هک پیام خصوصی اینستاگرام

هک پیام خصوصی اینستاگرام: اینستاگرام، یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر جهان است که در حال حاضر میلیون ها کاربر در آن مشغول فعالیت هستند و بسیاری از کاربر ها، چندین پیج مختلف برای خود دارند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که در سال 2010 توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر طراحی و تولید شد. اینستاگرام در ابتدا یک برنامه بود که در زمینه عکاسی به افراد کمک می کرد و افکت های جالب و حالت های مناسبی برای عکاسی داشت و در ابتدا نیز یک شبکه مجازی برای ذخیره سازی عکس ها و ثبت خاطرات بود.

اما بعد از این که مارک زاکربرگ؛ مدیر عامل فیسبوک، اینستاگرام را در سال 2013 خریداری کرد و رقیب خود در میان شبکه های اجتماعی را به زیر مجموعه خود تبدیل کرد و برای پیشرفت آن وقت بسیار زیادی گذاشت. این شد که اینستاگرام به چیزی که در حال حاضر هست تبدیل شده و حتی از آن برای کسب و کار نیز استفاده می کنند.

یکی دیگر از قابلیت هایی که در چند سال اخیر به اینستا اضافه شده، قابلیت دایرکت یا پیام خصوصی در اینستاگرام است. شما می توانید به واسطه این قابلیت، پست ها، استوری های مختلف، عکس و ویدیو های گوشی خود تا 1 دقیقه را برای اکانت های دیگر بفرستید و پیام های مختلف نیز برای هم ارسال کنید. بسیاری از افراد نیز علاقه دارند که هدایرکت اینستا دیگران را هک کنند تا بتوانند به پیام های نزدیکان خود یا آن اکانت ها دسترسی داشته باشند.

در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا روش های هک اینستاگرام را به شما معرفی کنیم تا بتوانید آنها را بشناسید و از پیام های خصوصی خود، محافظت کنید.

هک دایرکت اینستا به روش هک اکانت

روش اول برای دسترسی به پیام های خصوصی افراد در اینستاگرام، این است که اکانت اینستا شخص مورد نظر را هک کنید. در واقع اولین راه هکر این است که شخص مورد نظر را هک کند. با هک کردن اکانت اینستاگرام اشخاص هم می توانید به پیام ها و دایرکت وی دسترسی داشته باشید و هم این توانایی را دارید که روی پیج ها و استوری های دیده شده توسط وی نظارت داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه :  آموزش هک اینستاگرام با instasheep؛ بهترین برنامه برای نظارت و کنترل

برای هک اکانت اینستارگرام شخصی؛ روش های زیادی وجود دارند. برخی از این روش ها به طور خلاصه عبارتند از:

 1. مهندسی اجتماعی
 2. فیشینگ
 3. کی لاگر ها
 4. اسپوفینگ
 5. پسورد کرکر ها

شما می توانید توضیحات و آموزش این روش های هک را در مقاله مربوط به هک اینستاگرام، مثل مقاله «هک اینستاگرام تضمینی» مطالعه کنید و این روش ها را به خوبی یاد بگیرید. بعد از اینکه بتوانید این روش های هک کردن اینستاگرام بگیرید، می توانید به راحتی امنیت پیج خود را بالا ببرید تا در اینستا هک نشوید.

دسترسی به پیام های خصوصی افراد در اینستاگرام

کنترل اینستاگرام دیگران از طریق فیشینگ

یکی از روش های مطمئن برای هک اینستاگرام، فیشینگ کردن است. فیشینگ کردن در واقع کاری است که منجر می شود تا شخص مدنظر شما وارد لینکی که شما برای او ارسال کرده اید شود. این لینک می تواند از طریق روشهای مختلفی برای او ارسال شود تا او روی آن کلیک کند. ایم لینک در واقع مخرب است و اطلاعات شخص را بر میدارد.

اگر این مطلب برای شما جالب است و می خواهید بدانید چگونه باید با این لینک های مخرب برای خود مقابله کنید، باید بدانید که نباید روی لینک هایی که نمیشناسید و برای شما از هر طریقی ارسال می شود کلیک کنید.

دسترسی به پیام ها از طریق نرم افزار های کنترل و نظارت

یکی دیگر از راه هایی که دارید و به وسیله آن می توانید به دایرکت شخص مورد نظر نفوذ کنید یا به عبارتی هک پیام خصوصی اینستاگرام را انجام دهید، این است که از طریق نرم افزار های نظارتی وارد عمل شوید. نوعی از نرم افزار های امنیتی وجود دارند که اجازه دسترسی به اکانت های شبکه های اجتماعی افراد مثل اینستاگرام، واتساپ، تلگرام و غیره را برای شما فراهم می سازد که شما می توانید از آن برای هک دایرکت اینستا فرد مورد نظر استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه :  ویژگی هکر خوب اینستاگرام چیست؟

این نرم افزار های نظارت را باید روی گوشی افراد نصب کرده و در محیط وب سایت یا نرم افزار کنترل آن اکانتی برای خود بسازید. معمولا اینطور نرم افزار ها از چشم کاربر مخفی می شوند تا شخص مورد نظر شما نتواند آن را ببیند و شما بتوانید به راحتی به نظارت داشتن به او ادامه دهید. برخی از انواع مشهور و عالی نرم افزار های کنترل عبارتند از:

 • IKeyMonitor
 • PlcSpy
 • Flexispy
 • SPY24

اما نکته ای راجع به این نرم افزار های نظارتی وجود دارد. نسخه های داخلی و ایرانی نیز برای این نرم افزار های امنیتی پیدا می شود تا شما بتوانید از طریق آن روی افراد مراقبت داشته باشید؛ اما نکته ای که وجود دارد این است که بسیاری از نسخه های داخلی برای نظارت بر روی فرزندان تهیه می شوند و اگر شما از آنها برای هک کردن اشخاص دیگر استفاده کنید، ارائه دهنده این خدمت متوجه می شود و اکانت شما را قفل می کند.

پس اگر قصد حمایت از تولیدات داخلی دارید یا دوست دارید که از محیط برنامه یا سایت سر در بیاورید، باید فکر نظارت بر روی همسر، دوستان یا حتی اشخاص دیگر را از سر خود بیرون بیاندازید چون این پلتفرم های ایرانی که در دسترس شما هستند، فقط برای نظارت بر رفتار های کودکان در دنیای دیجیتال است و شما را چک می کنند. برای همین نمی توانید از آنها برای هک کردن افراد دیگر استفاده کنید.

دسترسی به پیام ها از طریق نرم افزار های کنترل و نظارت

مقابله با نرم افزار های نظارتی

نرم افزار های نظارتی، از دسته نرم افزار های هکی هستند که باید روی گوشی شما نصب شوند و از طریق گوشی شما، عملیات هک را انجام دهند. از آنجایی که این نرم افزار ها روی سیستم شما نصب می شوند، شما می توانید آنها را پاک کنید. اما گاها این نرم افزار ها از چشم شما مخفی می شوند. شما برای پاک کردن این نرم افزار ها می توانید در بخش تنظیمات گوشی خود (Setting) گزینه Apps یا برنامه های گوشی را انتخاب کرده و سپس در آن برنامه های نصب شده روی گوشی خود را بررسی کنید.

پیشنهاد مطالعه :  آموزش استفاده از برنامه insta hack (هک تضمینی اینستاگرام)

شما می توانید در این بخش برنامه های مشکوکی که خود روی گوشیتان نصب نکرده اید را انتخاب کرده و به راحتی Uninstall کنید. اگر هم اجازه پاک کردن آن را نداشتید، می توانید آنها را Force Stop کنید که بتوانید این نرم افزار ها را غیر فعال کرده و راه اتصال هکر به اکانت خود را ببندید.

کلام آخر

در واقع هک پیام های خصوصی دیگران، از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. این روش ها می توانند بدافزارها، نرم افزارها، اسپوفینگ یا غیره باشد. اما در نهایت باید بدانید که برای انجام هر یک از روش های هک اینستاگرام، باید اطلاعات کاملی از آن داشته باشید تا در دام نیفتید و شناسایی نشوید. در این مقاله در مجله امنیتی شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا دو روش اصل هک اینستاگرام را برای شما توضیح دهیم تا بتوانید به پیام های خصوصی افراد و نزدیکان خود در اینستا دسترسی داشته باشید.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور