به عنوان یک حرفه‌ای تکنولوژی که اغلب از کشورهای مختلف جهان دعوت به همکاری می‌شود، هرگز در هر زمانی قبل از این هیچگونه عملیات هکی انجام نداده‌ام چرا که این زمینه تخصص من نیست. به همین دلیل همیشه به ایران سوشیال سفارش می‌دهم.

طی سال‌ها، من از تعداد زیادی هکر استفاده کرده‌ام، اما هیچ کدام از آنها مانند هکرهای بااخلاق به این اندازه پاسخگو نبوده‌اند. شما می‌توانید از طریق SPY24 با آنها تماس بگیرید.

یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی امروزی، اسنپ‌چت است که بخشی از محبوبیت آن به خاطر ویژگی خاص حذف خودکار آن است.

همانطور که ممکن است قبلاً متوجه شده باشید، این ویژگی به طور خودکار پیام‌ها را از چت‌های یک به یک پاک می‌کند بعد از یک مدت زمان مشخص.

اگرچه این ویژگی موارد را راحت‌تر می‌کند، اما کنترل رفتار اسنپ‌چت شخص دیگری دشوارتر است. حتی اگر توانایی دسترسی به تلفن آنها را داشته باشید، پیام‌های اسنپ‌ چت آنها ممکن است قبلاً پاک شده باشد.

خوشبختانه، برنامه‌های کنترل و نظارت موجود در بازار راهی برای خروج از این وضعیت ارائه می‌دهند. هرگاه یک پیام اسنپ‌چت ارسال یا دریافت شود، این برنامه‌ها آن را آرشیو می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند به مواد دسترسی داشته باشید حتی بعد از اینکه آن پاک شده است.

این مقاله تنها به منظور اهداف آموزشی است.

اما در هنگام انتخاب یک برنامه کنترل و نظارت با قابلیت خواندن اسنپ‌چت، باید محتاط باشید. این برنامه‌ها تنها در صورت قابلیت اعتماد و قابلیت اعتماد هستند. بهتر است از نصب بی‌پروا برنامه‌های اولیه خودداری کنید. به منظور کمک به شما در انتخاب یک برنامه معتبر و موثر، لیستی از بهترین نرم‌افزارهای کنترل و نظارت اسنپ‌چت که در حال حاضر در بازار موجود هستند، تهیه کرده‌ایم:

استفاده از Spy.Family

یک ابزار کنترل و نظارت اسنپ‌چت با آزمایش رایگان و برخی ویژگی‌های مفید به نام Spy.Family وجود دارد. به دلیل نصب سریع و برنامه‌ای آسان برای استفاده، از آن استفاده آسان است.

Spy.Family به خاطر اینکه برای کار کردن به دسترسی روت نیاز ندارد، بسیار خوب است. همچنین ویژگی ردیابی اسنپ‌چت آن هم عالی است و به درستی کار می‌کند.

استفاده از Spy.Family

مهم است به یاد داشته باشید که Spy.Family فقط نیازهای برخی از افراد را ممکن می‌کند. از ابتدا، تطابق آن با سیستم‌عامل‌های دیگر ممکن است بهتر باشد، زیرا تنها با گوشی‌های اندروید کار می‌کند. دوم، نیاز به قابلیت ضبط کلیدی دارد که ممکن است برای کسانی که به این قابلیت نیاز دارند، مشکل باشد.

پیشنهاد مطالعه :  برنامه ردیابی گوشی همسر به صورت رایگان برای گوشی های اندرویدی

برنامه اسپای۲۴ کنترل و نظارت اسنپ چت (Snapchat)

SPY24 یک ابزار معروف برای ردیابی دستگاه‌ها و اجرای کنترل‌های والدین شامل نظارت بر روی فعالیت‌های اسنپ‌چت است. شرکت مشهور SPY24 در این زمینه با کارشناسان آموزش همکاری کرده است تا نرم‌افزار خود را بهبود بخشد و گزینه‌های مفیدی برای محافظت از کودکان به والدین ارائه دهد. نرم‌افزار SPY24 با استفاده از مشورت‌های ارزشمند از این کارشناسان، به منظور ارائه ویژگی‌های مختلف بهبود یافته است.

برنامه اسپای۲۴ کنترل و نظارت اسنپ چت (Snapchat)

در بخش زیر، به بررسی کلیت ویژگی‌های SPY24 و تطابق آن با دستگاه‌های مختلف خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های کلیدی:

SPY24 به عنوان یک برنامه کنترل والدین برجسته با تنظیمات مختلف برای کمک به محافظت از رفتار آنلاین کودکان شما، به ویژه در سایت‌های مثل اسنپ‌چت، برجسته است.

ابزارهای معمول مانیتورینگ ارائه شده توسط SPY24، دسترسی به لاگ‌های تماس، پیام‌ها، تاریخچه مرورگر، برنامه‌های نصب شده، فایل‌های رسانه‌ای، ایمیل‌ها، کی‌لوگرها و حتی اتصال Wi-Fi دستگاه هدف را فراهم می‌کنند.
علاوه بر این، SPY24 ابزارهای دیگری را دارد که به شما در کنترل برخی از عملکردهای دستگاه هدف کمک می‌کنند. شما می‌توانید تماس‌ها را مانیتور کنید، برنامه‌ها و وب‌سایت‌های خاصی را محدود کنید و در صورت نیاز، به‌طور راه دور دستگاه را قفل یا پاک کنید.

شما می‌توانید با استفاده از SPY24 به‌طور موثری از نحوه استفاده از اسنپ‌چت نظارت کنید و اگر بخواهید، محدودیت‌های دسترسی را هم اعمال کنید.

علاوه بر این، این برنامه دارای ویژگی کامل ردیابی GPS است که به شما امکان می‌دهد عزیزان خود را با همیشه دانستن محل حضور آنها ایمن نگه دارید.

با استفاده از SPY24 می‌توانید مناطق محدود شده را تنظیم کنید و هر زمان که دستگاه هدف وارد یا خارج از آنها شود، هشدارهایی دریافت کنید.

نرم‌افزار SPY24 همچنین تجزیه و تحلیل‌های کاملی از فعالیت دستگاه هدف ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، اگر کودک شما وقت زیادی را در اسنپ‌چت بگذراند، از این موضوع مطلع خواهید شد.

تطابق دستگاه‌های اجرایی iOS و اندروید هر دو می‌توانند از SPY24 استفاده کنند. با این حال، تطابق هر نسخه، نیازمندی‌های نصب و مجموعه ویژگی‌ها به طور قابل توجهی متفاوت است.

پیشنهاد مطالعه :  برنامه ردیابی گوشی همسر به صورت رایگان برای گوشی های اندرویدی

بسته به اینکه یک دستگاه iOS جیلبریک شده باشد یا خیر، نیازمندی‌های نصب SPY24 برای دستگاه‌های iOS متفاوت است. تمام نسخه‌های iOS می‌توانند بدون جیلبریک SPY24 نصب شوند و تنها بر روی دستگاه‌های iOS با نسخه‌های 7 تا 9.1 جیلبریک موجود است.

فقط دستگاه‌های iOS جیلبریک شده می‌توانند به ویژگی‌های پیشرفته مانند ردیابی GPS، محدودیت‌های محلی‌کردن، کنترل برنامه‌ها/تماس‌ها/اینترنت دسترسی داشته باشند. متاسفانه، فقط گوشی‌های جیلبریک شده می‌توانند به شبکه‌های اجتماعی مانند مسنجر و اسنپ‌چت نظارت کنند. هر دو نسخه می‌توانند با استفاده از آدرس ایمیل و کلمه عبور iCloud خود به‌طور راه دور نصب شوند.

SPY24 می‌تواند بر روی دستگاه‌های اندروید با یا بدون روتینگ نصب شود. با این حال، در دستگاه‌های غیر روتینگ شده، مجموعه ویژگی‌ها به طور قابل توجهی کمتر است. روت کردن تلفن هدف اندروید نیاز است اگر می‌خواهید از SPY24 به حداکثر ظرفیت آن برای نظارت بر اسنپ‌چت استفاده کنید. باید به یاد داشته باشید که نصب نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه هدف دارد.

برنامه جاسوسی 01SPY

01SPY یک برنامه شناخته‌شده برای مانیتورینگ دستگاه‌های تلفن همراه است. یکی از ویژگی‌های قابل اعتماد آن یافتن رمز عبور معروف فیسبوک است. شما همچنین می‌توانید به صورت راه دور به پیام‌های اسنپ‌چت دسترسی پیدا کنید حتی پس از حذف آنها. با استفاده از 01SPY می‌توانید به ویژگی‌های ردیابی تلفن دیگری هم دسترسی پیدا کنید.
با وجود موفقیت چشمگیر، 01SPY دارای نقص مهلکی است. برای استفاده از 01SPY، دستگاه هدف باید جیلبریک یا روت شده باشد. با این حال، ما از جیلبریک یا روت کردن به علت برخی دلایل توصیه نمی‌کنیم. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که 01SPY از ویژگی کی‌لوگر بی‌خبر است.

برنامه جاسوسی 01SPY

بدون شک 01SPY یک برنامه عالی است. با این حال، برخی کاربران ممکن است به دلیل کمبود سهولت کار و استفاده از آن، کمتر به آن جذب شوند.

چرا باید حساب اسنپ‌چت کسی را نظارت کنیم؟

منطقی است که برای دلایل زیر، حساب اسنپ‌چت کسی را نظارت کنیم، به ویژه در شرایط زیر:

نظارت بر استفاده اسنپ‌چت توسط کودکان

والدین باید راهی معتبر برای نظارت بر استفاده اسنپ‌چت کودکان خود داشته باشند. این کار به شما امکان می‌دهد که با افرادی که کودکانتان با آنها چت می‌کنند آشنا شوید.

اگرچه اسنپ‌چت اغلب برای ارسال پیام‌ها و به اشتراک گذاری عکس‌ها و ویدئوها با دوستان استفاده می‌شود، اما همچنین کاربران، به ویژه کودکان، را از خطر صدمه‌دهنده مانند شکارچیان آنلاین و خطرات دیگر قرار می‌دهد. با وجود محدودیت حداقل 13 سال سن برای حساب‌های اسنپ‌چت، کودکان به راحتی می‌توانند این محدودیت را با ارائه تاریخ تولد غیر واقعی دور بزنند.

پیشنهاد مطالعه :  برنامه ردیابی گوشی همسر به صورت رایگان برای گوشی های اندرویدی

بنابراین، با نظارت بر حساب آنها، می‌توانید کودکان خود را از این تهدیدات محافظت کنید و حتی پیام‌های پاک‌شده را بخوانید تا تصویر کاملی از فعالیت‌های اسنپ‌چت آنها بدست آورید.

نظارت بر فعالیت اسنپ‌چت شریک یا همسر متاسفانه، استفاده از برنامه‌های اجتماعی برای انجام خیانت با شریک، همسر یا عزیزان به ندرت نیست. اسنپ‌چت یکی از سایت‌های معمولاً با این نوع رفتارها مرتبط است و گاهاً این نوع روابط به عنوان “خیانت اسنپ‌چت” نامگذاری می‌شود.

نرم‌افزارهای کنترل می‌توانند به شما اطلاعاتی را که باید خود را از آسیب روحی محافظت کنید، بدهند. با نظارت بر چت‌های اسنپ‌چت شریک خود، می‌توانید درباره عادات ارتباطی او و افرادی که به آنها اسنپ ارسال می‌کند، اطلاعاتی بدست آورید. این نرم‌افزارها همچنین به شما امکان می‌دهند تا به اطلاعات بیشتری نیز دسترسی پیدا کنید مانند پیام‌های متنی، مکالمات تلفنی، تصاویر، حساب‌های شبکه‌های اجتماعی، تاریخچه مرورگر و بیشتر، تا تصویر کاملی از فعالیت آنلاین همسر یا شریک خود داشته باشید.

پرسش‌های متداول

آیا ارتباطات در اسنپ‌چت قابل پیگیری هستند؟

نرم‌افزارهای کنترل اسنپ‌چت می‌توانند پیام‌های ارسالی و دریافتی در برنامه را پیگیری کنند. با استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید پیام‌های ارسالی و دریافتی داخل اپلیکیشن اسنپ‌چت را مشاهده کنید.

آیا کسی می‌تواند فعالیت اسنپ‌چت من را ردیابی کند؟

کسی می‌تواند از یک برنامه نصب شده بر روی تلفن همراه شما برای ردیابی فعالیت اسنپ‌چت شما استفاده کند. با این حال، برای این کار، ابتدا باید به صورت فیزیکی به دستگاه شما دسترسی داشته باشد.

آیا اسنپ‌چت بر روی تلفن همراه قابل ردیابی است؟

قابلیت نفوذ به تلفن همراه کسی و مشاهده پیام‌های رسانه‌ای از جمله اسنپ‌چت، واقعیت دارد. همچنین می‌توان موقعیت دستگاه آنلاین را ردیابی کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ردیابی پنهان تلفن همراه، لطفاً مقاله را مشاهده کنید.
به نظر شما واقعیت دارند یا خیر؟ باید با کودکانتان در مورد خطرات استفاده از پلتفرم‌های مثل اسنپ‌چت صحبت کنید. این کار می‌تواند هم شما و هم کودکانتان را از تعداد زیادی رنج و شرم جلوگیری کند.

مشکلات حل شده شامل:

  • نحوه کنترل و نظارت بر روی پیام‌های اسنپ‌ چت دوست پسر
  • نحوه کنترل و نظارت بر روی پیام‌های دوست دختر
  • نحوه کنترل و نظارت بر روی حساب اسنپ‌چت همسر
  • نحوه کنترل و نظارت بر روی اسنپ‌چت همسر

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور