نصب واتس اپ با شماره دیگران و بدون نیاز به سیم کارت!

نصب واتساپ بدون کد تایید، امکان پذیر نیست اما کاربرانی که قصد دارند در واتساپ هویت ناشناس داشته باشند، می توانند با نصب واتساپ بدون شماره شخصی چنین کاری را انجام دهند. ما در این مقاله از سایت ایران سوشیال قصد داریم تا درباره نصب واتساپ با شماره دیگران، راه حل های مختلفی را در اختیارتان قرار دهیم.

اپلیکیشن واتساپ، یکی از کاربردی ترین پیام رسان ها در سراسر دنیا می باشد. به کمک این برنامه می توان مکالمات صوتی و تصویری را تنها با برقرار کردن یک شماره تماس انجام داد. اما در کنار خوبی هایی که این برنامه دارد، یک محدودیت مهم و اساسی نیز وجود دارد و آن هم این است که برای نصب و ثبت نام در آن به سیم کارت و شماره تلفن نیاز است.

نگران نباشید! راه حل این محدودیت پیش ماست. ما روش های مختلفی را در زمینه نصب واتساپ بدون شماره، به شما یاد می دهیم.

نصب واتساپ بدون کد تایید امکان پذیر است؟

وارد شدن به واتساپ بدون داشتن کد تایید، کار غیرممکنی است؛ زیرا شما از هر راهی که برید در آخر باید برای ثبت نام در این برنامه، یک کد تایید دریافت می کنید که باید آن را به برنامه ارائه کنید. اما اگر شما نمی خواهید از شماره خودتان استفاده کنید؛ بهتر است بدانید که ساخت اکانت واتساپ بدون شماره شخصی هم امکان پذیر است و می توانید آن را به طروق مختلفی انجام دهید.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ از طریق ikeymonitor (هک پیشرفته واتس آپ با SPY24)

نصب واتساپ بدون سیم کارت با برنامه Textnow

با استفاده از اپلیکیشن موبایل  و یا سایر برنامه های مشابه، می توانید به نصب واتساپ بدون شماره تلفن همراه بپردازید. برای این کار بعد از اینکه یکی از برنامه textnow را دانلود و نصب کردید، آن را نصب و دوباره ثبت نام کنید. بعد از دانلود و نصب در صفحه اول برنامه sing up را بزنید.

در صفحه دوم می توانید با حساب گوگل و یا فیسبوک خود وارد برنامه شوید. اگر تمایل ندارید تا از حساب های دیگر استفاده کنید، گزینه Sign Up with Email را بزنید تا یک حساب مجزا با رمز عبور برای خود ایجاد کنید.

بعد از فعال سازی حساب، برنامه از شما میپرسد که می خواهید یک شماره مجازی با کد کشور و یا شهر خود بسازید یا نه. در اینجا گزینه Don’t use location را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی برنامه از شما کد محل مورد نظر را برای راه اندازی شماره مجازی می خواهد. می توانید کد مربوط به ایالت ها و یا استان های خارجی را پس از یک جست و جوی ساده در اینترنت پیدا کنید.

پس از وارد کد، در صفحه بعدی شماره های مجازی آزادی که در آن ایالت وجود دارد برایتان به نمایش در می آید. این فهرست هر دقیقه یک بار بروز رسانی میشود. یکی از این شماره ها را انتخاب کنید و گزینه Continue را بزنید.

دوباره به صفحه اول برنامه باز می گردد و می توانید شماره مجازی ساخته شده را مشاهده کنید.

در این موقع باید شماره جدید خود را در برنامه واتساپ تایید کنید. برای این کار واتس اپ را دوباره نصب کنید و شماره جدیدی را که از برنامه textnow دریافت کرده اید را وارد کنید. سپس در حدود 1 دقیقه صبر کنید تا فرآیند ارسال پیام کوتاه با مشکل رو به رو و گزینه مربوط به call me فعال شود.

پیشنهاد مطالعه :  رفع هک واتساپ | دانلود واتساپ ضد ویروس و هک + علائم هک ⚡️

بعد از این کار از شما درخواست میشود که زنگ زدن به شماره مورد نظر را تایید کنید. با زدن روی دکمه call me، واتساپ از طریق برنامه textnow با شما تماس گرفته میشود و یک کد تایید برای شما ارائه می دهد با وارد کردن کد می توانید از واتساپ خود بدون شماره استفاده کنید.

نصب واتس اپ با شماره دیگران

یکی از روش هایی که با استفاده از آن می توانید فرآیند ساخت اکانت واتساپ بدون شماره خصوصی خود را انجام دهید، استفاده از یک سیم کارت دیگر است. اگر کوشی دیگری دارید می توانید سیم کارت آن گوشی برای نصب واتساپ بدون شماره، در تلفن دیگری استفاده کنید.

فقط کافی است که در صفحه اول ثبت نام واتساپ، شماره سیم کارت تلفن دیگر را وارد و بعد از دریافت کد برای نصب واتس آپ در آن تلفن، کد را در گوشی خود به واتساپ بدهید.

نتیجه گیری :

افراد زیادی هستند که به دنبال برنامه هک واتساپ با شماره هستند و می خواهند روش های هک واتساپ راحت را یاد بگیرند و به هدف خود که خواندن پیام واتس اپ دیگران است برسند. ما در این قسمت از مجله امنیتی ایران سوشیال درمورد نصب واتساپ بدون شماره و سیم کارت با شما صحبت کردیم.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور