این کار باز هم یک کار نادرست و غیر اخلاقی است، اما اگر نیاز دارید، می توانید روش های هک مختلف را در این مقاله یاد بگیرید.

در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را با چندین روش هک فوری واتساپ اشنا کنیم تا شما بتوانید، به کمک دانستن این روش ها، واتساپ را خود را قوی تر کنید تا هک نشوید.

واتساپ وب (Whatsapp)؛ دسترسی سرعتی به واتساپ!

یکی از بهترین، راحت ترین و سریع ترین روش های هک واتساپ، استفاده از قابلیت واتساپ وب است. واتساپ وب یکی از قابلیت هایی است که واتساپ آن را در اختیار کاربران خود گذاشته است تا افراد بتوانند با لپ تاپ و کامپیوتر های شخصی خود نیز به واتساپ متصل شوند. مسئله این است که برای داشتن کنترل روی فرزندانتان از این ویژگی استفاده کنید، باید این نکته را بدانید که نمی توانید این موضوع را مخفی نگه دارید.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ (آیا هک واتساپ امکان پذیر است + 5 روش قطعی)

وقتی از طریق کامپیوتر به اکانت واتساپ شخص دیگری می شوید دو نکته مهم وجود دارد. نکته اول اینکه زمانی که شما از واتساپ وب استفاده کنید، پیامی به طور دائم به شخص نشان داده می شود و شخص هم می تواند به راحتی شما را در بخش Whatsapp Web Setting شما را از اکانت خود بیرون بیاندازد. پس برای این روش باید با اطلاع شخص به حساب وی متصل شوید.

هک واتساپ از طریق اسپوفینگ

اسپوفینگ ممکن است یکی از پیچیده ترین روش های هک واتساپ باشد، ولی شما می توانید این کار را به سرعت انجام دهید و در اسرع وقت، شخص مورد نظر خودتان را هک کنید. اسپوفینگ در واقع به این شکل است که شما می توانید با گوشی خودتان به اکانت شخص متصل شوید.

شما برای انجام این کار دو روش دارید. در هر دو روش، شما باید واتساپ را از گوشی پاک کنید و دوباره نصب کنید و یا با App Cloner ها آن را دو تا کنید. شما باید واتساپ را نصب کنید و تلاش کنید که به اکانت شخص مورد نظر خودتان متصل شوید. در روش اول، شما می توانید با دسترسی به گوشی شخص مقابل، کدی که از واتساپ ارسال می شود را ببینید و برای خود وارد کنید و به اکانت او متصل شوید.

یا در روش دوم می توانید IP و Mac Address گوشی شخص را در گوشی خود وارد کنید و به این شکل کد برای شما نیز ارسال می شود و می توانید به راحتی به اکانت شخص مورد نظر متصل شوید.

در واقع شما میتوانید با روش اسپوفینگ با گوشی خود به اکانت فرد مورد نظر متصل شوید و بتوانید با دست باز روی اکانت وی کنترل داشته باشید. تنها راهی که وجود دارد تا طرف از این کار شما مطلع شود نیز این است که به کدی که برای ارسال شده دقت کند و تایید دو مرحله ای را فعال کند که این موضوع ممکن است کار شما را خراب کند.

واتساپ را به 4 روش و سریع هک کنید.

واتساپ را به 4 روش و سریع هک کنید.

هک واتساپ فوری با ابزار های هک واتساپ

اگر دقت کرده باشید، هر پیام رسان یا شبکه اجتماعی که در جهان درست می شود و اسمی برای خود در می کند، به سرعت در معرض خطر هک شدن قرار می گیرد. بسیاری از پیام رسان ها در این مرحله نیست و نابود می شوند و از یاد ها می روند اما برخی از آنها، از این مرحله جان سالم به در می برند.

پیشنهاد مطالعه :  چت‌واچ (Chatwatch) - ردیابی واتساپ دیگران برای دانلود اندروید و آیفون

اما پیام رسان هایی که به مرحله دوم می رسند، به دو دسته تقسیم می شود. یا امنیت آنها انقدر بالا است که هک نمی شوند، که این اتفاق کمتر از 1 درصد مواقع رخ میدهد، اما 99% دیگر، به طوری است که هک می شوند، اما آن قدر ضربه نمی بینند یا از مشهور شدنشان گذشته و دیگر کسی متوجه یک خبر هک شدگی کوچک نمی شود. واتساپ نیز در دسته اغلیت قرار دارد و هک شده است و هک نیز می شود. اما از طرف کاربر.

به هر حال یکی از دسته برنامه هایی که شما می توانید از آن برای دسترسی به پیام های شخصی در واتساپ استفاده کنید، برنامه های هک واتساپ است. برای مثال Whatsapp Sniffer یکی از این برنامه است که هک واتساپ فوری را به راحتی برایتان انجام میدهد. شما فقط کافی است آن را نصب کنید، شماره فرد مورد نظر را وارد کرده و سپس به اکانت وی دسترسی داشته باشید.

استفاده از نرم افزار های نظارتی و کنترل

یکی از مهم ترین ابزار هایی که در سال های اخیر طراحی شده اند و در اختیار بسیاری از افراد قرار می گیرند، نرم افزار های نظارتی هستند. نرم افزار های نظارتی مختلفی وجود دارند که قابلیت های مختلفی نیز دارند. برخی از این ابزار ها هستند که فقط به واتساپ دسترسی دارند و برخی دیگر نیز وجود دارند که شما می توانید از بایت به بایت اطلاعات روی گوشی فرد و تمامی اتفاقات با خبر شوید.

شما فقط باید این ابزار ها را روی گوشی شخص نصب کنید و پس از آن برنامه به صورت خودکار مخفی می شود و شما به هدف خود می رسید. البته نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که نرم افزار های کنترلی ممکن است پولی باشند و برای شما هزینه داشته باشد. به همین خاطر استفاده از این نرم افزار ها، پیشنهاد آخر ما به شماست.

بهترین نرم افزار های نظارتی سال 2020

 1. XNSPY
 2. mSpy
 3. Spyzie
 4. Flexispy
 5. Highster Mobile
 6. Spymaster Pro
 7. GuestSpy
 8. Appima
 9. MobiStealth
 10. Mobile Spy
پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ از طریق ikeymonitor (هک پیشرفته واتس آپ با SPY24)

چگونه در برابر برنامه های نظارتی در امان بمانیم؟

 1. برای گوشی خود، رمزی بگذارید که فقط شما آن را بلد هستید. زیرا هکر نیاز دارد تا با دسترسی به گوشی شما، برنامه نظارتی را در گوشی شما نصب کند.
 2. اطلاعات Play Store (اندروید) و iCloud (آیفون) را با کسی به اشتراک نگذارید.
 3. به شبکه های اینترنت نا آشنا متصل نشوید. این شبکه ها ممکن است به صاحل شبکه اجازه دسترسی به گوشی شما را بدهند.

چرا باید روش های هک را یاد بگیریم؟

در میان انواع هکر ها؛ هکر های کلاه سفید، هکر هایی هستند که با پیدا کردن ضعف های امنیتی شرکت، به شرکت ها کمک می کنند تا این ضعف ها را درست کنند و امنیت خودشان را بالا ببرند. هکر های کلاه سفید نیز نیاز دارند تا روش های هک کردن را بلد باشند تا بتوانند امنیت شرکت را افزایش دهند. شما هم باید مثل یک هکر کلاه سفید، راه های هک واتساپ را بشناسید تا امنیت خود را افزایش دهید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی، تلاش داشتیم تا شما را با چندین روش هک واتساپ فوری آشنا کنیم تا بتوانید به راحتی شخص مورد نظر خود را هک کنید و به پیام های وی دسترسی داشته باشید.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور