نحوه مسدود کردن شماره ها در واتساپ: یکی از پیام رسان های محبوب و پر طرفدار میان کاربران دنیای مجازی، پیام رسان واتساپ است. ممکن است گاهی به هر دلیلی، دلتان نخواهد از سمت یک مخاطب برای شما پیامی ارسال شود. بدین ترتیب می توانید طبق مطالبی که در ادامه مطلب هک واتساپ خواهید دید و به شما آموزش داده می شود، یکی از مخاطبان واتساپ خود را مسدود یا بلاک کرده تا دیگر نتواند به شما پیام دهد. در ادامه این مطلب با ایران سوشیال همراه باشید تا به شما نحوه گزارش و مسدود کردن در واتساپ، بلاک کردن مخاطب بدون متوجه شدن او، لغو کردن گزارش واتساپ، رفع مسدودی و موارد دیگر را آموزش دهیم.

مسدود کردن شماره ها در واتساپ:

پیام رسان واتساپ، قابلیت های زیادی همچون پیام دادن و تماس تلفنی دارد. از این رو شاید دوست نداشته باشید یکی از مخاطبان شما به شما دسترسی پیام و تماس را داشته باشد. از این رو می توانید آن مخاطب را در واتساپ بلاک کنید. اما چگونه این کار امکان پذیر است؟

مسدود کردن شماره ها در واتساپ چگونه است؟

یکی از ویژگی های بسیار مهمی که واتساپ دارد، این است که می توان شماره هایی که نمی خواهید به شما پیام دهند و یا کسانی که مزاحمت ایجاد کرده اند را بلاک کرد.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم واتساپ ما روی گوشی دیگری نصب شده؟!!✔

ابتدا وارد واتساپ خود شوید. سپس صفحه ارسال پیامی که مربوط به مخاطب شماست را باز کنید. می توانید با رفتن به منوی Contact، روی اسم مخاطب مدنظر خود بزنید. در سیستم عامل ios، Chats  را باز کنید. در قسمت گفتگو، روی منو فشار دهید.

از منوی باز شده، گزینه more را بزنید، سپس گزینه Block را فشار دهید. در گوشی های ios، شماره تلفن یا اسم مخاطب خود را پیدا کرده و گزینه Block this Contact را بزنید. در نهایت ok را فشار دهید. از آن لحظه به بعد مخاطب مدنظر شما در لیست مسدودی ها قرار دارد و دیگر نمی تواند به شما پیام دهد یا تماس برقرار کند.

چگونه می توان شماره ها را در واتساپ مسدود کرد؟

رفع مسدودیت در واتساپ چگونه است؟

برای رفع مسدودسازی مخاطب خود، طبق مراحل زیر انجام دهید.

روش اول: از قسمت Contacts ، اسم مخاطب مسدود شده خود را پیدا کنید و روی آن فشار دهید. بعد از آن چند لحظه صبر کرده و از منویی که روی صفحه ایجاد می شود، گزینه unblock را بزنید. اجرای این روش زمانی مناسب است که تعداد مخاطبان مسدودی کمی وجود دارد تا بتوان مخاطب مدنظر را پیدا کرد.

روش دوم: در روش دوم، روی منوی اصلی واتساپ بزنید و به قسمت setting بروید. سپس گزینه account را انتخاب نمایید. سپس به قسمت Privacy و روی Blocked Contacts بزنید. در آخر از لیستی که روی صفحه نمایش آمده است، روی هر کدام از مخاطبان مد نظر بزنید و با زدن گزینه Unblock ، گزینه رفع مسدودی را بزنید. این مورد در گوشی هایی با سیستم عامل ios، بعد از انتخاب مخاطبان مد نظر، باید صفحه را پایین بکشید و گزینه Unblock this Contact را بزنید.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ فوری | آشنایی با 4 روش هک کردن سرعتی Whatsapp

پیام های مخاطب مسدود شده را چگونه دریافت کنیم؟

مخاطبی که مسدود کرده اید، نمی تواند برای شما پیامی ارسال کند. همینطور وضعیت آن را نمی توانید ببینید. از این رو به طور کلی نمی تواند برای شما پیامی ارسال کند یا از شما دریافت کند. به همین دلیل پیامی از او برای گوشی شما نمی رسد و امکان دریافت آنها وجود ندارد.

کلام آخر

در پیام رسان واتساپ، پیش می آید که بخواهید کسی یا مخاطبی را از پیام رسان خود مسدود کنید تا نتواند به شما پیام دهد یا فایلی را ارسال نماید. از این رو نیاز دارید تا با روش های مسدود کردن آنها در هک واتساپ آشنا شوید. در این مطلب از وب سایت ایران سوشیال سعی کردیم به بررسی مسدود کردن شماره ها در واتساپ، رفع مسدودی مخاطبان و موارد دیگری از این دست بپردازیم تا مشکلات شما در این زمینه حل کنیم.

منبع:alphr.com

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور