آیا راهی رایگان برای ردیابی فعالیت دوستان در واتس‌اپ آنلاین هم وجود دارد؟ واتس‌اپ یکی از محبوب‌ترین برنامه‌ها در سراسر جهان است زیرا نه تنها کاربر پسند است بلکه سرعت آن نیز بسیار بالاست؛ شما می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها و متن خود را با سرعتی فوق العاده ارسال کنید. با این حال، واتس‌اپ ممکن است مشکلاتی داشته باشد. احتمال وجود اینکه فرزندان شما از آن برای ارتباط با غریبه‌ها استفاده کنند، به طوری که ممکن است قربانی قرار بگیرند، و همچنین بسیاری از کارمندان ممکن است در ساعات کاری برای استفاده شخصی از آن استفاده کنند.

بهترین راه برای نظارت بر عزیزان یا کارمندان شما، استفاده از برنامه‌های جاسوسی است، تا بتوانید مطمئن شوید که آنها ایمن هستند و کارمندان در حین کارشان دست‌افتاده نشده‌اند. به هر نحوی که باشد، تا زمانی که به اینترنت متصل هستند، شما می‌توانید به طور کامل و کاملا از راه دور آن‌ها را نظارت کنید.

برنامه ردیابی واتساپ به شما اجازه می دهد تا فعالیت های واتساپ مخاطبین خود را، از جمله زمان آخرین بازدید آنها، ردیابی کنید حتی اگر ایشان آفلاین شده باشند!

در بازار برنامه های مختلفی برای ردیابی موجود است که انتخاب یکی از آنها سخت است. در این مقاله، درباره دو برنامه ردیابی آنلاین واتساپ، چت واچ و اسپای 24 خواهید خواند. با ادامه مطلب تا انتها، اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین برنامه را خواهید گرفت.

ویژگی آخرین بازدید در واتساپ:

این ویژگی طراحی شده تا به دوستان شما امکان ارسال پیام بدهد و هر پنج ثانیه سرور را بررسی می کند؛ اگر ویژگی آخرین بازدید را روشن کنید، مخاطبین شما آخرین زمانی که آنلاین شده اید را مشاهده می کنند و همچنین می توانند ببینند که پیامشان توسط شما دیده شده یا نه. با خاموش کردن این ویژگی، آنها قادر نخواهند بود ببینند شما آنلاین هستید یا آفلاین.

ویژگی آخرین بازدید در واتساپ:

برای تنظیم این ویژگی به قسمت تنظیمات 🔜 حریم خصوصی🔜 آخرین بازدید و آنلاین بروید؛ در بخش «چه کسی می تواند آخرین بازدید من را ببیند»، یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید:

همه

تمام مخاطبین

تمام مخاطبین به جز

هیچ کس

و در بخش «چه کسی می تواند وقتی آنلاین هستم را ببیند»، می توانید گزینه «همه» و یا «همانند آخرین بازدید» را انتخاب کنید.

تمام تنظیمات حریم خصوصی مزایا و معایبی دارند؛ اگر مخاطب شما ویژگی آخرین بازدید واتساپ را خاموش کرده باشد، شما نمی توانید ببینید چند بار آنلاین شده است مگر اینکه از یک برنامه ردیابی واتساپ استفاده کنید.

یک ردیابی واتساپ چه کاری انجام می دهد؟

امنیت در واتس اپ بسیار مهم است، به همین دلیل نفوذ به حساب های واتس اپ دیگران بسیار سخت است. واتس اپ ترکرها برای ردیابی فعالیت های واتس اپ افراد طراحی شده اند. این ترکرها در پس زمینه فعالیت می کنند، بنابراین هیچ کس نمی تواند بفهمد که شما این فعالیت را انجام می دهید، زیرا در صفحه اصلی گوشی هدف قابل مشاهده نیست. بزرگترین ویژگی آنها این است که آنتی ویروس ها و فایروال ها قابل تشخیص آنها نیستند. با این حال، زمانی که در پس زمینه فعالیت می کنند، باعث استفاده زیاد از باتری شده و داده های بسیاری جمع آوری می کنند. با این حال، برخی از اپلیکیشن های ترکر تلاش می کنند تا حداقل استفاده از باتری را داشته باشند تا کاربر گوشی هدف شبهه ای نداشته باشد.

ویژگی آخرین بازدید در واتساپ:

بسیاری از اپلیکیشن های ترکر واتساپ ادعا می کنند که می توانند این برنامه امن را ردیابی کنند، اما به نظر می رسد که این بسیار سخت است و کاربران نیاز به کمک حرفه ای دارند. در ادامه بهترین ترکر آنلاین واتس اپ را به شما نشان می دهیم، سپس درباره Chatwatch به تفصیل صحبت خواهیم کرد.

پیشنهاد مطالعه :  هک سایت واتساپ وب (هک واتساب با سایت)+ ۳ روش راحت و قطعی!

ردیاب واتس‌اپ برتر اندرویدبهترین ردیاب واتس‌اپ آیفوناندروید:آی‌اواس:

 1. ChatWatch
 2. SPY24
 3. WaLog
 4.  WaStat
 5. WhatsApp Tracker
 6. Whatster Screen Time Tracker.
 7. ChatTrack Online Tracker
 8.  OnlineNotify

چیست چت‌واچ (Chatwatch)؟

چت‌واچ یک اپلیکیشن ردیابی پیشرفته برای واتساپ است. این شرکت در مکزیک واقع شده و وب‌سایت رسمی آن https://chatwatch.net/ است. این برنامه به شما کمک می‌کند تا فعالیت مخاطبانتان در واتساپ را پیگیری کنید. بیشتر برای نظارت بر دوستان، اعضای خانواده یا کارمندان در استفاده از واتساپ و مقایسه الگوهای گفت‌وگو استفاده می‌شود. نکته بزرگ در مورد چت‌واچ این است که اگر مخاطبان هدف لحظه آخر دیده نشده را پنهان کرده باشند، هنوز هم می‌توانید زمانی که آن‌ها آنلاین بوده‌اند و زمان خروج آن‌ها را ببینید. همچنین چت‌واچ به شما اطلاع خواهد داد که مخاطبان شما چقدر با یکدیگر گفتگو کرده‌اند. علاوه بر این، هوش مصنوعی به شما می‌گوید که آن‌ها به خواب رفته‌اند و در یک زمان خاص چند مخاطب با یکدیگر صحبت کرده‌اند.

تمام اطلاعات جمع‌آوری شده سپس الگوریتم‌های پیشرفته یک گزارش ساده را به شما می‌دهد که آسان برای خواندن و درک است. شما می‌توانید به حساب واتساپ خود روی کامپیوترتان بروید و برای دو دستگاه آندروید و آی‌اواس جاسوسی کنید. این علاوه بر امن، بسیار کارآمد است.

ویژگی‌های Chatwatch:

ویژگی‌های شات‌واچ به شرح زیر است:

اعلان‌ها: این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که بدانید زمانی که کسی در واتساپ آنلاین شده است، به شما اطلاع دهد. اگر آن شخص به شما پاسخ نداده باشد، شما می‌دانید که آن شخص آنلاین است یا نه.

تاریخچه آنلاین: این تاریخچه آنلاین به شما کمک می‌کند تا ببینید چقدر زمان آنها را برای مکالمه آنلاین یا در واتساپ صرف کرده‌اند. شما می‌توانید زمان آخرین بازدید و همچنین زمانی که آنها آنلاین بودند را ببینید.

احتمال چت: شما می‌توانید دو مخاطب خود را انتخاب کنید و شات‌واچ با مقایسه زمانی که آنها در واتساپ چت می‌کردند، به شما احتمال چت را بگوید که آیا آنها در زمان یکسان آنلاین بوده‌اند یا نه.

به دیدگاه های Chatwatch برای دوستان و خانواده خود ردیابی کنید و زمانی که آنها در واتساپ آنلاین هستند را بررسی کنید. با استفاده از این برنامه می توانید الگوی چت ها را مقایسه کرده و استفاده از واتساپ دوستان، اعضای خانواده یا کارمندان را نظارت کنید. مهمترین ویژگی Chatwatch این است که اگر مخاطبان هدف پوشش آنلاین خود را مخفی کرده اند، شما هنوز می توانید زمانی که آنها آنلاین بودند و زمانی که خارج شدند را مشاهده کنید. همچنین Chatwatch به شما می گوید که مخاطبان شما چقدر با هم چت کرده اند و در چه زمانی به خواب رفته اند و چند بار در روز با هم صحبت کرده اند.

ویژگی‌های Chatwatch:

تمام اطلاعات جمع آوری می شوند و الگوریتم های پیشرفته به شما گزارشی ساده و قابل درک ارائه می دهد. شما می توانید از حساب واتساپ خود روی کامپیوتر خود استفاده کرده و برای اندروید و iOS هر دو برنامه را نصب کنید. استفاده از این برنامه نه تنها ایمن است بلکه با کارایی بالا همراه است.

وب سایت به طور منظم اسکن می شود تا بازدید شما ایمن باشد. کودکان زیر 13 سال اجازه خرید محصول را ندارند. قانون حفاظت از حریم خصوصی کودکان آنلاین (COPPA) به والدین کنترل کودکان را می دهد. تیم پشتیبانی با پاسخ به ایمیل شما در صورت داشتن هرگونه سوال، پاسخگو است. مشتریان می توانند به مدت سه روز از این برنامه به صورت رایگان استفاد.

Chatwatch می‌تواند برای دستگاه‌های اندروید و آیفون دانلود شود.

برای دانلود Chatwatch برای دستگاه‌های iOS

می‌توانید به فروشگاه App Store بروید.

و برای دستگاه‌های اندروید، می‌توانید از Google Play استفاده کنید.

همچنین می‌توانید به وب سایت رسمی Chatwatch مراجعه کنید. این برنامه به شما کمک می‌کند تا به الگوهای استفاده از واتساپ دوستان، خانواده یا کارمندانتان نظارت داشته باشید و برنامه Chatwatch آماده پاسخگویی به سؤالات شما است.

چرا به خدمات چت واچ نیاز دارید؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است شما به این برنامه نیاز داشته باشید. والدین ممکن است بخواهند بدانند که کدام شخص به شخصی است که نوجوانشان به او پیام می‌دهد. کارفرمایان می‌خواهند بدانند چرا کارکنانشان در ساعات کاری از واتساپ بیش از حد استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه :  هک کد واتساپ | مواظب هک شدن با کد تایید 6 رقمی باشید!

این برنامه جدید همچنین دارای کنترل‌های امنیتی است که هیچ کس نمی‌تواند آن را هک کند. چت واچ ادعا می‌کند که می‌تواند به شما گزارشی حاوی تمام اطلاعات را بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات شما با یک شخص ثالث ارائه دهد.

شروع آزمایش رایگان ۳ روزه خود را با چت واچ کنید.

 • هفتگی: 3.99 دلار / هفته
 • ماهانه: 11.99 دلار / ماه
 • سالیانه: 89.99 دلار / سال

چگونه چت واچ کار می‌کند؟

این برنامه ادعا می‌کند که بر اساس هوش مصنوعی ساخته شده است و تمام داده‌ها را جمع آوری کرده و با استفاده از الگوریتم، رفتار آینده را پیش‌بینی می‌کند.

داده‌های چت واچ بر اساس فعالیت‌های آنلاین یا آفلاین مخاطبین ساخته می‌شود. بدون توجه به اینکه آیا آنها مخاطب را مخفی کرده‌اند یا نه. برنامه به طور دائم در حال پیگیری است، به طوری که برنامه می‌تواند به شما درباره عادات چت کردن مخاطبینتان و الگوی خواب آنها اطلاع دهد.

برای دانلود این برنامه، فقط 19.3 مگابایت فضا نیاز است و با اندروید، آیفون (iOS 11.0 یا بالاتر)، آیپاد تاچ (iOS 11.0 یا بالاتر)، مک 11.0 یا بالاتر و مک با چیپ اپل M1 یا بعدتر سازگار است. استفاده از آن آسان است، شما فقط باید شماره واتساپ کاربر هدف را در چت واچ وارد کنید. با توجه به اشتراک شما، می‌توانید چت های بیشتر از دو شماره واتساپ را ردیابی کنید.

چگونه چت واچ کار می‌کند؟

مزایای استفاده از چت واچ

ردیابی آنلاین واتساپ چندین مزیت دارد. در ابتدا، والدین می‌توانند نوجوانانی که بیشتر وقت خود را صرف چت کردن می‌کنند را ردیابی کنند تا از آسیب دیدن آنها به دست دزدان آنلاین و کلاهبرداران آنلاین جلوگیری کنند. کارفرمایان هم می‌توانند فهرست چت کارکنان خود را بررسی کنند تا به روز با آخرین معاملات باشند. و در آخر، اعضای خانواده و دوستان می‌توانند در صورت شک در مورد رفتار عجیب و غریب عزیزانشان، آنها را نظارت کنند. هیچ چیز بدتر از احساس توانگریزی نیست. چت واچ به شما کمک خواهد کرد تا با ردیابی وضعیت آنلاین، حقیقت را در مورد رفتار مخاطبینتان بفهمید.

در کل، الگوریتم‌های پیشرفته این برنامه مانیتورینگ به شما کمک خواهند کرد تا الگوی رفتار مخاطبین خود را بررسی کنید تا بتوانید به اقدامات آنها در آینده پی ببرید.

به طور خلاصه، برنامه جدیدی به نام “چت واچ به کاربران اجازه می‌دهد که بصورت ترسناکی دوستان خود را روی واتساپ ردیابی کنند”. این برنامه می‌تواند به افراد بگوید که دوستانشان چقدر از واتساپ استفاده می‌کنند و حتی زمانی که هر روز به خواب می‌روند، تخمین بزنند، همانطور که Lifehacker گزارش داده است.

آیا chatwatch.net کلاهبرداری است یا قانونی؟

بر اساس نظرات موجود در https://www.scamadviser.com/check-website/chatwatch.net، نمی‌توان قطعی بگوییم که این سایت قانونی یا غیرقانونی است.

سایت Scamadviser با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی از جمله محل قرار گیری سرور، گواهی SSL، مالک دامنه و منابع دیگر، تمام وب‌سایت‌ها را ارزیابی می‌کند و نمی‌توانند به این وب‌سایت امتیاز بالا بدهند. آنها نقاط قوت و ضعف این وب‌سایت را به شرح زیر بیان می‌کنند:

نقاط قوت: گواهی SSLD معتبر است، این وب‌سایت چندین سال است که فعال است، امنیت وب‌سایت توسط فیلتر DNS تأیید شده است و هیچ برنامه مخرب یا فعالیت فیشینگ با استفاده از فلش شروع نشده است.

نقطه ضعف: تعداد بازدیدکنندگان وب‌سایت کم است و بازدیدکنندگان در سایت Scamadviser به Chatwatch رای تقلب داده‌اند.

SPY24 چیست؟

نرم افزار SPY24 یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های جاسوسی موبایل است که با ویژگی‌های مختلفش به شما کمک می‌کند تا از فعالیت فرزندانتان در اینترنت مطلع شوید تا بتوانید درست و به موقع تصمیم بگیرید. SPY24 مشتریان را با ۳۰ روز آزمایشی ارائه می‌دهد که به آنها کمک می‌کند تا ویژگی‌های مختلف را بررسی کرده و بهترین برنامه‌ای که به آن علاقمند هستند را بخرند. شما می‌توانید آن را برای اندروید، آیفون، MacOS و ویندوز بخرید. در ادامه با ویژگی فوق العاده SPY24 به نام ردیابی واتساپ آشنا خواهیم شد.

SPY24 چیست؟

یکی از ویژگی‌ های بزرگ SPY24، ردیابی رسانه‌های اجتماعی است؛ زیرا رسانه‌های اجتماعی ممکن است منجر به تأثیرات منفی در بدن و روان ما شوند و باعث می‌شوند که از مسیر درست پیش نرویم. به عنوان مثال، آنها ممکن است با ما بازی کنند، اخبار دروغ را منتشر کنند، نگرش‌های ناواقعی از زندگی دیگران را به ما نمایش دهند و فشارهای هم‌سالانه را بر روی ما ایجاد کنند. در این دوره، ما باید هنگام استفاده از رسانه‌های اجتماعی، مراقب باشیم تا از بیماری‌های جسمی و هر گونه خطری جلوگیری کنیم و همچنین از افسردگی که ناشی از مقایسه زندگی خود با دیگران در این رسانه‌ها رخ می‌دهد، جلوگیری نماییم.

پیشنهاد مطالعه :  هک واتساپ از طریق ایمیل (مواظب ایمیل های مخرب خود باشید!)

ویژگی ردیابی واتساپ SPY24 به والدین اجازه می دهد تا فعالیت کودکان خود را در واتساپ ردیابی کنند، زیرا کودکان بیشتر از وقت خود را در این پلت فرم صرف می کنند. آنها می توانند تماس ها، صداها و یادداشت ها را بدون نیاز به روت کردن نظارت کنند و اگر کودکان قابلیت “آخرین بازدید” خود را خاموش کرده باشند، والدین می توانند هنوز هم مشاهده کنند که کودکانشان چقدر زمان آنلاین هستند، همچنین زمان خواب و بیدار شدن آنها را نیز می تواند ردیابی کند. با توجه به اینکه بسیاری از نوجوانان تا دیری در شب با دوستان خود از طریق واتساپ چت می کنند، استفاده از SPY24 به والدین کمک می کند تا از عادت های ناسالم نوجوانانشان آگاه شوند.

در ضمن، این می تواند به کارفرمایان کمک کند تا فعالیت های واتساپ کارکنان خود را در ساعات کاری ردیابی کنند. در نهایت، ممکن است برای نظارت بر دوستانی که به شکل مشکوکی عمل می کنند، مفید باشد. این برنامه با سیستم عامل های iOS و Android سازگاری جدیدتری دارد.این برنامه دارای چند ویژگی نظارتی است. SPY24 موقعیت جغرافیایی در زمان واقعی را ردیابی کرده و آن را صادر می کند. همچنین فعالیت های برنامه های دیگر شامل برنامه های رسانه های اجتماعی را مدیریت می کند. برای کاربران iOS ، iCloud را نظارت می کند. این برنامه داده ها را با رمزنگاری بالا همگام می کند، صادر می کند و دانلود می کند.

نتیجه‌گیری:

با توجه به موارد ذکر شده، ما توصیه می‌کنیم از ردیاب واتساپ SPY24 استفاده کنید زیرا این شرکت یک آزمایش رایگان 30 روزه ارائه می‌دهد، در حالی که Chatwatch تنها یک آزمایش رایگان 2 روزه دارد. علاوه بر این، تیم پشتیبانی SPY24 در طول شبانه‌روز در دسترس است. همچنین، شما می‌توانید به نسخه وب سایت در زبان‌های مختلف دسترسی داشته باشید، بنابراین هیچ برنامه‌ای بهتر از SPY24 برای ردیابی آخرین بازدید، گفتگوها، تماس‌ها و پیام‌های صوتی در واتساپ وجود ندارد. ما با اطمینان کامل می‌گوییم که این پست در ایران سوشیال برای شما مفید خواهد بود. شاید مقالات دیگر ما مانند مقاله در مورد آشنایی با 15 فیلتر شکن واتساپ قوی معرفی پروکسی قوی تلگرام نیز برای خوانندگان جالب باشد.

جواب و سوال:

چگونه می‌توانم با رایگان کردن کسی را در واتساپ آنلاین ردیابی کنم؟

ردیاب‌های واتساپ برنامه‌های ردیاب رایگان هستند که می‌توانید از آن‌ها برای نظارت بر فعالیت آنلاین دیگران در واتساپ استفاده کنید. با این حال، شما نمی‌توانید تماس‌های واتساپ را ردیابی کنید. رمزنگاری پایان به پایان تماس واتساپ شما از ضبط شدن جلوگیری می‌کند. بنابراین، ردیابی مکالماتی که به کد تبدیل شده‌اند، دشوار است.

استفاده از برنامه ردیابی قانونی است یا خیر؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، برنامه‌های جاسوسی برای نظارت بر فعالیت‌های کودکان و کارکنان طراحی شده‌اند. دسترسی به محتوای تلفن همراه دیگران بدون رضایت آن‌ها جرم است. مجازات بسته به قانون کشور شما متفاوت است. همچنین، لیستی از فعالیت‌هایی که در قانون حفاظت از داده‌ها و حریم خصوصی در سراسر جهان به عنوان جرم در نظر گرفته می‌شود وجود دارد.

آینده برنامه‌های ردیاب واتساپ چیست؟

چند سال پیش معمول بود که به پیام‌های فرزندان خود جاسوسی کنید، اما اکنون معمول است که کارکنان خود را نظارت کنید زیرا ویروس کرونا باعث شده است که سازمان‌ها به صورت راه دور کار کنند و این مسئله به تعقیب و تحقیق بیشتر و معمول تر می‌شود.

آیا می‌توانم پیام‌های حذف شده در واتساپ را پیگیری کنم؟

هر ایمیل و پیام چت کد دارد. اگر کدها را بدست آورید، می‌توانید آن‌ها را پیگیری کنید.

آیا می‌توان موقعیت جغرافیایی پیام واتساپ را پیگیری کرد؟

خیر، از پیام ارسال شده در واتساپ نمی‌توان موقعیت جغرافیایی را پیگیری کرد.

هزینه اشتراک در Chatwatch چقدر است؟

هزینه این طرح Chatwatch 11.99 دلار در ماه است.

ترجمه و منبع اصلی این مقاله سایت SPY24

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور