نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ در هک واتساپ، یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسان در میان مردم، برنامه واتساپ می باشد که تقریبا می توان گفت تمام مردم دنیا از آن استفاده می کنند. شاید بیشتر کاربران، به دلایلی که می تواند شخصی باشد، به دنبال فعال کردن حالت روح واتساپ باشند. اگر قصد دارید تا بدانید روش فعال کردن حالت روح واتساپ چگونه است، حالت روح واتساپ بیزینس چگونه فعال می شود، یا اصلا نمی دانید حالت روح چیست، با ما همراه باشید تا در سایت ایران سوشیال به طور کامل این موضوع را برای شما باز کنیم.

حالت روح واتساپ چیست؟

وقتی در واتساپ پیامی برای شما یا دیگران ارسال می شود، سه نوع تیک وجود دارد. اولین تیک، خاکستری است که نشان می دهد مخاطب شما به اینترنت دسترسی ندارد و پیام را دریافت نکرده است. نوع دوم، دو تیک خاکستری است که نشان می دهد پیام شما را مخاطب دریافت کرده است، ولی مخاطب پیام را باز نکرده است یا نخوانده است. سومین حالت دو تیک آبی است که نشان می دهد پیام به وسیله مخاطب شما دریافت و خوانده است.

اما حالت روح واتساپ چیست؟ نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ چگونه است؟ حالت روح در واتساپ بدین معنا است که مخاطبی که پیام را دریافت می کند، آن را می خواند، اما ارسال کننده پیام متوجه آن نمی شود. در حقیقت پیام برای ارسال کننده دو تیک آبی نمی خورد.

پیشنهاد مطالعه :  هک سایت واتساپ وب (هک واتساب با سایت)+ ۳ روش راحت و قطعی!

مزایای حالت روح واتساپ

با بروزرسانی واتساپ خود، گزینه ای برای شما فعال می شود به نام وضعیت یا استاتوس. استاتوس دقیقا همان کار استوری در اینستاگرام را انجام می دهد. زمانی که شما استاتوس دیگران را در واتساپ مشاهده می کنید، نام شما به عنوان بیننده استاتوس نمایش داده می شود. اما زمانی که حالت روح واتساپ را فعال کنید، دیگر اسم شما به عنوان کسی که وضعیت واتساپ را مشاهده کرده است نمایان نمی شود.

باید دقت داشته باشید که با فعال کردن حالت روح واتساپ، حالت روح وضعیت هم فعال می شود و دیگر به تنظیمات دیگری نیاز نیست. اما حتما باید واتساپ خود را به روز کنید.

3 روش فعال کردن حالت روح واتساپ

نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ

برای اینکه حالت روح واتساپ خود را فعال کنید، سه راه وجود دارد.

  1. از راه تنظیمات واتساپ
  2. از راه روشن کردن حالت پرواز
  3. فعال کردن ویجت

روش اول: تنظیمات واتساپ

در این روش، ابتدا به قسمت Settings  واتساپ خود وارد شوید. گزینه Account  را زده و وارد بخش Privacy  شوید و تیک گزینه  Read receipts را بردارید. با دنبال کردن این مسیر، دیگر مخاطب های شما نمی توانند متوجه خواندن پیام های خود توسط شما شوند.

روش دوم: حالت پرواز

برای این قابلیت، زمانی که پیامی برای شما می آید، قبل از باز کردن پیام، واتساپ را ببندید. حالت پرواز گوشی خود را روشن کنید تا اینترنت شما قطع شود. سپس واتساپ را باز کرده و پیام را بخوانید. بعد از خواندن، واتساپ را بسته و پرواز را غیرفعال کنید. با این کار دیگر دو تیک آبی برای مخاطب زده نمی شود.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم واتساپ هک شده؟ 5 نشانه خطرناک هک شدن واتساپ

روش سوم: ویجت

ویجت واتساپ خود را فعال کرده و وارد تنظیمات واتساپ شوید. گزینه Account را زده و Security  را انتخاب نمایید. در بخش Security  با فعال کردن Show Security Notifications، بدون باز کردن پیام های واتساپ، در بخش Home Screen حتی پیام های طولانی را بخوانید، بدون اینکه دو تیک آّبی خورده شود. این قابلیت ها هم در گوشی اندروید و هم در آیفون وجود دارد.

کلام آخر

به طور کلی نحوه فعال کردن حالت روح واتساپ در هک واتساپ، به سه روش امکان پذیر است که در متن ذکر شد. در این مطلب از سایت ایران سوشیال سعی کردیم تا به بررسی روش فعال کردن حالت روح واتساپ و حالت روح واتساپ بیزینس بپردازیم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور