در این مطلب از سایت ایران سوشال قصد داریم گ درباره روش های حفظ امنیت موبوگرام صحبت کنیم و به سوال “چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده” پاسخ دهیم. اپلیکیشن موبوگرام به خاطر داشتن سرعت بالا، امنیت تقریبی و استیکرهای کاربردی اش،  امکان اجرا در اکثر سیستم عامل ها و از همه مهم تر فیلتر نبودن، طی زمان کمی این توانایی را داشت که برای خیلی از افراد جایگذین تلگرام شود. درکل امنیت چیزی نسبی است و هیچوقت نمی‌توان از امنیت صد در صد مطمئن بود.

مثلا هیچکس نمی‌تواند بگوید که یک اکانت یا اپلیکیشن در دنیا ضدهک این، امکان هک و ایجاد مشکل برای هر برنامه ای وجود دارد.ما همچنین در مطالب دیگر این سایت درباره مسائلی مثل اینکه چگونه بفهمیم تلگرام هک شده به زبان فارسی، چگونه بفهمیم تلگرام ما هک شده در ایفون، چگونه بفهمیم گوشی هک شده، چگونه بفهمیم واتساپ هک شده، ایا تلگرام من هک شده، از کجا بفهمیم کی مارو هک تلگرام کرده و موارد اینچنینی اطلاعات گسترده‌ای ارائه کرده‌ایم و به تمام این سوالات پاسخ داده‌ایم. توصیه میکنیم در این مطالب همراه ما باشید.

هک شدن در موبوگرام

موبوگرام این امکان را به ما می‌دهد که از آن در دستگاه های مختلف استفاده کنید. مثلا اکانت موبوگرام خودرا روی گوشی، تبلت و همچنین لپتاپ خود به صورت همزمان داشته باشید، این قابلیت همانقدر که مفید است می‌تواند خطرناک و تهدید آمیز نیز باشد. البته این اپلیکیشن این امکان را نیز فراهم کرده که چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده و آنرا برطرف کنیم.

پیشنهاد مطالعه :  ربات هک تلگرام چیست؟ (آموزش کار با ربات ضد هک تلگرام)

ممکن است پیش بیاید که شما نیاز داشته باشید روی سیستم دیگری از تلگرام خود استفاده کنید اما به هر دلیلی فراموش کنید logout کنید. یا ممکن است حین استفاده از تلگرام و قبل از خارج شدن فرق برود و اکانت شما روی سیستمی که کسان دیگری به آن دسترسی دارند بمانند.

حتی ممکن است اکانت شما توسط هکری هک شود. اینگونه هرکسی که پای سیستم بنشیند به اطلاعات شما دسترسی کامل خواهد داشت.جای نگرانی نیست، خوشبختانه در موبوگرام شما این امکان را دارید که با رفتن به بخش تنظیمات امنیتی برنامه، سیستم های دیگری را که به حساب موبوگرام شما دسترسی دارند را ببینید و آنها را سریعا از حساب کاربریتان بیرون بیندازید.

چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده

در این بخش توضیح می‌دهیم که چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده است. برای اینکه افرادی را که به حساب موبوگرام شما دسترسی دارند بشناسید، کافی است مراحلی را که درادامه برای شما آورده ایم طی کنید. اینگونه متوجه خواهید شد که حساب موبوگرام شما هک شده است یا نه.

در مرحله اول لازم است که با یک سیستم به اکانت موبوگرامتان وارد شورید، اینیستا می‌تواند گوشی، تبلت، لپتاپ یا کامپیوتر و حتی نسخه تحت وب باشد.

 • حالا به منوی موبوگرامتان بروید و پس از آن، گزینه Settings را انتخاب نمایید.
 • در مرحله بعدی لازم است که گذینه Privacy and security را پیدا کنید و به آن وارد شوید.
 • در بخش security گزینه Active Sessions را انتخاب نمایید.
 • حالا در بخش Active Sessions این امکان را دارید که همه اطلاعات سیستم هایی را که به حساب شما متصلند را ببینید.
پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم تلگرام هک شده است؟ (5 روش رفع خطر هک تلگرام)

چگونه از هک تلگرام جلوگیری کنیم؟

بعد از اینکه یاد گرفتیم چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده، بیایید فرض کنیم وقتی به قسمت مربوطه وارد شدیم، دیدیم که دونفر به اکانت ما متصل اند، و نفر دوم شخصی ناشناس است. در این شرایط لازم است برای حذف این کاربر به صورت زیر عمل کنیم:

 1. برای برای حذف کردن دستگاه های دیگر تنها کار لازم این است که گذینه Terminate All Other Sessions را انتخاب کنید.
 2. سپس Ok را بزنید.

مشکل شما حل شد، حالا دسترسی هر دستگاهی جز دستگاه خودتان به موبوگرامتان متوقف شده است.

سخن نهایی

موبوگرام یک اپلیکیشن پر استفاده و کاربردی است، این اپلیکیشن این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که همزمان از چند دستگاه به اکانت خدا دارد شوند و از آن استفاده کنند. این امکان همانقدر که جذاب و کاربردی است، خطرناک نیز می‌باشد و احتمال هک شدن را افزایش می‌دهد. در این مطلب از سایت ایران سوشال بر این تلاش بودیم که بگوییم چگونه بفهمیم موبوگرام هک شده است، همچنین راه های پیشگیری از آن و رفع آنرا نیزبه شکلی کاربردی و واضح توضیح دادیم.

همچنین در مطالب دیگر نکاتی درباره اینکه چگونه بفهمیم شادمان هک شده، هک شدن تلگرام طلایی، تلگرام هک شده را چگونه برگردانی، چگونه بفهمیم در ایتا هک شده ایم، چگونه بفهمیم حسابمان هک شده، هک تلگرام ایکس، پلیس فتا و هک تلگرام و اینطور مسائل ارائه کرده ایم. همکاران ما آماده ارائه هرگونه مشاوره در این باره به شما عزیزان می‌باشند.

منبع : quora.com

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور