در سال های اخیر پیشرفت چشمگیر تکنولوژی و گسترش شبکه های وای فای سبب شده است که میزان هک وای فای در سر تاسر جهان افزایش پیدا کند و کاربران بسیاری نگران نفوذ هکر های اینترنتی و افراد نا آشنا به شبکه های وای فای مورد استفاده آنها باشند؛ در این مطلب به بررسی موضوع آموزش هک WI-FI می پردازیم و روش های مختلفی را به شما معرفی می کنیم که شما با بکار گیری این روش ها می توانید از طریق کامپیوتر، برنامه ترموکس و یا گوشی هوشمند اندرویدی خود به منظور هک کردن شبکه های وای فای اقدام کنید. بیشتر بخوانید:  هک چیست و هکر کیست؟

آموزش روش های مختلف هک وای فای

ترموکس چیست و چه قابلیت هایی دارد

پیش از اینکه به سراغ بررسی کردن موضوع آموزش هک وای فای با ترموکس برویم بهتر است در ابتدا نرم افزار کاربردی و محبوب ترموکس را به طور خلاصه به شما معرفی کنیم و کمی از قابلیت ها و کاربرد های این برنامه اندرویدی صحبت کنیم، آیا تا به حال نام نرم افزار ترموکس را در جایی شنیده اید؟ آیا در رابطه با قابلیت های بسیار زیاد و کاربرد های متنوع این نرم افزار اطلاعاتی در اختیار دارید؟ در حقیقت نرم افزار ترموکس یک اپلیکیشن کاربردی و پرطرفدار مختص به سیستم عامل اندروید می باشد که وظیفه ی اصلی آن شبیه سازی ترمینال سیستم عامل لینوکس می باشد، در ادامه به یکی از مهمترین کاربرد های نرم افزار ترموکس که همان هک کردن شبکه های وای فای می باشد می پردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ترموکس چیست و چه قابلیت هایی دارد

هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از نرم افزار پرطرفدار و کاربردی ترموکس

همان طور که در قسمت قبلی این مقاله گفته شد یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین قابلیت ها و کارایی های نرم افزار ترموکس هک وای فای می باشد اما لازم به ذکر است که کاربرد های متنوع نرم افزار ترموکس فقط به هک شبکه های وای فای محدود نمی شود بلکه کاربران این اپلیکیشن اندرویدی می توانند با استفاده از اطلاعات و داده های علم برنامه نویسی به منظور هک کردن انواع مختلف گوشی های اندرویدی و حساب های کاربری افراد در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله اپ های اینستاگرام، تلگرام و واتساپ اقدام کنند، استفاده از این نرم افزار چندان سخت نیست و شما می توانید به راحتی هک وای فای با استفاده از نرم افزار ترموکس را آموزش ببینید اما برای استفاده از برنامه ی ترموکس و هک کردن شبکه های وای فای لازم است کمی با علم برنامه نویسی و برنامه های هکری آشنایی داشته باشید.

هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از نرم افزار پرطرفدار و کاربردی ترموکس

استفاده از برنامه Wifite در ترموکس برای هک وای فای

یکی از برنامه های شناخته شده و پرطرفداری که به منظور هک وای فای در اینترنت و فروشگاه گوگل پلی در دسترس کاربران قرار گرفته است برنامه کاربردی و محبوب wifite می باشد، یکی از مزیت های این برنامه ی کاربردی این است که شما می تواند این برنامه را بر روی ترموکس نیز نصب کنید و با استفاده از ابزار های مختلفی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد به هک کردن شبکه وای فای بپردازید؛ در حقیقت برنامه wifite به منظور تست شبکه های وای فای ایجاد شده است و امکان تست نفوذ افراد ناشناس و سارقان اینترنتی را به شبکه های وای فای نیز برای شما ایجاد می کند.

برای دانلود ابزار WiFite Github

هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از نرم افزار پرطرفدار و کاربردی ترموکس

چگونه باید ویفایت (Wifite) را در ترموکس نصب کنیم:

برای نصب ویفایت (Wifite) در محیط ترموکس، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

چگونه باید ویفایت (Wifite) را در ترموکس نصب کنیم:
 1. نصب ترموکس:
  در ابتدا، اگر ترموکس را نصب نکرده‌اید، می‌توانید از گوگل پلی یا منابع دیگر، این اپلیکیشن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید.
 2. باز کردن ترموکس:
  اپلیکیشن ترموکس را اجرا کنید تا به محیط خط فرمان وارد شوید.
 3. نصب پیشنیازها:
  قبل از نصب ویفایت (Wifite)، باید پیشنیازهای مورد نیاز را نصب کنید. برای این کار، دستورات زیر را به ترتیب در ترموکس وارد کنید:
  pkg update
  pkg upgrade
  pkg install git python
 1. نصب ویفایت (Wifite):
  پس از نصب پیشنیازها، می‌توانید ویفایت (Wifite) را از طریق git نصب کنید. دستورات زیر را وارد کنید:
  git clone https://github.com/derv82/wifite2.git
  cd wifite2
  chmod +x wifite.py
 1. اجرای ویفایت (Wifite):
  حالا می‌توانید ویفایت (Wifite) را اجرا کنید. دستور زیر را وارد کنید:
  ./wifite.py

با اجرای این دستور، ویفایت (Wifite) شروع به کار خواهد کرد و شما می‌توانید با استفاده از دستورات مختلف، تنظیمات و ابزارهای آن کار کنید.

با این مراحل، ویفایت (Wifite) را در محیط ترموکس نصب کرده و آماده به کار خواهید بود. برای استفاده از ابزار، بهتر است با دستورات و قابلیت‌های آن آشنا شوید.

نحوه ی استفاده از برنامه ی autoScript برای هک کردن شبکه های وای فای

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و آسان برای هک کردن شبکه های وای فای می گردید که یادگیری اصول و روش هک کردن شبکه های وای فای از طریق آن برنامه برای شما راحت و قابل فهم باشد حتما به برنامه محبوب autoscript مراجعه کنید؛ این برنامه ی محبوب و پرکاربرد بر روی سیستم عامل لینوکس قابل اجرا می باشد، شما برای هک شبکه های مختلف وای فای می توانید از این برنامه کاربردی استفاده کنید؛ برای دریافت برنامه ی autoscript از منابع معتبر و قابل اطمینان استفاده کنید.

هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از نرم افزار پرطرفدار و کاربردی ترموکس

نحوه ی استفاده از برنامه ی Routersploit به چه صورت می باشد

افرادی که به موضوع هک کردن شبکه های وای فای و علم برنامه نویسی علاقه مند هستند ممکن است تا به حال نام این برنامه ی شناخته شده و کاربردی را در جایی شنیده باشند؛ اما برنامه ی Routersploit چیست و چه قابلیت هایی دارد؟ شما می توانید به منظور هک وای فای در ترموکس از برنامه ی Routersploit استفاده کنید؛ در واقع نحوه ی استفاده از این برنامه شباهت زیادی به نحوه ی هک کردن شبکه های وای فای از طریق Metasploit دارد، این برنامه مختص به سیستم عامل لینوکس طراحی شده است و می تواند تست های مختلفی از جمله تست نفوذ را بر روی شبکه های وای فای انجام دهد؛ یکی از مزیت های استفاده از این برنامه ی کاربردی برای هک کردن شبکه های وای فای مختلف این است که شما می توانید با بکارگیری این برنامه به راحتی از روش brute force attack استفاده کنید.

نحوه ی استفاده از برنامه ی Routersploit به چه صورت می باشد

روش brute force attack یکی از روش های هک کردن شبکه های وای فای می باشد که می توانید این روش را به منظور هک کردن حساب کاربری اشخاص در شبکه های اجتماعی و فضاهای مجازی مختلف به کار ببرید؛ یک هکر اینترنتی با استفاده از این روش هکری می تواند تعداد زیادی از رمز های عبور را بر روی شبکه های مختلف تست کند و با حدس زدن رمز عبور شما به حساب کاربری یا شبکه ی وای فای مورد استفاده ی شما وارد می شود، البته امروزه روش های زود بازده تر و آسان تری برای هک کردن ایجاد شده اند که باعث می شود میزان استفاده از این حملات پایه ای و قدیمی از سوی هکر های اینترنتی کمتر شود.

آموزش هک وای فای با گوشی

تا به اینجا در خصوص آموزش هک وای فای با کامپیوتر و استفاده از نرم افزار ترموکس به منظور هک کردن شبکه های اجتماعی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم، حالا بهتر است به موضوع هک وای فای با استفاده از گوشی های اندرویدی بپردازیم؛ در سال های اخیر هکر های اینترنتی برنامه ها و اپلیکیشن های مختلفی به منظور هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از گوشی های اندرویدی ایجاد کرده اند که در ادامه ی این مطلب به توضیح نحوه ی استفاده ی برخی از این اپ ها و برنامه های هکری محبوب خواهیم پرداخت، لازم به ذکر است که شما برای استفاده از این روش ها به اندروید ۵ و بالاتر از آن یا یک گوشی اندرویدی روت شده نیاز دارید.

آموزش هک وای فای با گوشی

آموزش هک وای فای با اندروید

ممکن است این سوال برای برخی از کاربران پیش آمده باشد که منظور از روت کردن گوشی های اندرویدی چیست و روت کردن این گوشی های هوشمند چگونه انجام می شود؟ پیش از آغاز بررسی این موضوع باید به این نکته ی مهم اشاره کرد که اگر نسخه ی اندروید گوشی تلفن همراه یا تبلت شما اندروید ۵ یا بیشتر از ۵ است شما برای هک کردن شبکه های وای فای احتیاجی به روت کردن گوشی اندرویدی خود نخواهید داشت زیرا بسیاری از این اپ ها و برنامه های هکری برای هک وای فای بر روی سیستم عامل شما اجرا می شود اما اگر از آن دسته از کاربرانی هستید که از گوشی های تلفن همراه با اندروید کمتر از ۵ استفاده می کنید لازم است که ابتدا روت شدن گوشی های اندرویدی را آموزش ببینید.

آموزش هک وای فای با اندروید

استفاده از برنامه ی کاربردی و محبوب Wifi WPS WPA Tester برای هک کردن شبکه های وای فای به چه صورت انجام می شود

یکی از برنامه های پرطرفدار و شناخته شده ای که در سال های اخیر به منظور هک وای فای و تست نفوذ به شبکه های وای فای مختلف ایجاد شده است و مورد توجه تعداد بسیار زیادی از کاربران اینترنت و فضاهای مجازی قرار گرفته است برنامه ی محبوب Wifi WPS WPA Tester می باشد؛ همان طور که از نام این اپلیکیشن می توان حدس زد این اپ در حقیقت به منظور تست نفوذ هکر های اینترنتی و افراد ناشناس به شبکه های وای فای ایجاد شده است و از الگوریتم هایی استفاده می کند که می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن رمز عبور شبکه های وای فای را شناسایی کنند و به این ترتیب یکی از اپلیکیشن های کاربردی در زمینه ی هک وای فای به شمار می رود.

 برنامه ی کاربردی و محبوب Wifi WPS WPA Tester برای هک کردن شبکه های وای فای

نحوه هک کردن شبکه های وای فای با استفاده از برنامه ی محبوب Aircrack-ng به چه صورت می باشد

یکی دیگر از برنامه هایی که شما می توانید به منظور هک وای فای مورد استفاده قرار دهید اپلیکیشن Aircrack-ng می باشد، این اپ به کاربران سیستم عامل اندروید اختصاص دارد و از نسخه های اندروید ۵ و بالاتر از آن پشتیبانی می کند؛ استفاده از این اپلیکیشن ممکن است به صرف زمان های طولانی و انرژی زیادی نیاز داشته باشد که یکی از معایب آن می باشد پس اگر برای هک وای فای زمان زیادی ندارید بهتر است از این اپلیکیشن صرف نظر کنید، حتما به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که شما برای استفاده از این اپ در ابتدا می بایست گوشی اندرویدی خود را روت کنید.

نتیجه‌ گیری:

در نتیجه‌ گیری این مقاله که در مجله امنیت شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، می‌توانیم به این نتیجه برسیم که آموزش روش‌ های مختلف هک وای‌فای با استفاده از برنامه Wifite بسیار ارزشمند و ضروری است. امنیت شبکه‌ های بی‌سیم در دنیای امروز از اهمیت بالایی برخوردار است و این مقاله به شما نحوه استفاده از ابزاری قوی مانند Wifite را آموزش داده است.

با اطلاعات ارائه شده در این مقاله، شما به سادگی می‌توانید تست امنیت شبکه‌های وای‌فای خود را انجام داده و آسیب‌پذیری‌های احتمالی را شناسایی کنید. همچنین، اهمیت رعایت اصول اخلاقی و قوانین در استفاده از این ابزار نیز تأکید شده است.

در نهایت، با دقت به تمامی مراحل و تکنیک‌های ارائه شده، می‌توانید به عنوان یک حرفه‌ای در زمینه امنیت شبکه‌های وای‌فای فعالیت کنید و اطلاعات لازم برای مقابله با تهدیدات امنیتی در این زمینه را داشته باشید.

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

 • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
 • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
 • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
 • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
 • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
 • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور