هک تلگرام با شماره تلفن: امروزه اینترنت و شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین بخش های زندگی ما هستند و ما به مقدار بسیار زیادی به آنها وابسته شده ایم. در میان شبکه های اجتماعی مختلفی که وجود دارند، قطعا پیام رسان ها مهم ترین آنها هستند که ما همگی از آنها استفاده می کنیم و برایمان اهمیت بسیار زیادی دارند. در میان پیام رسان های مختلف، یکی از پیام رسان هایی که در ایران از دسته محبوب ترین پیام رسان ها بوده و هست و حتی بعد از فیلتر شدنش هم هنوز افراد مختلف از آن استفاده می کنند، تلگرام می باشد.

تلگرام یک پیام رسان بینظیر با قابلیت های بسیار خوب و کاربردی است که توسط پاول دورف روسیه ای ساخته و نوشته شد و در ایران به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها شناخته می شود. اما در تمام دنیا این مشکل وجود دارد که بعد از مشهور شدن و محبوب شدن پیام رسان های مختلف، روش های مختلف برای هک کردن آن نیز به وجود می آیند و شما باید نگران مشکل هک تلگرام نیز باشید.

روش های مختلفی که برای هک کردن این پیام رسان وجود دارد و بسیاری از افراد به دلایل مختلف دست به هک کردن تلگرام دیگران می زنند. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را به طور کامل با چند روش مهم هک تلگرام با شماره تلفن آشنا کنیم تا آنها را بشناسید و مراقب آنها باشید.

چگونه می شود تلگرام شخصی را هک کرد؟

روش های زیادی برای هک کردن تلگرام وجود دارند و حتی ممکن است که هکر های حرفه ای در سراسر دنیا به روش های خودشان برای هک کردن اکانت های تلگرام دسترسی پیدا کرده باشند که حتی ما این روش ها را نشناسیم. اما در کل روش هایی که تا به امروز شناخته شده اند معمولا با کلک زدن قربانی و هک کردن اکانت به اشتباه خود اوست.

مسئله اینجاست که پیام رسان ها مثل شبکه های اجتماعی مختلف مثل توییتر، اینستاگرام یا فیسبوک نیستند که Password داشته باشند که بتوان این پسورد را کرک کرد. برای هک کردن اکانت تلگرام یک نفر، شما باید به کد تایید شخص دسترسی پیدا کنید که فقط برای دقایقی فعال است. پس هک کردن افراد در پیام رسان ها کار راحتی نیست.

پیشنهاد مطالعه :  در صورت فراموش کردن رمز دو مرحله ای تلگرام باید چه کنیم؟؟

نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر قصد دارید که دیگران را با روش های مختلف و به دلایل مختلفی مثل کنترل کردن رفتارشان در تلگرام یا حتی شک هایی که به دیگران دارید و میخواهید از آن مطمئن شوید هک کنید، باید بگوییم که این کار یک کار غیر اخلاقی و اشتباه است و بهتر است که این کار را انجام ندهید. این مقاله نیز برای این است که این روش ها را بشناسید و از طریق این روش ها هک نشوید.

چگونه می شود تلگرام شخصی را هک کرد؟

معرفی روش های هک تلگرام:

همانطور که در قبل تر گفتیم؛ روش های زیادی برای هک تلگرام وجود دارد؛ در این میان برخی از هکر ها هم روش های مختص به خود دارند که ما از آن ها خبردار نیستیم؛ حال ما در این مقاله می خواهیم لیستی از برخی از روش های هک تلگرام را برای شما قرار دهیم و به توضیح برخی از آن ها بپردازیم.

 • هک کردن سرور تلگرام؛
 • هک کردن تلگرام با استفاده از اپ جعلی (Fake App)
 • هک کردن تلگرام از طریق کی لاگر (Keylogger) و تروجان (Trojan)
 • هک با فیشینگ (Phishing)
 • هک تلگرام از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل
 • هک تلگرام از طریق برنامه های هک موجود در بازار

فیشینگ و مهندسی اجتماعی در هک تلگرام

فیشینگ و مهندسی اجتماعی در هک تلگرام

4 روش هک تلگرام با شماره تلفن:

هک کردن تلگرام با شماره تلفن همراه به دو روش مختلف صورت می گیرد که هر دو آنها به فیشینگ معروفند و از روش هایی هستند که برای اجرا کردن آنها به مهندسی اجتماعی نیاز دارید. مهندسی اجتماعی به طور خلاصه به علمی گفته می شود که شما بتوانید از طریق برقراری ارتباط با قربانی خود، او را فریب دهید و به هدف خود برسید. در ادامه قصد داریم 4 روش مختلف هک تلگرام با شماره تلفن و وابسته به فیشینگ و مهندسی اجتماعی را معرفی کنیم.

1: هک از طریق سایت های تقلبی

یکی از قابلیت های تلگرام که می توانید از آن استفاده کنید، قابلیت web.telegram یا تلگرام وب است که شما می توانید با ورود به آن، از طریق مرورگر روی کامپیوتر، لپ تاپ، یا حتی گوشی دیگری به تلگرام خود وصل شوید. اما یکی از روش های هک کردن تلگرام با اشتباهات خود قربانی، سایت های فیک ورود به تلگرام است.

برای مثال شما لینکی می بینید که در آن نوشته شده، ورود به تلگرام نامحدود یا ورود به تلگرام بدون فیلتر شکن و روی آن می زنید. صحفه ورودی که می بینید شبیه به صفحه ورود تلگرام است و شما شماره خود را در آن وارد می کنید. شماره شما به جای اینکه برای تلگرام ارسال شود برای هکر ارسال می شود و سپس هکر آن را با یک برنامه تلگرام که مثلا روی PC خود نصب کرده وارد می کند و سپس کد تایید برای شما ارسال می شود. شما هم کد تایید را در سایت وارد می کنید و به این شکل شما به عنوان یک قربانی کد تایید را دو دستی به هکر داده اید.

پیشنهاد مطالعه :  نرم افزار های هک تلگرام (معرفی 6 برنامه مطمئن هک Telegram)

برای اجرا کردن این روش فقط کافی است که هکر دانش طراحی سایت را در سطحی بلد باشد که بتواند با ظاهر سایت شما را فریب دهد و تنها هزینه ای که دارد این است که سایت خود را روی یک سرور پیاده کند و فقط کافی است که بتواند با مهندسی اجتماعی مناسب، شما را فریب دهد که اطلاعات را برای او در صفحه وارد کنید.

هک تلگرام با برنامه های جعلی

هک تلگرام با برنامه های جعلی

2: هک تلگرام با برنامه های فیک:

این روش نیز به طور کامل به روش قبل تشابه دارد. همانطور که گفته شد، هر دو این روش ها یکی از هستند و فیشینگ نامیده می شوند، فقط مسیرشان متفاوت است. در این روش شما به جای استفاده از یک سایت، از یک برنامه فیک استفاده می کنید.

در روش قبل شما با اندکی دانش طراحی سایت و Html و Css می توانستید این سایت را درست کنید، اما مشکل این روش این است که شما باید برای این روش برنامه نویسی اندروید، iOS یا ویندوز بلد باشید تا بتوانید یه برنامه بنویسید که شبیه به تلگرام باشد تا بتوانید به کمک آن دیگران را هک کنید.

اما دو نکته مهم وجود دارند که باید به آن دقت کنید. یک اینکه برنامه خود را باید به طور کاملی شبیه به تلگرام درست کنید یا بتوانید آن را به طوری درست کنید که انگار نسخه دیگری از تلگرام است. نکته دوم نیز این است که باید مهندسی اجتماعی خود را طوری دقیق درست کنید که بتوانید قربانی خود را فریب دهید.

3: هک کردن تلگرام از راه دور و بدون دسترسی به گوشی طرف مقابل:

در این روش در حقیقت تلگرام شما هک نمی شود، بلکه تلفن همراه شما هک می شود و از این طریق فرد نفوذگر می تواند به تلگرام شما وارد شود و به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. این روش توسط افراد عادی و یا افرادی که از دانش اندکی از برنامه نویسی برخوردار هستند، قابل انجام نمی باشد و فقط به شخصی احتیاج دارد که از دانش و مهارت بالایی برخوردار باشد.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم تلگرام هک شده است؟ (5 روش رفع خطر هک تلگرام)

هکر در این روش سعی می کند تا با ایجاد یک اختلال امنیتی در سیستم مخابراتی که در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرد، تلفن همراه شما را هک کند. البته این نکته را در نظر بگیرید که هر شخصی که شماره تلفن شما را داشته باشد نمی تواند از طریق نرم افزارهای هک شما را هک کند، چون که این نرم افزارها معمولا به اطلاعاتی مثل سریال گوشی و یا اپل آیدی شخص مورد نظر نیاز دارد. در واقع شما برای استفاده از روش هک تلگرام با شماره تلفن، تنها به شماره تلفن آن شخص نیاز ندارید و باید اطلاعات دیگر مثل سریال گوشی و… را دارا باشید.

4 روش هک تلگرام با شماره تلفن

اما توصیه ما به شما برای جلوگیری از هک شدنتان، نصب یک آنتی ویروس بر روی تلفن همراهتان می باشد.

4: هک کردن تلگرام از طریق کی لاگر (Keylogger) و تروجان (Trojan):

در این روش برای موبایل و یا سیستم شما یک فایل مخرب فرستاده می شود که این فایل می تواند یک بازی، یک لینک، یک برنامه و یا غیره باشد. شما تصور دارید این فایل یک فایل عادی است و شما به راحتی و با خیالی راحت آن را نصب می کنید و از عملکرد آن راضی هستید؛ اما این فایل ها مخرب هستند و به محض ورود به سیستم و یا تلفن همراه شما، اطلاعات را به سمت هکر ارسال می کنند.

کی لاگر ها بد افزارهایی هستند که دکمه های فشرده شده را ثبت و ذخیره می کنند و آن را برای هکر ارسال می کنند. در این روش زمانی که شما رمز های عبور خود را وارید کنید، این رمز ذخیره می شود و برای هکر ارسال می شود و در نتیجه موجب هک شدن تلگرام و حتی گوشی شما می شود.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله از مجله امنیت شبکه های اجتماعی همراه ما بودید؛ متوجه شدید که هک تلگرام به چه صورت امکان پذیر است و افراد چگونه می توانند از طریق شماره تلفن شما، اقدام به هک کردن شما کنند. شما می توانید در این مقاله با روش های هک تلگرام با شماره تلفن آشنا شوید و روش های مقابله با آن را فرا بگیرید. همچنین شما می توانید برای یادگیری بهتر روش های هک و جلوگیری از آن، مقاله هک تلگرام را با دقت مطالعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور