هک واتساپ مخاطبین: واتساپ در حال حاضر مشهور ترین پیام رسان دنیاست و بیش از 2 میلیارد کاربر در تمام دنیا دارد. در ایران نیز پس از منسوخ شدن وایبر و فیلتر شدن تلگرام، بسیاری از ایرانی ها نیز به استفاده از واتساپ مشغول شدند. واتساپ شاید قابلیت های جالب تلگرام را نداشته باشد و حتی محدودیت هایی نیز داشته باشد، اما با وجود فیلتر نبودن و ساده کردن کار افراد، واتساپ به پیام رسان اول ایران تبدیل شد.

بعد از شیوع بیماری کرونا، بسیاری از کار ها در زندگی ما به کار های آنلاین و اینترنتی تبدیل شدند و یکی از مهم ترین آنها که چالش های بسیاری زیادی نیز داشت، آموزش آنلاین بود. بسیاری از آموزش ها در مدارس، دانشگاه ها و حتی آموزشگاه ها در سال اخیر اینترنتی شدند و واتساپ یکی از مهم ترین پیام رسان هایی است که آموزش های آنلاین در آن انجام شده است.

به همین خاطر کودکان و بچه های کوچک بسیاری، صاحب گوشی و تبلت شدند و با شماره های خود وارد این برنامه شدند تا پایه خود را جلو ببرند. به همین دلیل بسیاری از پدر ها و مادر ها نگران رفتار های فرزندان خود در دنیای مجازی هستند و به دنبال راه های هک واتساپ فرزندان خود هستند تا بتوانند روی آنها نظارت داشته باشند.

در ادامه این مطلب در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا چندین روش برای هک واتساپ مخاطبین را به شما آموزش دهیم تا بتوانید از این روش ها کسانی که می خواهید را هک کنید یا روش ها بشناسید تا با آنها مقابله کنید و هک نشوید.

هک واتساپ مخاطبین

یکی از مهم ترین نکات درباره هک واتساپ این است که اگر کسی موفق بشود که اکانت واتساپ شما را هک کند، می تواند به تمامی مخاطبین شما دسترسی داشته باشد. به همین خاطر است که واتساپ همواره در تلاش است که امنیت خود تا حداکثر ممکن افزایش دهد تا بتواند جلوی رخ دادن این اتفاق را بگیرد. وظیفه ما بود که این مورد مهم را برای شما توضیح دهید.

پیشنهاد مطالعه :  رفع هک واتساپ | دانلود واتساپ ضد ویروس و هک + علائم هک ⚡️

دانستن این موضوع می تواند دو سود مهم برای شما داشته باشد. سود اول اینکه بدانید در صورت هک شدن چه خطری شما را تهدید می کند و به امنیت اکانت خود اهمیت بیشتری بدهید. مورد دوم نیز اینکه بدانید می توانید با هک کردن اشخاص دیگر به مخاطبین شخص نیز دسترسی داشته باشید و مخاطبین او را نیز بشناسید.

دسترسی به واتساپ وب

شاید راحت ترین راه هک کردن یک نفر استفاده از Whatsapp Web باشد. البته این روش هک کردن به حساب نمی آید. زیرا فرد هم می تواند به سرعت متوجه هک شدن شود و جلوی آنرا به راحتی بگیرد. ولی شما می توانید با هماهنگی با خود شخص، او را از طریق واتساپ وب زیر نظر داشته باشید و به پیام ها، مخاطبین و در کل رفتار او در واتساپ نظارت داشته باشید.

استفاده از واتساپ وب برای هک کردن افراد

با واتساپ وب، افراد را هک کنید.

هک واتساپ از روش اسپوفینگ

Spoofing یکی از روش های پیچیده هک واتساپ است که با یاد گرفتن آن به درستی، می توانید به راحتی هر کسی که می خواهید را هک کنید و به پیام ها و مخاطبین آنها دسترسی داشته باشید؛ بدون اینکه خود شخص از این اتفاق بویی ببرد. شما در روش اسپوفینگ کاری می کنید که کد تایید برای شما ارسال شود و بتوانید با دانستن شماره واتساپ فرد، او را هک کنید.

در روش Spoofing، شما به دو چیز نیاز دارید، شما باید به IP و mac Address شخص مورد نظر دست پیدا کنید. این موارد را می توانید در بخش تنظیمات گوشی فرد پیدا کنید. بعد از اینکه این دو مورد را پیدا کردید، باید آنها را به طور دستی برای گوشی موبایل خود وارد کنید و سپس واتساپ را پاک کنید و دوباره نصب کنید (یا از App Cloner ها استفاده کنید و یک واتس اپ جدید بسازید!) و تلاش کنید تا با شماره شخص مورد نظر وارد شوید.

پیشنهاد مطالعه :  آشنایی با 15 فیلتر شکن واتساپ قوی(معرفی پروکسی قوی تلگرام)

به دلیل اینکه IP و آدرس Mac هر دو گوشی یکی است، با ارسال شدن کد برای شخص ممکن است شما وارد اکانت شوید و حتی اگر این اتفاق هم پیش نیاید، اس ام اس کد، برای شما نیز ارسال می شود. شما نیز می توانید بدون اینکه شخص متوجه شود وارد اکانت وی شوید و از آن استفاده کنید. از ترسناک ترین ویژگی های هک شدن به این روش این است که حتی اگر متوجه شوید نیز نمی توانید اکانت را بازیابی کنید.

اگر به این روش هک شدید؛ برای بازیابی باید یا شخص را پیدا کرده و واتساپ خود را از روش گوشی وی پاک کنید یا کلا اکانت خود را پاک کرده و یک اکانت جدید برای خود بسازید.

استفاده از ابزار های هک واتساپ

یکی دیگر از راه هایی که برای هک کردن واتساپ وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید، این است که واتساپ دیگران را با استفاده از ابزار ها و برنامه های مختلف هک کنید و از این روش به پیام ها و مخاطبین واتساپ شخص دسترسی داشته باشید. برنامه های مختلفی وجود دارد که شما می توانید به وسیله آنها یا واتساپ شخص را هک کنید یا روی آن نظارت داشته باشید. برخی از این نرم افزار ها عبارتند از:

 1. Arro hack
 2. SpyMyFone
 3. The Truth Spy
 4. App Spy
 5. FlexiSpy
 6. Spyera

واتساپ را به راحتی هک کنید.

هک واتساپ

مهندسی اجتماعی

یکی از مهم ترین مواردی که باید برای هک کردن افراد به روش های مختلف یاد بگیرید، مهندسی اجتماعی است. Social Engineering که در زبان فارسی به آن هنر فریب نیز می گوییم، کاری است که شما بتوانید از طریق برقراری رابطه با شخصی، اطلاعات مورد نظر خود را به دست آورید یا شخص را وادار کنید که کاری را انجام دهد. در انجام دادن بسیاری از روش های مختلف هک، شما باید اعتماد شخص را بدست بیاورید و برای این کار شما به مهندسی اجتماعی نیاز دارید. شما می توانید در مقاله «مهندسی اجتماعی چیست؟» به طور کامل با هنر فریب آشنا شوید و روش های آن را یاد بگیرید.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ به روش ساده

سخن پایانی

یکی از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که در کل هک کردن افراد، چه با دلیل منطقی و به قصد خوب و چه با اهداف منفی، کاری غیر موجه است و در هر صورت، تجاوز به حریم شخصی افراد حساب می شود و نباید این کار را انجام داد. هدف از نوشتن این مقاله نیز این بود تا شما روش های مختلف هک واتساپ مخاطبین را بشناسید تا بتوانید جلوی آن را بگیرید ولی اگر در شرایطی، نیاز داشتید کسی را هک کنید، می توانید از این روش ها استفاده کنید.

در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را با 3 روش هک واتساپ آشنا کنیم تا بتوانید در صورت نیاز شخصی را هک کنید و در کل این روش های بشناسید تا به این روش ها هک نشوید.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور