سفارش هک واتساپ : واتس آپ اخیرایک آسیب پذیری را ایجاد کرده است که هکرها می توانند برای حملات هدفمند و نصب ابزار جاسوسی از آن استفاده کنند. در این روش فقط کافی است که با قربانی یک تماس صوتی برقرار شود!

اگر چه واتساپ امنیت بالایی را برای افراد فراهم می کند؛ اما باز هم هکرها می توانند وارد واتساپ شوند و زمان زیادی را در آنجا سپری کنند. این موضوع بدین معناست که درصد بالایی امکان دارد که جاسوسان و متجاوزان اکانت واتساپ شما را هک کنند؛ به این صورت که این افراد به موبایل و یا دیگر لوازمی که در آن واتساپ داشتید، دسترسی داشتند.

البته اگر واتس اپ شما هک شود باز هم روش هایی برای برطرف کردن آن وجود دارد. با راهکارهایی که در ادامه این مقاله از سایت ایران سوشیال گفته میشود، می توانید بفهمید که ایا هک شده اید یا نه.

راهکارهای قطعی که نشان می دهد واتساپ هک شده!

  1. دمای موبایل : اگر دمای موبایل شما بالا می رود و ناگهان داغ می کند، احتمال هک شدن وجود دارد! زیرا برنامه های قوی که در پیش زمینه شما در حال اجرا هستند، باعث افزایش دمای موبایل میشوند.
  2. مصرف بیش از حد باتری : اگر باطری شما سریع خالی میشود، حتی اگر از آن استفاده ای نداشته باشید؛ پس احتمالا نرم افزاری در پیش زمینه تلفن شما برای هک کردن واتساپ در حال اجرا است که شارژ باتری شما را مصرف می کند.
  3. ارسال خودکار پیام به مخاطبین شما : اگر پیام هایی از سوی شما برای مخاطبانتان و یا گروه هایی که در آنها عضو هستید فرستاده میشود، در حالی که شما چنین کاری را نکرده اید، پس قطعا هک شده اید!
پیشنهاد مطالعه :  Account Suspended

استفاده از واتساپ وب

احتمالا شما هم می دانید که چه زمان هایی می توانید از واتساپ وب استفاده کنید؛ در جاهایی که می خواهید از یک اکانت واتساپ در دو جا استفاده کنید. اگر چه ممکن است که بعضی از افراد با استفاده از وب واتساپ شما به مکالمه هایتان دسترسی داشته باشند.

زمانی که به دستگاه شما به خصوص موبایلتان دسترسی پیدا می کنند، سریع می توانند کد QR را اسکن کنند و به تمامی مکالمات واتساپ شما در زمان کوتاه دسترسی پیدا کنند. بله! همانطور که متوجه شدید این کار را می توان با لوازم مختلفی همچون کامپیوتر انجام داد. بنابراین هر فرد از هر جای دیگری می تواند به کد QR شما دسترسی پیدا کند.

دسترسی راحت به فایل بک آپ موبایل

حتی اگر با برنامه های قفل، برنامه واتس آپ را قفل کرده باشید، باید احتمال بوجود آمدن چنین مشکلی وجود دارد. اگر چه این نوع هک کردن فقط بر روی دستگاه هایی تاثیر می گذارد که واتساپ خود را اپدیت نکرده اند. زمانی که هکر به موبایل شما دسترسی پیدا می کند، در عرض چند دقیقه می تواند مکالمات واتساپ شما را بخواند و یا آنها را از طریق دستگاه دیگر دیلیت کند.

پس از در اختیار داشتن فایل بک اپ با استفاده از فایل منیجر، می توانند اطلاعات را با بلوتوث به دیگری منتقل کنند. علاوه بر آن می توانند از برنامه هایی بک اپ اتوماتیک بگیرند. مانند بک اپ تکست برای واتساپ استفاده نمایند و به طور مستقیم تمام مکالمات از طریق تکست به دستگاه شما ارسال می کنند.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ با لینک (مراقب لینک های مخرب در Whatsapp باشید!)

استفاده از شبکه وای فای با واتساپ اسنیفر

از آنجایی که استفاده از واتساپ با ایمیل کمی ریسک دارد، می توان این کار را واتساپ اسنیفر از طریق شبکه وایفای نیز انجام میشود. از آنجایی که هر دستگاه آدرس mac مخصوص به خود را دارد، اگر هکر بتواند به این آدرس دسترسی داشته باشد، پی می تواند همه فعالیت های واتسپاپی شما را زیر نظر داشته باشد.

آیا واتساپ هک میشود؟

در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال به این سوال پاسخ دادیم و یکسری راهکارها در ارتباط با برنامه هک واتساپ به شما معرفی کردیم. اما اگر شما هم به دنبال شماره هکر خوب هستید می توانید با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید و برای سفارش هکر واتساپ اقدام کنید.

منبع : whatsapp-sharing.com

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور