اپلیکیشن اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین اپلیکیشن های در حال حاضر دنیا می باشد که در دسته اپلیکیشن های تجاری دنیا قرار می گیرد. امروزه تمام افراد اعم از مشهور و غیر مشهور از اینستاگرام استفاده می کنند و این کار را برای تشخیص دادن اکانت های اصلی سخت کرده است. ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال قصد داریم برای شما درباره اینکه تیک آبی اینستاگرام چیست، هک تیک آبی اینستاگرام و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای شما مطالبی را قرار دهیم؛ پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ما در ابتدای این مقاله می خواهیم برای شما درباره اینکه تیک آبی اینستاگرام چیست یک توضیح اجمالی دهیم و بعد درباره هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای شما توضیح دهیم و اگر شما می خواهید درباره تیک آبی بیشتر بدانید، برای شما مقالاتی زده ایم که می توانید آن را مطالعه نماید.

تیک آبی اینستاگرام یکی از قابلیت های این اپلیکیشن کاربردی می باشد. امروزه پیج های فیک (جعلی) که به اسم افراد مشهور و برند های مختلف برای سواستفاده زده می شود بسیار زیاد شده است؛ اینستاگرام برای آنکه کاربران از دست افراد سواستفاده گر در امان باشند و با خیال راحت خرید خود را انجام دهند و یا صفحه های افراد مشهور را دنبال کنند، تیک آبی را قرار داده است.

تیک آبی اینستاگرام هویت شما را تایید می کند و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام بستگی به یک سری شرایط دارد.اینکه می گویم تیک آبی هویت شما را تعیین می کند بدین معناست که اگر برند معروف و یا شخص مشهوری باشید دیگر نیاز نیست خودتان را ثابت کنید؛ زیرا تیک آبی شما را تایید می کند. در یک کلام می توان برای تعریف تیک آبی چنین گفت که : تیک آبی صحت صفحه اینستاگرام شما را تضمین می کند.

پیشنهاد مطالعه :  چگونه بفهمیم یک نفر چند پیج اینستا دارد؟ ( پیدا کردن پیج دیگران با شماره و ایمیل)

ما در این مقاله برای شما درباره هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام(Cost of getting a blue tick) مطالبی را قرار داده ایم؛ اگر شما علاقمند هستید که درباره هک تیک آبی اینستاگرام بیشتر بدانید ما در این باره برای شما مقاله ای جداگانه زده ایم.

اگر شما به دنبال صفحه یک فرد مشهور باشید و نام آن را در اینستاگرام سرچ بزنید، مشاهده می کنید که هزاران صفحه با نام آن ها بالا می آید و این اکانت ها، اکانت هایی هستند که توسط طرفداران آن ها زده شده است. حال اگر اکانت شخص حقیقی با دیگر اکانت ها تفاوتی داشته باشد ما می توانیم آن را با یک نگاه کوتاه تشخیص دهیم؛ این تفاوت همان تیک آبی است که فقط در شراط خاص به افراد خاص تعلق میگیرد و تمام افراد نمی توانند آن را داشته باشند، زیرا فرایند گرفتن تیک آبی اینستاگرام بسیار طولانی و بسیار پیچیده می باشد.

هک تیک آبی اینستاگرام

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام:

هر شخصی که در اینستاگرام تیک آبی میگیرد باید ویژگی داشته باشد :

  • یک ارگان یا مجموعه واقعی باشد.
  • اختصاص به شخص خاصی باشد.
  • پروفایل فرد کامل و تام باشد.
  • اکانت فرد مورد استقبال دیگران باشد.

هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام بستگی به بازار سیاهی دارد که برای آن برپا شده است؛ در این مسیر افراد سودجوی زیادی هستند و مبلغ های زیادی (بین 5 تا 60 میلیون) از افراد می گیرند و اکانت های آن ها را تیک آبی دار می کنند.

هزینه تیک آبی اینستاگرام:

ما در این مقاله از مجله امنیتی شبکه های اجتماعی ایران سوشیال، برای شما مطالبی درباره اینکه تیک آبی اینستاگرام چیست، هک تیک آبی اینستاگرام و هزینه گرفتن تیک آبی اینستاگرام قرار داده ایم. همچنین اگر شما علاقمند هستید که درباره تیک آبی اینستاگرام بیشتر بدانید به سری مقالات گذشته از سایت ما مراجعه نماید.

پیشنهاد مطالعه :  هک اینستاگرام تضمینی؛ راحت اینستا را هک کنید!

برنامه SPY24 :

که اولین مورد از قوانین سایت و مهمترین آن مقابله با هک میباشد و هر گونه سو استفاده و استفاده نادرست از آموزش ها و برنامه های وبسایت SPY24 بر عهده کاربر می باشد.

سامانه مراقبت از خانواده (SPY24) نام یک نرم افزار موبایل با نصب و فعال‌سازی بسیار ساده می باشد که به والدین امکان کنترل و مدیریت فعالیت فرزندان در شبکه های مجازی موبایلی را می دهد.

در زیر می توانید برخی از امکانات برنامه SPY24 را مشاهده نمایید:

  • نظارت بر تماس ها و پیامک ها به همراه تاریخ و زمان
  • گزارش پیام های تلگرام ، اینستاگرام ، واتس اپ و…
  • موقعیت لحظه مستمر و مسیر های پیموده شده
  • وب سایت های بازدید شده و برنامه های اجرا شده
  • با قابلیت پنهان سازی ۱۰۰ درصد برنامه و مدیرت راه دور
  • امکان مسدود سازی وب سایت ها، برنامه ها و مخاطبین از راه دور