سفارش هک اینستاگرام: اینستاگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار ها و شبکه های اجتماعی در سراسر دنیاست که امروزه، افراد زیادی از آن استفاده می کنند و طرفداران و علاقه مندان بسیار زیادی دارد. پیج های زیادی در دنیای Instagram وجود دارد و گاها حتی افراد به جز پیج هایی که برای کسب و کار خود می زنند، پیج های شخصی نیز برای خود درست می کنند و ممکن است که شخصی 3 یا حتی 4 اکانت مختلف در اینستاگرام داشته باشد.

امروزه میانگی هر کس دو اکانت مختلف برای خود دارد. بسیاری از افراد، هستند که یک اکانت برای خود دارند و بسیاری دیگر که حتی از آن یکی هک خیلی استفاده نمی کنند. ولی در مقابل این افراد، افرادی هم هستند که 3 یا حتی 4 پیج جدا برای خود دارند تا بتوانند از همه آنها استفاده کنند و برای هر کدام برنامه خاصی دارند.

همراه با اینستاگرام، عبارتی نیز وجود دارد که در چند سال اخیر یکی از پر بازدید ترین عبارات در گوگل است و سالانه افراد بسیار زیادی آن را در گوگل سرچ می کنند تا به هدف خاصی برسند. بله درست حدس زدید؛ این عبارت «هک اینستاگرام» است. بسیاری از افراد این قصد را دارند که هک کردن یک اکانت اینستاگرام را یاد بگیرند. ممکن است برایتان سوال شود که چرا باید هک اینستاگرام یاد بگیریم؟ چه روش هایی برای هک اینستاگرام وجود دارد؟ یا حتی اگر روش هایی که بلد هستیم، کار نکردند چه کار کنیم؟

در ادامه این مطلب در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا جواب سوالات بالا را به شما بدهیم و شما را با برخی از روش های ساده هک آشنا کنیم.

چرا باید هک اینستاگرام را یاد بگیریم؟

یکی از نکاتی که در دنیای کامپیوتر و اینترنت و در کل در دنیای دیجیتال وجود دارد این است که هیچ سیستم، کامپیوتر، شبکه مجازی یا … وجود ندارد که غیر قابل هک باشد. به طور کلی، عبارت «غیر قابل هک» یکی از اشتباه ترین عباراتی است که در دنیای دیجیتال از آن استفاده می شود و در 99 درصد از مواقع، معنای درستی ندارد.

در واقع هیچ سیستمی در جهان، غیر قابل هک نیست. ممکن است که امنیت یک شبکه اجتماعی یا سرور تا حدی بالا باشد که هک نشود ولی هیچ چیز 100% نیست و هر لحظه ممکن است که یک سیستم به راحتی مورد یک حمله سایبری قرار بگیرد و هک شود. ما باید هک اینستاگرام را به سه دلیل عمده یاد بگیریم که این دلایل، عبارتند از:

  1. هک نشدن: یکی از دلایل ابتدایی شناختن راه های هک، این است که بتوانید با مهندسی معکوس و شناختن راه های هک یک اکانت، امنیت اکانت خود را تا جایی که می توانید بالا ببرید.
  2. بازیابی پسورد اکانت: گاها این مشکل به وجود می آید که شما پسورد اکانت خود را فراموش می کنید و نمی توانید با روش های ساده اکانت را بازیابی کنید. شناختن برخی از راه های هک به شما کمک می کند که بتوانید پسورد خود را هک کنید و در واقع اکانت خود را بازیابی کنید.
پیشنهاد مطالعه :  ویژگی هکر خوب اینستاگرام چیست؟

این سه دلیل از مهم ترین دلایلی  است که به خاطر آن عبارت هک اینستاگرام، در گوگل زیاد سرچ می شود. البته دانستن تمام روش های هک اینستاگرام و توانایی انجام آن به هر نحو ممکن است بتواند برای شما به منبع درآمد نیز تبدیل شود.

روش های هک اینستاگرام

روش های هک اینستا را یاد بگیرید!

روش های هک اینستاگرام

در بالا هم گقته شد که در این مقاله تلاش داریم تا برخی از روش های هک اینستاگرام را به شما معرفی کنیم. اما نکته ای که باید به آن دقت داشته باشید، این است که این روش ها به طوری هستند که برای مثال با استفاده از یک ابزار یا کار ساده و خاصی بتوانید پیجی را هک کنید. شما در این مقاله راه های حرفه ای هک کردن یک اکانت اینستاگرام را یاد نخواهید گرفت اما با برخی از روش ها آشنا می شوید که در 80 درصد مواقع جواب می دهند و شما می توانید اکانت را هک کنید. در ادامه با چهار روش مهم و ساده هک آشنا می شویم.

1: کرک پسورد

کرک کردن پسورد یا بازیابی رمز عبور پیج مورد نظر شما، در واقع یکی از راحت ترین راه های هک یک اکانت اینستاگرام است. شما می توانید با پیدا کردن پسورد شخص، به راحتی به اکانت وی دسترسی پیدا کنید و روی وی نظارت داشته باشید و اینستاگرام وی را کنترل کنید. نرم افزار های خوبی برای کرک کردن پسورد وجود دارند که می توانید با سرچ کردن عباراتی مانند «پسورد کرکر»، «نرم افزار های بروت فورس» یا «نرم افزار هک پسورد» اینطور نرم افزار ها را پیدا کنید.

نکته دیگر درباره هک پسورد افراد، این است که اگر شخص مورد نظر شما آدم محتاطی است که برای هر بار استفاده کردن از اینستاگرام به اکانت خود وارد می شود و بعد از استفاده نیز از اکانت خود بیرون می آیند، می توانید با نرم افزار های کی لاگر، رمز وی را به دست بیاورید.

نرم افزار های کی لاگر، نرم افزار هایی هستند که تمامی کلیک هایی که روی کیبورد انجام می شود را ثبت کرده و برای شما ارسال می کند. شما به این شکل می توانید اکانت شخص مورد نظر را هک کنید.

کرک کردن پسورد

کرک کردن پسورد شبکه های اجتماعی برای هک کردنشان

2: فیشینگ

فیشینگ نیز یکی از کارآمد ترین راه های هک است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی اکانت شخصی که می خواهید را هک کنید. اما برای انجام این کار به دو چیز نیاز دارید. یک مهارت دو یک صفحه ورود به اینستاگرام جعلی و مهندسی اجتماعی بالا

در واقع فیشینگ به این معناست که شما حمله به اکانت فرد را از طریق یک صفحه ورود فیک انجام می دهید و وقتی شخص اطلاعات خود را در صفحه مورد نظر شما، ثبت کند، اطلاعات برای شما ارسال می شود و می توانید از آن استفاده کنید. اما دو مشکل؛ یک چطور همچنین صفحه را پیدا کنیم و دو چطور شخص را متقاعد کنیم که از لینک ما وارد شود.

پیشنهاد مطالعه :  هک تایید دو مرحله ای اینستاگرام

برای مشکل اول باید عرض کنم که در اینجا شما نیاز به دانش برنامه نویسی دارید. اگر توانستید تا صفحه مربوطه و مورد نظر خودتان را پیدا کردید که این کار را برای شما انجام دهد و قابل اعتماد باشد که فبها المراد (خوش به حالتان!) اما اگر پیدا نکردید، می توانید با دانش برنامه نویسی این صفحه را طراحی کنید یا از شخصی بخواهید که این کار را برای شما انجام دهد.

اما مشکل دوم؛ این مشکل شما نیز می تواند به راحتی توسط مهندسی اجتماعی برطرف شود. مهندسی اجتماعی یک رشته در دروس اجتماعی و جامعه شناسی یا حتی موضوعات سیاسی است که اشخاص می آموزند. اما در چند دهه اخیر این مفهوم وارد دنیای اطلاعات نیز شده است. مهندسی اجتماعی بتوانید با برقراری ارتباط شخص را مجاب به انجام کاری کنید که خودتان از شخص می خواهید. می توانید در مقاله «مهندسی اجتماعی چیست» به طور کامل با مهندسی اجتماعی آشنا شوید.

فیشینگ

فیشینگ چیست؟

3: دسترسی به گوشی فرد

یکی دیگر از روش های هک اینستاگرام شخص این است که به نحوی به گوشی شخص دسترسی پیدا کنید و با چک کردن اینستاگرام وی به راحتی او را هک کنید. شاید در دل خود بگویید این که هک کردن نیست، اما هک در لغت به معنی نفوذ است و شما با این کار هم توانسته اید که به اکانت شخص نفوذ کنید و اطلاعات مورد نظر خودتان را استخراج کنید.

این یکی از راحت ترین حالت های هک اینستاگرام افراد مختلف است. اینکه خیلی راحت گوشی فرد را در دستان خود بگیرید و اینستاگرام را باز کنید و کار هایی که می خواهید را به راحتی انجام دهید. البته دو راه برای دست یافتن به گوشی شخص وجود دارد. روش اول اینکه با مهندسی اجتماعی، گوشی فرد را دوستانه از خودش بخواهید و در روش دوم باید بدون اینکه شخص متوحه شود، گوشی اش را برداشته و از آن استفاده کنید.

نکته جالب دیگر درباره این روش هک این است که این روش نیز بیشتر به روش مهندسی اجتماعی انجام می شود و شما باید با مهندسی اجتماعی و با برقراری ارتباط گوشی را از شخص بگیرید.

هک با کوکی های سایت ها

مراقب کوکی های مرورگر باشید!

4: استفاده از کوکی ها

حتما تا به حال با پیام تایید فعالیت کوکی ها در مرورگر خود روبرو شده اید. معمولا وقتی وارد یک سایت جدید می شویم، سایت به ما اعلام می کند که اگر می خواهید، کوکی را تایید کنید. کوکی در واقع یک فایل از نوع متن است که اطلاعات ورود شما مثل یوزرنیم، شماره تلفن، ایمیل و از همه مهم تر پسورد را در خود نگه می دارد تا در دفعات بعد به ورود نیازی نداشته باشید.

شما می توانید با دسترسی به کوکی های مرورگر شخص مورد نظر خود، اطلاعات اکانت وی را در بیاورید و فرد را به راحتی هک کنید.

نکته مهم؛ آیا هک کردن اشخاص کار درستی است؟

یکی از سوالات بسیار مهم که قبل از هک اینستاگرام شخصی، باید از خود بپرسیم این است که هدف ما دقیقا از انجام دادن این کار چیست؟ آیا قصد اذیت کردن شخص را داریم؟ آیا به فرد مورد نظر شک داریم؟ یا آیا قصد داریم که رفتار فرزندمان را کنترل کنیم یا در دنیای مجازی مواظب او باشیم؟

پیشنهاد مطالعه :  هک کردن اینستاگرام با حملات فیشینگ

مسئله بسیار مهم درباره هک اینستاگرام این است که هیچ کدام از دلایل بالا منطقی و موجه نیستند و شما به خاطر هیچ کدام از دلایل بالا نمی توانید هک کردن اکانت کسی را درست جلوه بدهد.

هک به معنای نفوذ غیر قانونی یا نفوذ بدون اطلاع شخص است و شما به هر حال در حال انجام یک کار اشتباه و بد هستید. هیچ دلیلی نیز نمی تواند این عمل شما را توجیه کند. پس نکته مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر اکانت Instagram شخصی را هک کردید و  لو رفتید، به دنبال بهانه نگردید. چون بهانه ای برای منطقی نشان دادن این موضوع وجود ندارد.

سفارش هک اینستاگرام

سفارش هک اینستاگرام

سفارش هک اینستاگرام؛ آیا کار درستی است؟

قطعا هک کردن دیگران در اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی، یکی از نادرست ترین و غیر اخلاقی ترین کار هایی است که در دوره امروزه انجام می گیرد. نکته دیگر درباره سفارش هک اینستاگرام این است که هکر نیز به اطلاعات هک شده دسترسی دارد و نمی توان این ریسک را برای هک کردن افراد آشنا پذیرفت. در کل شما می توانید با بررسی وضعیت امنیت خود، اکانت خود را غیر قابل هک کنید و در اینستاگرام هک نشوید.

در این مقاله در شبکه امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم که شما را با انواع و اقسام روش های هک اینستاگرام آشنا شویم و سفارش هک اینستا را نیز به شما دوستان معرفی کنیم تا اگر قصد داشتید، با سفارش، به راحتی اطلاعات اکانت هک شده مورد نظر خود را به دست آورید.

سوالات متدوال

آیا می توان اینستاگرام را هک کرد؟

بله، هیچ شبکه اجتماعی در دنیا غیر قابل هک نیست و شما می توانید اینستا را هک کنید.

چه روش هایی برای هک اینستا وجود دارد؟

شما می توانید از روش هایی مثل کرک کردن پسورد، فیشینگ و چندین راه دیگر برای هک کردن یک اکانت Insta اقدام کنید.

اگر نشد اینستاگرام را هک کنیم، چکار کنیم؟

شما می توانید به راحتی برای هک اینستاگرام، سفارش دهید و ما اکانت را برای شما هک می کنیم.

هزینه هک یک اکانت پرایوت اینستاگرام چقدر است؟

بسته به شدت امنیت حساب مورد نظر، قیمت تفاوت دارد. قیمت هک یک اکانت اینستا، توافقی است.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور