یکی از نرم افزارهای محبوب برای هک شدن توسط هکرها، تلگرام طلایی است که علاوه بر پرطرفداربودن، پردرآمد هم می باشد. اما سوالی که پیش می آید این است که ما از کجا باید متوجه هک شدن تلگرام طلایی خود شویم؟ در این مورد چندین نشانه و راهکار وجود دارد که به ما کمک خواهد کرد. اما نشانه های هک تلگرام طلایی چیست؟ در سایت ایران سوشیال به بررسی این موارد به صورت کاربردی پرداخته ایم.

مواردی که با آن میتوان متوجه شد که تلگرام طلایی ما مورد هجوم قرار گرفته است عبارتند از:

 • تلگرام طلایی تصاویر، فیلم ها و متن های ناخواسته ای را برای بعضی از مخاطبان ما ارسال می کند.
 • نشانه هایی از عدم دسترسی به برنامه های ما وجود داشته باشد.
 • زمانی که پیامی دریافت می کنید که نشان می دهد برنامه تلگرام طلایی شما از مکان دیگری باز شده است.
چگونه میتوان تلگرام طلایی را هک کرد؟

هک تلگرام طلایی با استفاده از برنامه جاسوسی

یکی از بهترین روش های هک تلگرام طلایی با استفاده از برنامه جاسوسی است که میتوانید با نرم افزار جاسوسی می‌ توانید تمام چت دو طرف و گروه و کانال های هر کسی دسترسی پیدا کنید. فقط کافی است یک‌ بار به گوشی فرد مورد نظر دسترسی داشته باشید تا بتوانید از راه دور تمام جزئیات فعالیت او در تلگرام طلایی، از جمله پیام‌ ها، مخاطبین، گروه‌ها، کانال‌ها و فعالیت‌ها را مشاهده کنید.معرفی بهترین برنامه های جاسوسی برای تلگرام مانند:

 • برنامه SPY24: برای گوشی های اندرویدی است و برای گوشی های IOS نیز موجود است.
 • برنامه Anycontrol: برای گوشی های اندرویدی است.
 • برنامه SFP: برای گوشیهای اندرویدی نیز موجود است.
 • برنامه mSpy: برای هر دو سیستم عامل اندرویدی و IOS قابل استفاده است.
هک تلگرام طلایی با استفاده از برنامه جاسوسی

هک تلگرام طلایی با شماره تلفن

تصور کنید که قصد دارید وارد تلگرام طلایی خود شوید. چه مراحلی را باید طی کنید؟ تلگرام طلایی را باز و لاگین کرده، سپس شماره تلفن و رمز عبور ارسال شده یا کد OTP به دستگاه خود را وارد می نمایید. در نهایت اکانت شما باز می شود.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده |راه کارجلوگیری از هک تلگرام

حال شخص دیگری، چگونه از طریق شماره تلفن می تواند به هک تلگرام طلایی شما بپردازد؟ هکرها دقیقا همان مراحلی که شما برای باز کردن اکانت خود انجام داده اید را انجام می دهند. اما یک تفاوت وجود دارد! آنها به جای وارد کردن رمز عبور، اکانت شما را بازیابی خواهند کرد. اما چگونه این اتفاق رخ می دهد؟

در این مورد یک مثال برای شما میزنیم. فرض کنید مقامات اطلاعاتی قصد دارند به حساب تلگرام طلایی شما وارد شوند. با توجه به اینکه دولت به اپراتورهای تلفن همراه نظارت دارد، سرورها را هم در دست دارند. این مورد از راه سرور انجام می شود. در صورتی که به سرورها دسترسی داشته باشند، قادر به انجام هرکاری هستند. حال اگر به هکرها برگردیم، پذیرش این موضوع راحت تر خواهد شد. هکرها می توانند ارسال کد OTP را خنثی کرده و به حساب شما وارد شوند. به همین راحتی!

حمله فیشینگ برای هک تلگرام طلایی

یکی از روش ها اصلی برای هک تلگرام طلایی، فیشینگ است. این روش در واقع راهی برای رسیدن به حساب کاربری اشخاص دیگر مانند تلگرام، اینستاگرام، نرم افزارهای حساب های بانکی و … می باشد. حمله های فیشینگ به طور معمول از طریق پیامک، تلفن، نرم افزارها، بدافزارها و ربات ها صورت می گیرد.

در روش هک با استفاده از فیشینگ، هکر توسط ایمیل یا پیام فوری جعلی، برای بدست آوردن اطلاعات شخص دیگری اقدام می نماید. در این زمان شخص مقابل فریب خورده و روی لینک یا پیام مورد نظر کلیک می کند و به دام هکر می افتد.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم تلگرام هک شده است؟ (5 روش رفع خطر هک تلگرام)

برای مثال، ایمیلی برای شما ارسال می شود که آدرس آن با ایمیل اصلی تلگرام مشابه می باشد. در آن پیام به شما می گوید که در صورت فیلتر بودن تلگرام، از فیلترشکنی که برای شما ارسال کرده ایم استفاده نمایید. در صورتی که کاربر بدون توجه به اصل موضوع، روی لینک کلیک کند، به دام هکر می افتد. یا ممکن است فایلی که دانلود می شود یک بدافزار باشد که کار آن نفوذ به اطلاعات گوشی باشد و از این طریق می تواند به حساب تلگرام طلایی شما دسترسی پیدا کند.

چگونه بفهمیم تلگرام طلایی هک شده؟

در صورتی که فکر می کنید که هک تلگرام طلایی ممکن است برای شما هم رخ دهد، می توانید از طریق تنظیمات آن را بررسی کنید. برای این مورد مراحل زیر را دنبال کنید.

چگونه بفهمیم تلگرام طلایی هک شده؟
 1. وارد تنظیمات حساب تلگرام طلایی خود شوید.
 2. وارد “حریم خصوصی و امنیت” دستگاه شوید.
 3. به قسمت Active Sessions وارد شوید.
 4. روی گزینه Show All Sessions  بزنید.
 5. می توانید دستگاه های فعال در تلگرام خود را ببینید.
 6. در این قسمت، در صورتی که دستگاه هایی فعال هستند که نمی شناسید، می توانید آنها را از تلگرام طلایی خود بیرون کنید.
هک تلگرام طلایی با 2 روش ساده

اگر هک تلگرام طلایی رخ داد چه باید کرد؟

در صورتی که نشانه های هک تلگرام طلایی خود را مشاهده کردید، می توانید از روش احراز هویت دو عاملی استفاده کنید. در این روش برای هر بار ورود، یک کد تایید به ایمیل شما ارسال می شود که  دسترسی شما را به تلگرام تایید کند. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

 • وارد تلگرام طلایی خود شوید.
 • از سمت راست، گزینه منو را انتخاب کنید.
 • وارد تنظیمات شده و روی “حریم خصوصی و امنیت” ضربه بزنید.
 • قسمت “تایید دو مرحله ای” را انتخاب کنید.
 • در این بخش باید یک رمز عبور قوی انتخاب کنید که بیشتر از 10 کاراکتر داشته باشد و موارد مختلفی همچون تعداد، حروف کوچک و بزرگ و نماد را داشته باشد. سپس یک بار دیگر رمز عبور خود را وارد کنید.
 • برای رمز عبور خود یک راهنمایی ایجاد نمایید.
 • آدرس ایمیلی از خود وارد کرده و آن را تایید کنید.
 • وارد صندوق ایمیل خود شده و گزینه “پیوند تایید” را بزنید.
پیشنهاد مطالعه :  هک تلگرام با آیدی عددی

کلام آخر:

با توجه به مواردی که در سایت ایران سوشیال ذکر شد، هک تلگرام طلایی شما می تواند از روش های مختلفی صورت بگیرد. بهترین کار برای اینکه متوجه هک شدن تلگرام طلایی خود شوید، این است که هرچند وقت یکبار به تنظیمات تلگرام خود مراجعه کرده و نشست های فعالی که نمی شناسید را حذف و از اکانت خود بیرون کنید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور