شاید شما هم تا به حال شنیده باشید که اطرافیانتان از هک شدن اکانت های خود هراس دارد و همیشه به دنبال راهی برای فرار از هک هستند. ما در این مقاله از مجله امنیتی ایران سوشیال برای شما مطالبی درباره جلوگیری از هک تلگرام؛ آموزش تصویری جلوگیری از هک تلگرام؛ علائم هک شدن تلگرام و اینکه آیا امکان هک شدن تلگرام وجود دارد یا خیر؛ قرار دهیم. اگر شما هم قصد دارید مطالب بیشتری درباره هک تلگرام بدانید ما برای شما در این باره مقاله ای زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید.

روش های جلوگیری از هک تلگرام:

تصور کنید در خانه نشسته اید و ناگهان یک کد 5 رقمی از پیام رسان تلگرام برای شما ارسال می شود؛ اولین چیزی که به ذهن شما می رسد چیست؟ زمانی که هکر دست به هک کردن تلگرام شما می زند یک کد از طرف سرور تلگرام برای شما ارسال می شود و هکر به دنبال پیدا کردن آن کد و هک کردن شما است. ما برای شما در ادامه روشهای جلوگیری از هک را شرح می دهیم تا بتوانید از این مشکل خطرناک رها شوید.

جلوگیری از هک تلگرام چگونه انجام می شود؟ شما باید مراقب باشید که به هیچ وجه کدهای ارسالی توسط سرور های شبکه های اجتماعی را در اختیار دیگران قرار ندهید. شما با در دراختیار گذاشتن این کد برای دیگران، راه نفوذ به خود را به راحتی باز کرده اید و باید خود را هک شده فرض کنید. با ما همراه باشید تا راه های امن کردن اکانت تلگرام را برای شما قرار دهیم.

پیشنهاد مطالعه :  هک تلگرام با روش اصولی و 100% تضمینی!! (بدون شماره و آیدی)

با روش های جلوگیری از هک تلگرام آشنا شوید:

 1. در مرحله اول هیچ گاه کدهای ارسالی از طرف پیام رسان تلگرام را برای هیچ کس حتی نزدیک ترین فرد زندگیتان ارسال نکنید زیرا همین کد 5 رقمی ؛ کلیدی برای راهیابی به حریم خصوصی شما است.
 2. شما می توانید قابلیت تایید دو مرحله ای (Verification Two-Step ) را در تلگرام فعال کنید. این قابلیت به شما کمک می کند، در صورتی که هکر به کد 5 رقمی ارسال شده توسط تلگرام دست پیدا کند باز هم نتواند وارد تلگرام شما شود. در این صورت برای ورود به حساب شما باید رمز شما را هم بلد باشند.
 3. در هنگام انجام عمل Terminate all Sessions از صفحه عکس تهیه کنید که در صورت نیاز به ایپی افرادی که به حساب تلگرام شما وارد شد اند؛ ان را در اختیار داشته باشید. تا انتهای مقاله جلوگیری از هک تلگرام با ما همراه باشید
 4. در مرحله آخر شما می توانید در صورت هک شدن و گیر افتادن در دام هکر ها؛ به پلیس فتا اطلاع دهید و از همه گیر شدن و سو استفاده غیراخلاقی هکرها جلوگیری نماید.

علائم هک شدن تلگرام

جلوگیری از هک تلگرام: هیچ راه مستقیمی نیست که شما  متوجه آن شوید هک شده اید یا خیر؛ اما علائمی وجود دارد که شما می توانید از طریق آن متوجه شوید که ممکن است هک شده باشید. ما در ادامه مقاله جلوگیری از هم تلگرام برای شما علائم هک شدن تلگرام را قرار می دهیم:

 • تلگرام اغلب از شما می خواهد اطلاعات اولیه وارد شده مثل شماره تماس را تایید کنید.
 • درخواست ورود به سیستم در هر بار استفاده از تلگرام.
 • عدم دسترسی شما به برنامه
 • و….
پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم تلگرام هک شده است؟ (5 روش رفع خطر هک تلگرام)

جلوگیری از هک تلگرام:همچنین شما می توانید به تنظیمات تلگرام وارد شوید و در قسمت نشست های فعال به بررسی گوشی های که به حساب شما دسترسی دارند بپردازید و آن ها را از حساب خود خارج نماید.

آیا مکان هک شدن تلگرام وجود دارد یا خیر؟

ما پاسخ سوال آیا امکان هک شدن تلگرام وجود دارد یا خیر را در مقاله روشهای جلوگیری از هک تلگرام قرار داده ایم؛ اگر شما هم می خواهید با علائم هک شدن تلگرام و روشهای جلوگیری از آن آشنا شوید؛ با ما در مجله امنیتی ایران سوشیال همراه باشید. همچنین شما می توانید برای آشنایی با هک تلگرام، به سری مقالات مرتبط از سایت ما مراجعه نماید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور